Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skype nie chce się zalogować

skype skypecore

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 maxoku

maxoku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.08.06, 16:26

Od poniedziałku nie mogę w ogóle zalogować się na skypie. Jak próbuję zrobić to ręcznie, wyświetla się chmurka informacyjna "SkypeCore Nieznany błąd". Próbowałem instalować różne wersje AQQ i SkypeCore i było to samo.

W ustawienia SkypeCore pokazuje się [Tryb Offline] oraz tylko dwie zakładki: połączenie i inne.

 

Co się takiego stało, że nie działa i jak można to zmienić?

Mam Windows XP, Internet Explorer 8, AQQ 2.4.6.10 i SkypeCore 0.3.0.1.



#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.08.06, 17:08

Spójrz na dyskusję toczoną w temacie wtyczki. Krótko streszczając - Microsoft blokuje po woli działanie wtystkich programów używających SkypeKit.

#3 Pol

Pol

    Adept

  • Wtyczkopisarz
  • 380 postów

Napisano 2014.08.08, 20:57

Swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądało wsparcie Skype w telewizorach hmm


  • karololszak lubi to

#4 maxoku

maxoku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.08.17, 00:35

Nie wiem, co ma wsparcie Skype w telewizorach do tematu? Ale oki, niech będzie.

 

W uproszczeniu rozumiem tyle, że jak coś im nie działało w windows 8 ze skypem, to postanowili zablokować to wszystkim, tak z czystej zawiści, żeby było po równo ;/. Ameryki nie odkryję, idioci do potęgi 8-ej.



#5 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2014.08.17, 09:05

Nie dla tego. M$ po prostu postanowił wyciąć wszystkie aplikacje nie będące oficjalnym klientem Skype. Zapewne na nich zarabia. (Reklamy? Tak dawno nie używałem natywnego Skype, że nie wiem, czy tam były.) Prawdopodobnie dla tego też SkypeKit był od dłuższego czasu nierozwijany i nie działał na nowszych Windowsach.

A co to ma do TV? Jakoś muszą obsługiwać Skype, zaś prócz oficjalnych aplikacji MałoMiękkiego SkypeKit był jedyną opcją - już nie istniejącą.

#6 maxoku

maxoku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2014.08.17, 17:29

Na jedno wychodzi, jak na czymś nie zarabiają, to może w ogóle nie być ;/. Czyli czysta zawiść, moje zdanie podtrzymuję.

 

Chciałbym dożyć kiedyś momentu, w którym odbiją im się te wszystkie idiotyzmy czkawką.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skype, skypecore

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych