Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #001709

  • Zrealizowano

  • 2.4.5.31

  • 3.0.0.11

  • 1 - niska

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (1)Nie (0)
Zdjęcie

Przeglądarka usług

Napisane przez Silverlight w 2009.07.08, 00:10

Przeglądarka usług

Przeglądarka usług na adresie conference.aqq.eu kiedy ładuje się,



wyświetla ilość osób w pokoju rozmów. Jednakże obok pokoi, które się już załadowały, nie widać liczby osób.


Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Kolejny raz całkowite i świadome zignorowanie zasad zgłaszania błędów: http://aqq-pomoc.inf...-gdzie-blad-aqq


Silverlight

2009.07.08, 15:43
Łaaał, no to ja nie wiedziałem, że Przeglądarka usług wymaga od Ciebie takich informacji, jak wtyczki czy kompozycje. ohmy.gif

Mam Windows 7 Build 7264, więc logiczne, że Internet Explorer jest w wersji 8.0.7264.

Tytuł zgłoszenia jest nieprecyzyjny. Być może przydałby się zapis z Konsoli XML. Brak informacji o używanych wtyczkach. To powinno być ZAWSZE napisane, a nie mamy się domyślać. Tak więc czekam.


Silverlight

2009.07.08, 15:56
Zapis z konsoli skopiowałem po zamknięciu Przeglądarki usług z wcześniejszym przejściem pod adres conference.aqq.eu i zaczekaniem, aż wszystkie pozycje się załadują. Efekt oczywiście taki, jak na drugim screen-ie z pierwszego postu.

http://www.wklej.org/id/118075/txt

Łe a wtyczki? Chyba to sobie wypiszę na czole, ogolę się na łyso i wrzucę jako awatar. ... UŻYWAM TYLKO POGODY SETKI RAZY MóWIŁEM. tongue.gif

Potwierdzam.
Dane w sygnaturze.

To nie jest błąd AQQ. Jak już to błąd serwera aqq.eu.
Wygląda na to , że dane są pobierane częściowo, a dopiero później analizowane. Na pokojach jabster.pl (czyli automatycznie na jabbim.pl) wszystko działa poprawnie. Tak samo na jid.pl.

Użytkownik Michael.Parker edytował ten post 2009.07.08, 16:14



Silverlight

2009.07.08, 16:34
No to niech VPN po prostu przeniesie do innego projektu, czyli do Serwer Jabbera AQQ.eu.

Użytkownik Silverlight edytował ten post 2009.07.08, 16:35


Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja istotności do: 2 - Przeciętna



Przeniesiono do: Serwer Jabbera AQQ.eu


moim zdaniem jest to blad programu a nie serwera ;)
Dla chetnych zapraszam na przegladarke uslug w AQQ i wpiszcie: conf.netlab.cz
a pozniej np. w PSI ;) (oczywiscie na tym samym JIDzie)


Silverlight

2009.11.15, 15:14
2 lata później...

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia

Na konsoli widać, że serwer przesyła ilości uczestników


Silverlight

2010.03.18, 19:16
Za pierwszym razem liczba uczestników w poszczególnych pokojach jest pobierana prawidłowo. Po kliknięciu przycisku Odśwież, lista pokoi jest pobierana, a nie jest pobierana liczba uczestników w poszczególnych pokojach. Nie wiem, czy serwer nie zwraca, czy AQQ nie wyświetla. W każdym razie, błąd ten wciąż ma miejsce (AQQ 2.2.0.23).

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia

Czy ten błąd nadal występuje? Bo ja nie potwierdzam.


Silverlight

2010.09.01, 19:38
Tak, nadal występuje.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

U mnie nie


Silverlight

2010.09.01, 20:03
No bo błąd wciąż jest, tyle że zmienił się sposób jego wywołania. Widać zatem, że coś było ruszane, ale nie do końca.

Teraz za pierwszym razem lista ładowana jest poprawnie, natomiast po wciśnięciu przycisku Odśwież - lista pokoi się aktualizuje, jednak licznik uczestników rozmowy znika.

Wydaje mi się, że to błąd klienta, a nie serwera. Przeniosę.

Przeniesiono do projektu: Komunikator AQQ






Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych