Skocz do zawartości

Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

• Wysłano: 2012.10.28, 17:03
  • Uaktualniono: 2012.10.28, 21:23
  • Rozmiar pliku: 38,78 KB
  • Wyświetleń: 1452
  • Pobrań: 674
  • Projekt Buglisty: przejdź
  • Id dodatku: StateNotifier
  • Krótki opis: Bardzo ciekawa wtyczka umożliwiająca obserwowanie statusów opisowych tylko wybranych przez nas kontaktów. Dzięki niej w chmurce informacyjnej o zmianie opisu lub stanu dostępowego będą się pojawiać wyłącznie wcześniej zdefiniowane kontakty z naszej listy.
  • Typ wersji: Stabilna

Pobierz State Notifier 1.2.2.0

- - - - -

Screen
Wtyczka którą napisałem na własne potrzeby ale zapewne przyda się komuś jeszcze. Opcje informowania o zmianie stanu kontaktów mam w AQQ na stałe wyłączone bo szczerze denerwują mnie pojawiające się co chwilę chmurki informacyjne. Generalnie interesuje mnie zmiana stanu tylko kilku kontaktów. Stąd napisałem ów wtyczkę. Pod prawym przyciskiem na kontakcie, w pozycji "State Notifier" dodajemy subskrypcję zmiany stanu danego kontaktu. Ponowne kliknięcie na tym samym kontakcie usuwa subskrypcję. W menu szybkiego dostępu do wtyczek jest mini manager w którym to możemy szybko usunąć zarejestrowane kontakty (można usunąć kilka zaznaczonych lub wyczyścić całą bazę). W menu "Opcje" możemy wyłączyć aktywność wtyczki. Baza wtyczki oparta jest na listach indeksowanych (tzw hash listach) tak więc wydajność wtyczki jak i komunikatora nie spadnie nawet przy kilku tysiącach kontaktów. Wtyczka nie do końca działa tak jak chciałem - zwłaszcza dodawanie kontaktu może się wydawać dziwne, ale to dlatego że funkcje których potrzebowałem nie są jeszcze opisane w SDK. To chyba tyle. Uwaga! Należy wyłączyć standardową informację o zmianie stanu kontaktu w "Program -> Ustawienia -> Widok -> Wyświetlaj zmiany statusów w oknie informacyjnym" bo inaczej będą się dublować.

Co nowego w tej wersji? 1.2.2.0 (Zobacz pełną listę zmian)

• Przepisano wtyczkę od nowa
  • Usunięto błąd ze znikającą pozycją w menu kontekstowym

Losowe pliki

• 383 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1639364 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

1 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych