Skocz do zawartości


Autor

Uzyskaj wsparcie techniczne Informacje o pliku

  • Wysłano: 2016.10.19, 13:12
  • Uaktualniono: 2016.10.19, 13:12
  • Rozmiar pliku: 16,58 MB
  • Wyświetleń: 4891
  • Pobrań: 1002
  • Projekt Buglisty: przejdź
  • Typ wersji: Rozwojowa
  • Aktualizator: Tak

Pobierz AQQ LucidDream 3.0.2.21

- - - - -



Witam wszystkich ponownie po bardzo długiej przerwie - bo to już jakieś 6-7 miesięcy bez żadnego słowa wyjaśnienia co się dzieje z projektem. Bardzo za to przepraszam, ale nie byłem w stanie Wam tego wyjaśnić wcześniej o czym za chwilę. Generalnie od tego momentu wracamy do stanu sprzed wspomnianych 7 miesięcy. Zatem co jakiś czas będzie pojawiać się aktualizacja AQQ. Mam nadzieję, że szybko uświadomicie mi co przestało ostatnio działać lub co należy jak najszybciej w AQQ poprawić. Czym tak długa przerwa była spowodowana? Cóż, jak się okazuje - w naszym cudownym kraju każdy może być posądzony o cokolwiek. Wystarczy donieść na kogoś do Prokuratury - przy czym Wasz donos nie musi być podparty niczym konkretnym, a wręcz przeciwnie może zawierać rażące błędy, które każdy początkujący informatyk może wytknąć małym placem - abyście mieli problemy. Oczywiście Prokuratura nie wie co z tym zrobić bo na rzeczy kompletnie się nie zna. Zabiera Wam zatem cały sprzęt elektroniczny, dyski oraz kody źródłowe - bo czemu nie, a nóż coś się nielegalnego tam znajdzie - i oddaje to do sprawdzenia biegłemu. Ten się nie spieszy. Zaczyna badanie po jakiś 3 miesiącach od zabrania Wam sprzętu i tylko dlatego, że ponaglacie Prokuraturę ciągłymi pismami. Później jeszcze tylko bagatela kilka dodatkowych miesięcy na sprawdzenie sprzętu i mamy co mamy. To w zasadzie tyle bez zagłębiania się w szczegóły. Wszystko udało się odzyskać natomiast czasu straconego z powodu takiej zabawy nikt niestety zwrócić mi już nie zamierza. Jeżeli ktoś pomyśli, że byłem o cokolwiek oskarżony to się myli. Byłem w sprawie świadkiem. Pomimo to - skonfiskowano mi na wiele miesięcy wszystko co służyło mi do pracy nad projektami i tylko cud sprawił, że nic w tym czasie drastycznie w nich nie runęło.

 

Wracając do meritum czyli AQQ. W tej wersji nastąpiły zmiany w działaniu powiadomień YouTube oraz Instagram. O zgrozo trend blokowania nieoficjalnych aplikacji nasilił się po Facebooku i Google idzie w tę samą stronę. Przy pomocy ich API nie sposób dłużej pobrać najnowszych filmów YT od osób które subskrybujemy jak również zdjęć z Instagrama. W tej chwili aby nie wyrzucać tych powiadomień z AQQ całkowicie zostały one przerobione tak, iż pokazywać będą w przypadku YT filmy które my sami uploadujemy a w przypadku Instagarama zdjęcia które tam sami wysyłamy. Wiem, że to dość bzdurne, ale w tej chwili nic lepszego z tym zrobić się póki co nie da. To fix na szybko a co z tym zrobimy dalej to się okaże.

 

Na pocieszenie dodałem tryb sandboxowy dla Dropboxa który obiecałem przywrócić już dawno temu. Są też poprawione podglądy zdjęć Dropbox w oknie rozmowy i kilka innych drobniejszych zmian. Zmian nie ma dużo, ale zrozumcie - sprzęt, oprogramowanie i kody odzyskałem dopiero wczoraj.


Co nowego w tej wersji? 3.0.2.21 (Zobacz pełną listę zmian)

  • Ze względu na resterykcje wprowadzone do API Instagrama i Youtube, Centrum Powiadomień pokazuje aktualnie feed-y użytkownika a nie osób do kórych użytkownik jest zasubskrybowany.
  • Dodano tryb sandboxowy dla chmury Dropbox.
  • Poprawiono pobieranie podglądów załącznikowych w oknie rozmowy dla chmury Dropbox.
  • SDK: Dodano funkcje systemową AQQ_SYSTEM_SOCIALSEND
  • Zaktualizowano webowe SDK.




Pliki, którymi możesz być zainteresowany...



Losowe pliki





  • 384 Wszystkich plików
  • 7 Wszystkich kategorii
  • 74 Liczba dodających
  • 1837600 Suma pobrań
  • YTPlayList Najnowszy plik
  • WiTuŚ Najnowszy autor

2 użytkowników aktywnych (w ciągu ostatnich 15 minut)

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych