Skocz do zawartości


Zdjęcie

[tracker] Aktualnie słuchany utwór przez użytkownika


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wyłączenie informacji o aktualnie słuchanym utworze. (16 użytkowników oddało głos)

Czy chcesz opcji opisanej w temacie.

  1. Głosowano Tak (13 głosów [81.25%])

    Procent z głosów: 81.25%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie mam zdania (3 głosów [18.75%])

    Procent z głosów: 18.75%

Głosuj

#1 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.10.09, 15:28

Witam.

Szukałem w opcjach możliwości zlikwidowania informacji wyświetlającej aktualnie słuchany utwór, pojawiającej się na liście kontaktów pod ikoną sieci danego użytkownika. I nie znalazłem.

Moja propozycja jest taka, żeby była możliwość jej wyłączenia, bo szczerze mówiąc jest mi ona, może i innym, zbędna. Nie dość, że jest wyświetlany utwór - jego nazwa, to dodatkowa ktoś ma podpis i robi się z listy niezła choinka. Jedyna możliwość, to wyłączenie całkowicie podpisów, a to tylko półśrodek, tym bardziej, że ikona z info pod avatarem zostaje.

No chyba, że nie potrafię tego znaleźć, żeby wyłączyć.
XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#2 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.10.09, 15:37

Program -> Ustawienia -> Automatyka

Załączone miniatury

  • Obrazek.jpg


#3 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.10.09, 15:43

Z tego co się orientuję, to ta opcja spowoduje, że gdy JA ją włączę, to wyświetli się info u innych, a nie spowoduje wyłączenia tej informacji u mnie na liście. Czy czegoś nie rozumiem?

Użytkownik Monczkin edytował ten post 2008.10.09, 15:44

XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#4 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.10.09, 15:45

Zarówno u Ciebie jak i u innych wyłączy.

#5 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.10.09, 15:48

No nie bardzo. Mam ją wyłączona, a mimo to na liście ikona z info jest wyświetlana dalej. Próbowałem to ćwiczyć na różne sposoby. Jeżeli jest tak jak mówisz, to znaczy, że u mnie jest bug, chyba, jeśli tak jest.

Czy ktoś inny może potwierdzić, że tak jest, jak pisze szanowny kolega?

Użytkownik Monczkin edytował ten post 2008.10.09, 15:49

XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#6 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.10.09, 15:49

Wygląda to na bug niestety. Bo mam to wyłączone i u siebie na liście żadnego info nie mam ;)

#7 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.10.09, 15:56

Mam tak w robocie na win2k jak na Viście w domu... Od samego początku mam tę opcję odznaczoną i zawsze miałem takowe info.

Dołączona grafika

W takim razie, trzeba by usunąć ankietę i przerzucić do buglisty, ale niech inni się jeszcze wypowiedzą.

Użytkownik Monczkin edytował ten post 2008.10.09, 15:59

XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#8 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2008.10.09, 16:01

Ale to nasi znajomi nie będą widzieli co my słuchamy ale my cały czas będziemy widzieli co oni słuchają, a Monczkin'owi chyba chodzi o wyłączenie widoczności co słuchają znajomi.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#9 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.10.09, 16:09

a Monczkin'owi chyba chodzi o wyłączenie widoczności co słuchają znajomi.

No, o to mi chodzi. Myślałem, że wyraziłem się dość jasno :-P Teraz to sam już nie wiem ;(
XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#10 Piwollo

Piwollo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 2008.10.09, 16:25

Jestem za, szczególnie jak ma sie dużo osób na liśćie i wszyscy słuchają to lista się powiększa trzykrotnie.

EDIT: Teraz sam nie wiem, odznaczyłem opcje i nie widzę, a wcześniej na odznaczonej było widać ;/

Użytkownik Piwollo edytował ten post 2008.10.09, 16:27

System: Windows 7 Ultimate EN • IE: 9.0.8080.16413 (IE 9.0 RC) • AQQ: najnowsza beta • Kompozycja: „AQQ7 new • Wtyczki: Blip, FixUpdater, FTPSend, TabKit (+standardowe)

#11 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.10.09, 16:48

EDIT: Teraz sam nie wiem, odznaczyłem opcje i nie widzę, a wcześniej na odznaczonej było widać ;/

Czyli dwukrotnie odznaczyłeś :P? Może chodziło Ci o to, że włączyłeś i ponownie odznaczyłeś i działa? (może AQQ po prostu nie może załapać za pierwszym razem ;) )
Jeżeli to bug to ten temat powinien być gdzie indziej ;)
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#12 GumaSzpieg

GumaSzpieg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 2008.10.11, 12:34

Nie dość, że jest wyświetlany utwór - jego nazwa, to dodatkowa ktoś ma podpis i robi się z listy niezła choinka.


ale zaraz zaraz. Wyświetla wam się w opisie tej osoby grany utwór? Bo mi wyświetla się grany utwór tylko po najechaniu na to białe kółeczko(zobacz screenshot).

Załączone miniatury

  • 1.jpg


#13 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.10.11, 12:59

Dobrze jest, nie masz błędu.
Znaczy tylko ikonka, wiec nie wiem o co chodzi Monczkinowi.

Użytkownik ooi edytował ten post 2008.10.11, 12:59


#14 Piwollo

Piwollo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 2008.10.12, 15:24

nie wiem o co chodzi Monczkinowi.


Chodzi mu o to, ze na zaznaczonej opcji widzi co inni słuchają (?) :P
System: Windows 7 Ultimate EN • IE: 9.0.8080.16413 (IE 9.0 RC) • AQQ: najnowsza beta • Kompozycja: „AQQ7 new • Wtyczki: Blip, FixUpdater, FTPSend, TabKit (+standardowe)

#15 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.10.12, 16:06

GumaSzpieg - zobacz na mojego screena. To co zostało w opisie, to właśnie nazwa utworu. Jedne (informacje) są wyświetlane po najechaniu na ikonę (radio aqq) inne pokazują informację, jak na załączonym screenie.

ooi - przeczytaj dokładnie mojego posta. Chcę mieć możliwość wyłączenia ikony jak i informacji o aktualnie słuchanym utworze przez innego użytkownika na mojej liście. Jeżeli moja sytuacja jest bugiem, jak niektórzy sugerują, to o naprawienie tegoż.
XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#16 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2008.10.12, 17:06

Heh, jak by nie było na Twoim screenie jest dobrze znana mi osoba, ale nie widać tam żadnego tytułu piosenki czy coś..

#17 Monczkin

Monczkin

    Adept

  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.10.12, 17:41

ale nie widać tam żadnego tytułu piosenki czy coś..


Dlatego, trzeba to sprawdzić, bo coś jest nie tak. Przecież nie wymyślam sobie i innym problemów. Piszę o tym, co obserwuję.
XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#18 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2009.02.07, 02:25

Ok, wyłączenie pokazywania ikonki rozumiem. Ale problem z pokazywaniem nazwy utworu w opisie przynajmniej u mnie nie występuję, a jeśli u Ciebie pojawiają się takowe w opisach to musisz to złapać na screena.

---#2---
Propozycja na trackerze. LINK




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych