Skocz do zawartości


Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

  • Wysłano: 2012.10.28, 14:51
  • Uaktualniono: 2012.10.28, 22:21
  • Rozmiar pliku: 235,52 KB
  • Wyświetleń: 4159
  • Pobrań: 1064
  • Krótki opis: Ciemna kompozycja z zielonymi akcentami.
  • Typ wersji: Stabilna

Pobierz Black Inspiration JavaScript mod 1.0

- - - - -



Screen
Witam!

To znowu ja... Dołączona grafika Dziś mam do odania w ręce Black Inspiration JS Mod. Filmik pokazuje możlwiści:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=oEJ9-6RsGjY[/media]

A tak w skrócie, jak ktoś nie chce ogladać filmiku:

- możliwość przełączania wygądu kompozycji miedzy mini <-> normal;
- pokazywanie ikonki "i" przy kontaktach które maja opisy;
- możliwość włączenia / wyłączenia opisów na liście kontaktów (tooltip z opisem po najechaniu na "i");
- tooltip pojawiajacy się przy najechaniu na prawą stronę ikoni stanu gdy osoba nie ma ustawionego opisu (zawiera jid, bądź numer gg);
- wysuwany panel boczny w oknie rozmowy;

Jeśli ktoś chce sobie nieco zmodyfikować kompozycję przy starcie, np żeby startowała wersja mini lub normal, to zachęcam
do przestudiowania plików timer.js w folderze Contacts oraz pliku skrypt.js w folderze Message. Jest tam wszystko
ładnie opisane Dołączona grafika Autorem skryptów jest Lord ByRad za co mu serdecznie dziękuję. Chciałem też podziękować wszystkim
testerom(Xadib, Majaque, $aviola, Gołąb no i Lord ByRad).

PS. Na ikonkę "ustawień" wystarczy najechać nie trzeba klikać. Dołączona grafika

Uwaga!Dołączona grafika

Kompozycja może nie działać lub działać niepoprawnie na wersjach IE starszych niż 7.0, ponadto zalecam instalację kompozycji
tylko tym którzy posiadają IE 8.0. Gdyż nie mam pełnej pewności w działaniu na IE 7.0 Dołączona grafika

Żeby nie było: Kompozycja do poprawnego działania potrzebuje zainstalowanej czcionki Calibri: Pobierz Calibri

Mała instrukcja:

Dołączona grafika




Losowe pliki





  • 384 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1837831 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

8 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych