Skocz do zawartości

Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

• Wysłano: 2012.10.25, 23:23
  • Uaktualniono: 2012.10.27, 18:37
  • Rozmiar pliku: 182,6 KB
  • Wyświetleń: 3774
  • Pobrań: 1166
  • Krótki opis: Paczka emot Adiumicons.
  • Typ wersji: Stabilna

Pobierz Adiumicons 1.3

* * * * * 1 głosów

Screen
Po dość długim czasie od publicznego pokazania screenu, oddaje wam zestaw emotek Adiumicons. Nie jest ich wiele, jedynie najczęściej przeze mnie używane + kilka innych. Jak widać na screenie, buźki doskonale wyświetlają się zarówno na jasnym jak i ciemnym tle. Nie są one animowane, ponieważ nie mam takich zdolności i chęci Dołączona grafika Jeśli ktoś chciałby dodać jakaś emotkę to poproszę o info (najlepiej z inną emotką na wzór), a postaram się to zrobić i dodać w kolejnych wersjach. Jeszcze jedno co do kodów buziek. Starałem się unikać kodów znanych z GG (między znakami <>), dlatego w większości użyłem bardziej uniwersalnego zapisu znakami tekstowymi. Dodatkowo w różnych komunikatorach lub środowiskach ten sam kod emotki może oznaczać coś innego i musiałem się zdecydować na którąś wersję. Jeśli znajdziecie jakiś rażący błąd to dajcie znać.

PS Aby nie było nieporozumień, to większość z nich nie jest mojego autorstwa. Autorem oryginalnej paczki dla komunikatora AdiumX jest Oscar Gruno i można je znaleźć tutaj. Ja jedynie przepisałem kod pod AQQ i dodałem kilka swoich wzorując się na emotkach IPB. Przy niektórych pomógł mi eSKej za co mu dziękuję. Z autorem oryginalnych emotikon nie ma kontaktu, więc oficjalnego pozwolenia na tę publikację nie mam. Jednak są one używane na wielu stronach i zostały przekonwertowane przez różne osoby do współpracy z innymi komunikatorami, więc nie widzę przeciwwskazań, aby nie zrobić tego samego dla AQQ.

Proszę nie publikować tej paczki na innych stronach bez mojej wiedzy!

Pełna lista kodów emotek
Spoiler

Co nowego w tej wersji? 1.3 (Zobacz pełną listę zmian)

• +Dodano emotki: Bravo oraz Clam
  • -Usunięto kod emotki :\ (powodowała błąd przy informacji o transferze w oknie rozmowy)

Losowe pliki

• 383 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1640245 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

2 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Bing (1)