Skocz do zawartości


Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

  • Wysłano: 2012.10.29, 17:04
  • Uaktualniono: 2012.10.29, 22:25
  • Rozmiar pliku: 2,92 MB
  • Wyświetleń: 5298
  • Pobrań: 3420
  • Krótki opis: Kompozycja inspirowana komputerem iMac.
  • Typ wersji: Stabilna

Pobierz iMac 1.2

- - - - -



Screen
Po długim okresie prac postanowiłem opublikować oficjalnie moją pierwszą kompozycję. Wzorowałem się na komputerach iMac (zarówno system jak i design), stąd nazwa kompozycji Dołączona grafika Zapewne o wielu rzeczach zapomniałem, może ze względu na natłok innych spraw, przez co jak najszybciej chciałem zakończyć pierwszą część prac (a mam jeszcze parę pomysłów i wiem o paru błędach, które będę musiał naprawić, a które wymagają czasu, którego nie mam w chwili obecnej). Chciałbym też podziękować paru osobom, które sprawiły, że ta kompozycja ujrzała światło dzienne. Te osoby to: Hofmonek, Paulos, muuz, wu112, vbz, mav i Silver (prawie wszyscy to dekoratorzy ale nie ma co się dziwić Dołączona grafika ).

Do prawidłowego działania wymagane są czcionki Lucida Grande i Lucida Grande Bold.
Pewne jej elementy (nagłówek w oknie rozmowy) nie działają z betą IE9.
Kompozycja zawiera paczkę emotikon iChat (dostępne na forum).
Customscroll (by mav), który jest w kompozycji jest w fazie testów
i może nie działać prawidłowo
(do następnej bety AQQ w której błędy zostaną naprawione)

W chwili obecnej są problemy związane z wpisaniem CustomScrolla w okno powiadomień, dlatego jego wygląd w tym oknie jest standardowy. Bez aktualizacji do v1.2 jest bardzo duże prawdopodobieństwo wywalenia AQQ na starcie w okresie świątecznym! Spowodowane było to brakiem konfiguracji splasha na okres świąteczny (WTF?!) Zalecam update


Co nowego w tej wersji? 1.2 (Zobacz pełną listę zmian)

  • ~Poprawiono krytyczny błąd przy starcie AQQ w okresie świątecznym




Pliki, którymi możesz być zainteresowany...



Losowe pliki





  • 384 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1837831 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

5 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych