Skocz do zawartości

Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

• Wysłano: 2013.02.18, 19:12
  • Uaktualniono: 2013.02.18, 19:14
  • Rozmiar pliku: 13,04 MB
  • Wyświetleń: 1629
  • Pobrań: 2792
  • Projekt Buglisty: przejdź
  • Typ wersji: Rozwojowa
  • Aktualizator: Tak

Pobierz AQQ Phoenix 2.4.4.33

* * * * * 4 głosów

Możecie zaktualizować swoje wersje beta poprzez aktualizator AQQ (menu Pomoc -> Sprawdź aktualizacje). Proszę się jednak upewnić, że opcja "Informuj o wersjach beta", na zakładce "Aktualizacja" w ustawieniach AQQ jest zaznaczona.

Mieliśmy mały przestój z betami. Dałem sobie trochę czasu na dodatkowe czyszczenie AQQ z błędów i odkurzenie części starego kodu. Mam nadzieję, że ta wersja rozwiąże kwestie uszkadzanych plików z kontami przy nagłym braku zasilania bądź ewentualnym padzie systemu. Cały system obsługi kont został dość poważnie przebudowany a kod odpowiedzialny za ich backup wzmocniony. Nadal oczywiście mogą pojawić się takie przypadki, ale mam nadzieję, że już nie w takim natężeniu jak dotychczas. Będę tą sprawę bacznie jeszcze monitorował :) Tak czy siak obecne beta testy będziemy powoli kończyć. Co prawda nie jest to jeszcze wersja RC ale do takiej wersji jest już nam dość blisko. Zapraszam do pobierania i testowania :)

Co nowego w tej wersji? 2.4.4.33 (Zobacz pełną listę zmian)

• Poprawiono instalacje dodatków dla AQQ prosto z dysku.
  • SDK: Rozszerzono funkcjonalność AQQ_FUNCTION_URLEX o autoryzacje.
  • Poprawiono brak niektórych ikon w kreatorze początkowym AQQ.
  • Optymalizacje przy starcie i zamykaniu AQQ (lekkie przyspieszenie obu procesów).
  • Linie rysowane w funkcji "Daj mi znać" mają teraz odrębny kolor w pliku INI (shapecolor).
  • Poprawiono problem z rozłączaniem się AQQ po użyciu funkcji "Daj mi znać".
  • Rzadsze dostępy do dysku wykonywane przez AQQ (jeżeli są niezbędne).
  • Przebudowa obsługi plików kont (mająca na celu rozwiązanie problemu z uszkodzonymi plikami).
  • Zapis własnej wizytówki do serwera będzie następować tylko, gdy faktycznie zaszły w niej jakieś zmiany.
  • Proces ładowania ikon został przyspieszony (dla wszystkich kompozycji).
  • Dodano potwierdzenie przed wysłaniem obrazka zawierającego cały pulpit.
  • Drobne poprawki lokalizacyjne.
  • Poprawiony system backup-u plików zawierających informacje o kontach.
  • Poprawiono uciętą etykietę w edytorze awatarów.
  • Poprawiono obliczanie max. rozmiaru pliku awatara.
  • Manualna korekta i naświetlenie w edytorze awatarów aktywują się samoczynnie przy wcześniejszej manipulacji suwakami tych opcji.
  • Przy zamykaniu zakładek ich lista w funkcjonalnym dymku jest odświeżana automatycznie.
  • Rozwiązano problem z otwieraniem złej zakładki przy użyciu funkcjonalnego dymka.
  • Aktualizacja komponentów AlphaControls do najnowszej wersji 8.18

Pliki, którymi możesz być zainteresowany...

Losowe pliki

• 383 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1639575 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

3 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Bing (1)