Skocz do zawartości


Zdjęcie

[tracker] Łączenie kont


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Łączenie kont (45 użytkowników oddało głos)

Co sądzisz o tej propozycji ??

  1. Głosowano Jestem na TAK (29 głosów [64.44%])

    Procent z głosów: 64.44%

  2. Jestem na NIE (8 głosów [17.78%])

    Procent z głosów: 17.78%

  3. Obojętne mi to. (8 głosów [17.78%])

    Procent z głosów: 17.78%

Głosuj

#21 GumaSzpieg

GumaSzpieg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 2008.09.22, 23:19

Jestem jak najbardziej za. Wprowadziłoby to ład i porządek na liście.

Argumentacja ooi, iż jest "Nieprzydatna gdy ktoś ma konta do różnych celów (prywatne/służbowe)..." nie jest zbyt trafna - mamy przecież coś takiego jak grupy kontaktów, prawda? Dzięki tym grupom można rozdzielić kontakty na prywatne i służbowe.

Miranda ma, Tlen ma, konnekt tez... czemu więc AQQ ma być w tyle, hm?

#22 sacrus

sacrus

    Strefa AQQ

  • Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2008.09.24, 10:53

Chyba nie wszyscy mnie rozumiecie. To było by na zasadzie jak było kiedyś. Wchodzicie w ustawiania kont i zaznaczacie konta jabber które chcecie połączyć z którym. Tak więc każdy miałby kontrole nad kontami jabber jakie macie na swojej liście. I np. mogło by być tak że mielibyście dwa konta jabberowe z czego jedno z tych kont było by połączone z dwóch kont.
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#23 UsagiAddict

UsagiAddict

    J̵ava͡Pr͝òg̢ram̵mer

  • Użytkownik
  • 1175 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano 2009.06.13, 13:26

odgrzebię lekko zatęchły temat ale co mi tam ;)
Zdecydowanie na TAK. Mam dwa konta jabberowe, dwa tlenowe i dwa gadupadacze. Wolałbym np. żeby w jednej grupie mieć jabberowe tleny w drugiej gadugadu pierwsze a w trzeciej gadu drugie.
A tak mam: Konta jabberowe z pierwszego jabbera gadugadacze tleny *wszystko pooddzielane grupami* to samo z drugiego konta... lista długa jak cię mogę, żeby zobaczyć co się dzieje na drugim koncie muszę lecieć na dół listy. W AQQ takie rozwiązanie jest dużo gorsze niż założenie drugiego konta i wybraniu go przy starcie AQQ: przynajmniej będę widział naraz konto pierwsze i drugie :/

Oc: to nie jest niemożliwe. wystarczy lekko przemyśleć i już mamy rozwiązanie: teraz każde konto tworzy swoją listę (przykładowo t_lista1, t_lista2, t_lista3; kontakty mają swoje id, dane w nich posortowane wg. wybranej kolejności sortowania). teraz tworzymy listę końcową (k_lista) o strukturze nowe_id,numer_listy,stare_id i wyświetlić. Wszystko zachowuje się tak samo jak wcześniej, jedynie wyświetlanie jest inaczej. Można zrobić również obsługę metakontaktów na podobnej zasadzie

Użytkownik UsagiAddict edytował ten post 2009.06.13, 13:31

Does the scent of soil and beast
Breathe the life into the animal you hide
Dołączona grafika


#24 hex

hex

    Adept

  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 2009.06.13, 13:57

Pamiętam, że właśnie brak tego ficzeru swego czasu bardzo przeszkadzał kilku użyszkodnikom na forum ekipy (Tlen.pl).

#25 UsagiAddict

UsagiAddict

    J̵ava͡Pr͝òg̢ram̵mer

  • Użytkownik
  • 1175 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano 2009.06.13, 17:34

według mnie to mało roboty a mnóstwo radości, czemu więc tego nie wprowadzić?

Does the scent of soil and beast
Breathe the life into the animal you hide
Dołączona grafika


#26 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2009.06.16, 02:06

Propozycja na trackerze: link




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych