Skocz do zawartości


Zdjęcie

Viewing the Shoutbox


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.06.07, 16:54

Takie coś pojawia się w Użytkownikach online, gdy ktoś przegląda Shoutboxa. Wiem, że drobiazg, ale fajnie byłoby zobaczyć wersję PL.

PS. Dałoby się włączyć mi Shoutboxa do czytania? Mam co prawda bana, ale chciałbym przynajmniej go widzieć i móc czytać, na pisaniu mi nie zależy, skoro jedyny ukrywający się Administrator tak zrobił.

Tu byłem.


#2 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.06.07, 17:13

Już jest PL. Co do bana - pisz do admina z prośbą o odblokowanie ;)

#3 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.06.07, 17:35

Tak nisko jeszcze nie upadłem.

Tu byłem.


#4 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.06.07, 17:44

Ja też tak nisko nie upadłem, żeby zdejmować bana komuś, kto nie ma tyle honoru, by przeprosić, a z uporem maniaka brnie w dziecinne docinki na temat ukrywania. Myślałem, że takie floodowanie to domena dzieci neo, ale cóż...

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#5 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2009.06.07, 19:59

Waszego konfliktu i Salomon by nie rozstrzygnął. Proponuję obu stronom nie wypowiadanie się o sobie nawzajem na forum. VPN nie jesteś tutaj bez winy, bo przyznasz, że mimo iż nie bezpośrednio, to zaczepiasz lsr-a w każdym możliwym wątku (np. kwestia ukrywania się). Apeluję do obu stron o spokój, bo się to skończy wirtualnym rozlewem krwi :D
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#6 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.06.07, 20:21

Ja zawsze deklaruję gotowość do przyjęcia takiego rozwiązania. Nawet jeśli miałoby to oznaczać coś w stylu "grubej kreski", którą odkreślamy to, co było.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych