Skocz do zawartości

Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

• Wysłano: 2012.10.28, 12:47
  • Uaktualniono: 2012.10.28, 22:32
  • Rozmiar pliku: 5,06 MB
  • Wyświetleń: 1449
  • Pobrań: 499
  • Krótki opis: Kompozycja której motyw przewodni to system operacyjny z rodziny Linux - Ubuntu.
  • Typ wersji: Stabilna

Pobierz HumanAQQ 1.0

- - - - -

Screen
Witam! Dzisiaj mogę wam przedstawić moją pierwszą i miejmy nadzieję nie ostatnią kompozycję dla komunikatora AQQ. Motywem przewodnim kompozycji jest system operacyjny z rodziny Linux - Ubuntu. Cóż, oglądając screen można wywnioskować, ze owego systemu nie przypomina - w kolorystyce tak poniekąd jest. Moja kompozycja składa się w większości z odcieni szarości oraz ze śladowymi ilościami brązu (w Ubuntu jest odwrotnie Dołączona grafika). Mimo to głownie kształt oraz ikony i dźwięki mają wam przypominać ten system. To tyle na wstępie.

A teraz trochę formalności. Wtyczka jest oczywiście przystosowana do obsługi wtyczki UserMood oraz do kompozycji Pogoda

Dołączona grafika

Jak odchudzić kompozycję:
Kompozycja waży 8MB, co dla niektórych moze się wydac dużym rozmiarem. Możesz ją schudzić tak:
-Jeśli niepotrzebna Ci paczka nowych avatarów (wolisz wbudowane Dołączona grafika) usuń folder Avatars z folderu kompozycji
-Jeśli nie zależy Ci na własnych ikonak kompozycji, wejdź w FolderKompozycji\Icons i usuń wszystkie pliki oprócz tych, zaczynających się na Tool oraz ikonek 61 i 61
-Nie korzystasz z UserMood? Usuń folder Moods
-Jeśli nie zależy ci na dźwiękach, usuń folder Sound, Skin/Standard/Sounds oraz plik login.wav z folderu Splash.
Z góry ostrzegam, że jeśli nie masz wielkiej potrzeby, nie wykonuj powyższych poleceń!

To już chyba wszystko. Czekam na wasze opinie, komentarze a zwłaszcza sugestie. Mam nadzieję, że ktokolwiek tej kompozycji będzie używał.

Przy okazji pozdrowienia dla:
-Magusa
-Hazzelki
-Wu-dki
Za drobne i tej większe pomoce Dołączona grafika

Losowe pliki

• 383 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1640219 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

5 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych