Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #003371

  • Zrealizowano

  • 2.2.3.27

  • 2.2.3.31

  • 3 - przeciętna

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Nie można przywrócić okna rozmowy

Napisane przez Atalan w 2010.04.25, 21:54

Po kilkukrotnym zminimalizowaniu i zmaksymalizowaniu okna rozmowy nie da się go przywrócić.
W logu nic się nie zapisuje, ale błąd jest w pełni odtwarzalny - wystarczy kilka/kilkanaście razy szybko kliknąć belkę AQQ na pasu zadań. Czasem błąd taki występował przy normalnej rozmowie, ale nie zdarzało się to często.

Sprawdzone bez wtyczek.

Aktualizacja statusu do: Do sprawdzenia
Zgłoszenie naprawione w wersji: 2.2.3.27

Niestety u mnie ten błąd dalej występuje. Dzisiaj nagrałem filmik pokazujący, ze po wyłączeniu obsługi stylów obramowań okno z paska przywróciło się.


Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja wersji do: 2.2.3.27
Zgłoszenie naprawione w wersji: Brak

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia

Ja bym chciał filmik pokazujący jak wywołać błąd, a nie jak pozbyć się błędu :)

Dobra kit z tym błędem. Trzeba go chyba olać i tyle. Ja nowego sposobu nie wymyślę na wywołanie bo jest tak jak na wcześniejszych filmikach, które pokazywaliśmy i opisywaliśmy. To się dzieje przy normalnym użytkowaniu okna rozmowy. Mam na myśli minimalizacja do paska i przywracanie. Nie wiem co tu jest grane, ale ma to związek z systemem obramowań.

Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono

Nie wolno olewać. Błąd jest związany ze stylami obramowania okien - kolejny z serii. Zatwierdzę jeszcze raz, a jeśli nie można teraz tego naprawić to proponuję wstrzymać. W każdym razie nie odrzucać.

Aktualizacja statusu do: Do uzupełnienia

Rozumiem, ale prosze o świeży film mimo wszystko. VPN, znów przywracasz a moja prośba nie została spełniona! Dokładasz mi roboty :/

Ja tego błędu nie potwierdzam już od bety nr 27 nie występuje on u mnie a próbuje go wywołać jednak nie pojawia się

Na aktualnej becie ciężko wywołać ten błąd, do tej pory nie udało mi się złapać go na filmie...
Co nie znaczy, że nie występuje, wczoraj znowu nie mogłem przywrócić okna.

U mnie nadal występuje na najnowszej becie. Już się tak do niego przyzwyczaiłem. Nie liczę już na poprawę tego błędu ;)

Ostatnia próba. Wersja AQQ [Build: 33]


Aktualizacja statusu do: Zatwierdzono
Aktualizacja wersji do: 2.2.3.33

Aktualizacja statusu do: Odrzucono

Niestety. Tego już bardziej nie poprawię. Obecny system skórek koliduje nie co z Windows XP najwyraźniej. Problem jest jednak znikomy. Ile bowiem trzeba się natrudzić i naklikać aby uświadczyć tego problemu.

Aktualizacja statusu do: Zrealizowano
Aktualizacja wersji do: 2.2.3.27
Zgłoszenie naprawione w wersji: 2.2.3.31

No ja nie wiem czy jest znikomy. U mnie pojawia się często i gęsto. Za każdym razem kiedy używam AQQ. Mówiłem wcześniej, że trzeba to olać bo i tak na pewno nie da się poprawić :/ Najchętniej przesiadłbym się na Windows 7 żeby uniknąć tego problemu, ale niestety nie mam takiej możliwości. Mimo wszystko dzięki Oconnel za próby poprawienia tego nietypowego problemu :)

Ten błąd jest dość dziwny, bo na siłę ciężko go wywołać, ale za to przy normalnej rozmowie występuje...
Jakby nie patrzeć, jest dużo lepiej niż było ;)






Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych