Skocz do zawartości

Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

• Wysłano: 2012.10.29, 17:24
  • Uaktualniono: 2012.10.29, 22:28
  • Rozmiar pliku: 1,03 MB
  • Wyświetleń: 2092
  • Pobrań: 662
  • Krótki opis: Kompozycja inspirowana komunikatorem Adium.
  • Typ wersji: Stabilna

Pobierz Simple 1.0

- - - - -

Screen
Od dłuższego nie miałem za bardzo kiedy zabrać się za jakiś "rozwój" tej kompozycji, ale używałem tej wersji i nie sprawiała problemów, w mojej subiektywnej opinii kompletnie mi wystarczała, więc postanowiłem się nią podzielić. Miało być prosto i chyba tak jest, więc możliwe, że po miłych komentarzach do stylu okna rozmowy, pojawią się głosy zawodu, ale co poradzić Dołączona grafika Nie ukrywam też, że kompozycja robiona była z myślą o hmm, moich dotychczasowych przyzwyczajeniach z innego komunikatora, stąd taki, a nie inny dobór np. emotikon Dołączona grafika

Kompozycja wzorowana po części na komunikatorze Adium, po części na stylu okna rozmowy konnekta, którego używałem przez dobrych kilka lat (zahnPlastic), po części, z kolei, inwencja własna. Ikonki PixelPerfect były ze mną podczas użytkowania konnekta, więc zapewne tutaj też zostaną.

Jakiś czas temu udostępniłem również styl okna rozmowy z tej kompozycji. Dla osób, które go nie znają, przypominam, że pozbyłem się z okna rozmowy załączników (po prostu mnie to denerwowało), zostawiając tym samym 5 typów zdarzeń:
  • wiadomość wychodząca (i groupout)
  • wiadomość przychodząca (i groupin)
  • zmiana statusu
  • powiadomienie systemowe
  • info na czacie
Warto wiedzieć:
  • jest to wersja nie do końca dopracowana - czyt. jest to wersja beta, jeżeli nie wiesz co to o oznacza, lepiej nie pobieraj kompozycji (jeżeli fakt "betowości" tej kompozycji przeszkadza administracji/moderacji, to możecie usunąć topic)
  • nie wszystkie ikony systemowe zostały pozmieniane (kilka, myślę, że mniej jak 10 zostało)
  • splash nie został zmieniony
  • nie ma na razie obsługi User Mood
  • nie ma skina do Pogody, ale nieźle pasuje Smurfs Max od musziego

Dołączona grafika
  • nie bawiłem się zbytnio z czatami - powód? po prostu nie korzystam z tego zupełnie
  • zestaw emot riddle - przeportowany na licencji Creative Commons, zmieniony tylko ; > na ten znany z dawnych czasów "świetności" gg
  • toolbar z ikonami w oknie rozmowy i zegarem jest trochę innego koloru niż np. pasek z zakładkami, przez to jest bardziej widoczny, jakoś nie podobają mi się te paski w takim kolorze, jak pasek zakładek
  • hint jest w kolorze niekoniecznie pasującym do reszty, ale z racji tego jest lepiej widoczny podczas notyfikacji np. z włączoną przeglądarką; jasne tło IMO nie byłoby takie widoczne

Dołączona grafika
  • z ewentualnymi poprawkami/supportem może nie być kolorowo, ze względu na brak czasu...
  • pewnie jeszcze coś się znajdzie Dołączona grafika
  • W pliku contacts/body.html można usunąć znaczniki komentarza z:
    [code]/*background-image: url(back.png);*/[/code]
    i otrzymać jako takie, prowizoryczne tło Dołączona grafika
Known bugs:
  • z racji wyłączenia attachmentów, każdy link od osoby, z którą rozmawiamy, prowadzący do grafiki bądź youtube, wysyłany jako osobna wiadomość, wyświetlany jest jako oddzielna wiadomość początkowa (czyt. nie grupują się) - screen; niestety nie dam rady nic z tym zrobić...
Dodatkowo, dla zainteresowanych jeszcze tapeta Dołączona grafika

Pliki, którymi możesz być zainteresowany...

Losowe pliki

• 383 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1651038 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

5 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Bing (2)