Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika le1t00

Odnotowano 24 pozycji dodanych przez le1t00 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 20.03.2023 )


Sortuj według                Sortuj  

#80027 [zrealizowano] Przebudowa listy kontaktów

Napisano przez le1t00 w 2010.11.29, 18:30 w Propozycje

Jestem bardzo bardzo za :) Od dawna co jakiś czas o tym gdzieś wspominam i ciągle mnie to denerwuje :)
Obecnie na liście mam jeden wielki mega syf... i by napisać do kogoś nie używam okna głównego bo za wolno to działa tylko centrum akcji i jakoś daje się żyć :)



#74628 AQQ 2.2.3 [Liberty Core] Build: 10

Napisano przez le1t00 w 2010.09.08, 22:22 w Pobierz AQQ

Gratuluję kolejnej wersji stabilnej chociaz jak wielu userów liczyłem na więcej istotnych poprawek z buglisty.
Przy instalacji Comodo krzyczał o tym "egzeku" co lekko mnie zniechęciło i przez chwile zastanawiałem się czy instalować czy wejść na forum i sprawdzić czy przypadkiem coś się nie wkradło podczas kompilowania czy coś.



#79799 AQQ 2.2.3 Liberty Beta Build: 55

Napisano przez le1t00 w 2010.11.28, 15:27 w Wersje testowe

oO, zabieram się za pobieranie.
Jednak mam pytanie, co z bramką Plusa? Ostatnio nie da się wysłać wiadomości bo bramka przeszła modernizację.



#74818 [zrealizowano] Emotka facepalm

Napisano przez le1t00 w 2010.09.11, 09:39 w Propozycje

Kiedyś swego czasu zrobiłem własną paczkę emotek, w tym <facepalm> oraz <facepalm2> :P
http://www.przeklej....qq-0020id1uc2mv



#75933 [zrealizowano] Emotka facepalm

Napisano przez le1t00 w 2010.09.27, 17:05 w Propozycje

a co sądzicie o tej mojej w paczce powyżej? :)
Dosyć często jej używam i wydaje mi się, że pasuje do każdej kompozycji :)



#75654 [tracker] Kopiowanie tekstu wraz z emotikonami

Napisano przez le1t00 w 2010.09.23, 13:50 w Propozycje

Jestem na tak ponieważ teraz przy kopiowaniu tekstu, który układa się przypadkowo w emotki po skopiowaniu jest pozbawiony sensu, z błędami :)



#74909 AQQ 2.2.3 Liberty Beta Build: 21

Napisano przez le1t00 w 2010.09.12, 11:00 w Wersje testowe

czuję, że start jest dużo szybszy :)

edit: okropnie działa przewijanie kinetyczne w tej becie...
edit2: Coś tutaj jest nie tak...
- kinetyczne nie działa poprawnie
- pisanie wiadomości jest jakieś takie opóźnione
- generalnie cała aplikacja jest zamulona (np. po najechaniu na buttona wstawienia emotki widać jak późno focus się łapie na nią)

Ale aktualizacja statusu FB działa :P



#75651 Dodatkowe wsparcie skrótów klawiszowych

Napisano przez le1t00 w 2010.09.23, 13:14 w Wtyczki

Witam,
posiadam klawiaturę Logitech Wave, która posiada wiele dedykowanych klawiszy, które można by wykorzystać w AQQ i jakoś sobie z tym radzę jednak kosztem innych funkcji, dlatego mam pytanie czy jest sposób by powstała wtyczka, która zarządzała by skrótami w AQQ pod różne klawiatury jak G15 lub innych multimedialnych klawiatur?
Każdy chętny mógłby tworzyć własną *szybką listę* i udostępniać innym użytkownikom.
Najbardziej zależy mi na skrócie, który wywołałby główne okno AQQ z traya :)
Taki mały koncepcik:
Dołączona grafika



#75934 [zrealizowano] powiadomienia z facebook.com

Napisano przez le1t00 w 2010.09.27, 17:14 w Propozycje

Wszystko zależy jak by to miało zostać rozwiązane.
Na chwile obecną jestem na nie, ponieważ zdecydowaną większość czasu spędzam mając otwartą przeglądarkę Chrome gdzie oprócz wtyczek po prostu FB jest przypięte na stałe do kart, więc dodatkowego powiadomienia nie potrzebuję.
Jak pojawi się coś ciekawego to naturalnie, zmienię swój głos.
Takie rozwiązanie jak poniżej wydaje mi się jedynym stosownym tylko nie wiem jak by je zastosować dokładnie, ale już wpadł mi pewien pomysł :)
Za chwilę go sfotoszopuję i zrobię edita
Dołączona grafika
Mój edit:
Dołączona grafika
czyli w trayu liczbą powiadomień; w menu AQQ nowa zakładka; oraz treści powiadomień



#59262 AQQ 2.2.0 Salvage Beta Build: 21

Napisano przez le1t00 w 2010.03.04, 15:20 w Wersje testowe

A co z tymi nowymi brzydkimi ikonkami od sieci GG, które pojawiły się w tych betach? One takie będą już takie GG'owate na maksa?



#75149 [tracker] Drobne zmiany w GUI

Napisano przez le1t00 w 2010.09.14, 14:29 w Propozycje

Wystarczy, że doda się konto Facebook Chat co np. wśród moich znajomych jest normalne i wtedy właśnie zaczynają się cyrki :)



#75133 [tracker] Drobne zmiany w GUI

Napisano przez le1t00 w 2010.09.14, 10:52 w Propozycje

Hej,
AQQ się rozwija jednak w programie są dziwne dziwności, które mogą źle wpłynąć na nowych userów, a nawet denerwować starych wyjadaczy :)
Chodzi mi np. o dodawanie nowego kontaktu.
Dołączona grafika
Teraz by dodać kontakt sieci GG trzeba się domyślić, że dwuklik na Dodaj Kontakt otworzy zakładkę dodawania.
Proponuję takie rzeczy jak nowy kontakt Facebooka/Gmaila (opcje dostępne dzięki powiązanym kontom) pojawiły się tylko w zakładce:
Dołączona grafika



#75234 [tracker] Drobne zmiany w GUI

Napisano przez le1t00 w 2010.09.15, 09:38 w Propozycje

a moja propozycja jest przekombinowana? :)



#75217 [tracker] Nie synchronizuj opisu z portalami społecznościowymi

Napisano przez le1t00 w 2010.09.14, 22:21 w Propozycje

Myślałem, że gdy OC doda taką funkcję to o takim czymś będzie pamiętać. Wydaje mi się, że takie coś powinno być od samego początku funkcji synchronizacji opisu.

Zwyczajnym bezsensem jest by synchronizowało opis "zw" lub coś podobnego.



#74815 [odrzucono] Ukrycie informacji o aktualizacji statusu FB

Napisano przez le1t00 w 2010.09.11, 09:28 w Propozycje

Od niedawna podczas zmiany statusu na portalach społecznościowych widnieje przez kilka sekund informacja, że taka czynność się wykonuje.
Nie można nic zrobić dopóki to okno widnieje.

Imo lepszym rozwiązaniem byłoby ukrycie tego, a po aktualizacji statusu ew. dymek wyświetlić.
Chociaż najlepiej gdyby jakikolwiek komunikat wyświetlał się przy błędzie.



#74912 [zrealizowano] Automatyczna zmiana rozmiaru filmu YT

Napisano przez le1t00 w 2010.09.12, 11:42 w Propozycje

Witam,
wielu z was pewnie korzysta z różnych rozmiarów okna AQQ, a co za tym idzie różne elementy wyglądają inaczej jak np. reklama u góry (dodatkowe wolne miejsce) czy film YT.
Wpadłem na pomysł by przy kodzie embed (przy okazji można dać nowy sposób od googla via iframe) dodać zmienną odpowiadającą za rozmiar, który byłby powiązany z aktualnym rozmiarem okna.
Dzięki temu przy pełnym rozmiarze film wyświetlany zostałby w tej samej szerokości :), a jedynie wysokość może być lekko zmiejszona, oraz oczywiście zawsze opcja pełnego ekranu filmu YT musi być :)



#74925 [zrealizowano] Automatyczna zmiana rozmiaru filmu YT

Napisano przez le1t00 w 2010.09.12, 13:39 w Propozycje

Tag wideo do HMTL5 będzie dodany, więc będzie można z YT czarować :)
Ale teraz też da się to zrobić, wydaje mi się, że bardzo łatwo :)



#74917 [przedawniony] Niezwykłe prędkości przy transferze plików

Napisano przez le1t00 w 2010.09.12, 12:20 w Pomoc techniczna

Tak po sieci lokalnej.
hmm.... teraz w
AQQ jest do 2MB do GG10
GG10 do GG10 do 1.5MB
a było dużo, dużo więcej w AQQ.
Tak, nadal szybciej jest w AQQ niż GG10 ale jak pisałem to jeszcze nic przy tym co było.



#74919 [przedawniony] Niezwykłe prędkości przy transferze plików

Napisano przez le1t00 w 2010.09.12, 12:36 w Pomoc techniczna

tylko nie od kilku miesięcy :P
Coś się stało po wyjściu którejś stabilnej wersji, a ja już zupełnie nie pamiętam jakiej :)



#74913 [przedawniony] Niezwykłe prędkości przy transferze plików

Napisano przez le1t00 w 2010.09.12, 11:54 w Pomoc techniczna

Cześć,
swego czasu wysyłałem duże pliki do komputera za ścianą (AQQ -> GG) powiedzmy obraz iso 9 GB.
Wysyłany był w niecałą minutę.
Jednak coś się popsuło, i od kilku wersji stabilnych (od czasu wyjścia modern warfare2) nie chcą się pliki wysyłać z taką prędkością. Teraz maks to 2MB/s.
Jak znajdę to udostępnie zrzut przy wysyłaniu jakiegoś pliku powyżej 6GB.
A jak u was? Uświadczyliście kiedyś magiczny transfer przez AQQ?
Przy okazji chciałbym się zapytać OC czy może jakiś limit wprowadziłeś dla wysyłanego pliku lub coś podobnego bo porty odblokowane a idzie tak jak w/w :)



#74915 [przedawniony] Niezwykłe prędkości przy transferze plików

Napisano przez le1t00 w 2010.09.12, 12:12 w Pomoc techniczna

hmm napisałem to w tym dziale? O kurde... nie miało tak być...
Tak, sprawdzałem. Tam transfer zawsze sięgał 1.5MB/s maksymalnie.
Takie rzeczy miały miejsce tylko AQQ -> GG.

Wysyłałem ponieważ drugi komputer miał coś naknocone i nie mogłem udostępnić mu danych, a nie chciało mi się latać z pendrivami lub dyskami usb. Wrzuciłem plik z myślą "dwa dni się będzie słać" a tutaj po kilkunastu sekundach dzwięk, że wysłało.



#62007 [przedawniony] Syf z grupami

Napisano przez le1t00 w 2010.04.19, 19:33 w Pomoc techniczna

To troszkę nie fajnie -.-' Wystarczy konto Facebook z kilkoma grupami znajomych by zrobiło się nie fajnie.
Dołączona grafika



#62004 [przedawniony] Syf z grupami

Napisano przez le1t00 w 2010.04.19, 18:59 w Pomoc techniczna

Witam, ostatnio dołączyłem do AQQ kilka innych kont (Facebook, Gmail oraz GG)i chciałem chociaż posegregować znajomych z Aqq i GG w jednej grupie ale tego się nie da -.-' W wyniku czego mam 11 grup (2 razy grupa domyślna) i w ogóle wielki syf. Nie da się tego jakoś tak ogólenie posegregować?



#74817 [odrzucono] Changelog podczas aktualizacji

Napisano przez le1t00 w 2010.09.11, 09:34 w Propozycje

Teraz gdy wyskakuje informacja o dostępnej aktualizacji muszę wejść na stronę/forum by przeczytać co ona ciekawego wnosi.
jest to troszkę uciążliwe i męczące.
Przyjemniej byłoby np. kliknięcie w nr aktualizacji i otworzy temat na forum lub coś podobnego. Co wy na to?