Skocz do zawartości


Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

  • Wysłano: 2012.11.02, 17:17
  • Uaktualniono: 2012.11.03, 15:54
  • Rozmiar pliku: 659,92 KB
  • Wyświetleń: 4733
  • Pobrań: 2015
  • Krótki opis: Kompozycja inspirowana portalem społecznościowym Facebook.
  • Typ wersji: Stabilna

Pobierz Facebook Light 1.2

* * * * - 1 głosów



Screen
Witam Dołączona grafika To moja pierwsza kompozycja do AQQ. Wychodziłem z trzech założeń: ma być prosta, lekka (brak JS lub czegokolwiek spowalniającego) i ma jednocześnie jak najbardziej przypominać Facebooka. Czy mi sie udało oceńcie sami.

Wiem, że "fejsbukowa" kompozycja już jest na forum ale moja wersja znacznie różni sie od wizji jacoSZEF'a. Jego była cała niebieska a przecież Facebook cały niebieski nie jest Dołączona grafika U mnie właściwie wszystko jest zerżnięte z FB zaczynając od kolorów poprzez czcionki a kończąc na ikonkach. Statusowe ikony robiłem sam i być może nie do końca sie spodobają - planuje coś z nimi zrobić (tylko jeszcze nie wiem co). Na pierwszy rzut oka rzuca sie w oczy dość duże obramowanie ale w myśl zasady "jak na fejsie tak w kompo" myśle, że zostanie taki szeroki ten pasek Dołączona grafika

Pobierz plik - czcionki wymagane do poprawnego działania kompozycji.

Za pomoc w tworzeniu kompozycji chciałem bardzo podziękować Silverowi, gdyby nie on to bym sobie rady nie dał. Kompozycje testowali: jojo87, zynio73 oraz WiTuŚ i chce im podziękować za uwagi/sugestie/zgłoszone błędy Dołączona grafika

Co nowego w tej wersji? 1.2 (Zobacz pełną listę zmian)

  • Zmiana chmurki informacyjnej.
  • Zmiana ikon Jabber i GG.
  • Poprawiono kilka ikon.
  • Zaktualizowano podgląd w ustawieniach.




Losowe pliki





  • 384 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1837831 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

10 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 10 gości, 0 anonimowych