Skocz do zawartości


Zdjęcie

[rozwiązany] GaduGadu a komunikat "zastąpiono ciągiem "[xxxxx]""


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 frixi

frixi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2010.07.23, 15:36

Witam, czy tylko ja w nowej wersji 2.2.2 B.10 komunikatora mam problem z komunikatem
"UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów."
czy jest to nowy pomysł AQQ by zrobić tak by nie można tego było wyłączyć.
W systemie mam po włączane opcje by dostawać wszelkie informacje zawierające linki lub adresy a mimo to wyskakuje mi komunikat. Oczywiście od ludzi z poza listy kontaktów z tym że o dziwne nie od wszystkich i to jest dziwne. Jak można rozwiązać problem to poproszę o informacje tym czasem wróciłem do wersji 2.2.0.64 która nie miała takiego problemu.

#2 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.07.23, 15:39

Linki są podmieniane na ten komunikat z poziomu serwera GG, AQQ tego nie robi. Spróbuj zaznaczyć opcję: Program > Ustawienia Gadu-Gadu > Pokazuj linki od nieznajomych > OK.

Tu byłem.


#3 frixi

frixi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2010.07.23, 16:00

Tak właśnie mam zaznaczone i nie sądzę by było coś z strony serwera gg skoro na wersji wcześniejszej komunikatora mam zaznaczoną tą opcję i nie mam problemu a na nowej zaraz po aktualizacji od kilku osób mi to wyskoczyło. GG używam w sprawach firmowych i mam kilka a nawet kilkanaście wiadomości na godzinę z komunikatora i w starym dociera mi bez problemu więc coś nie chce mi się wierzyć w to by serwer gg tak robił. No może AQQ w nowej wersji coś z ta opcją zrobiło że czy jest zaznaczona czy też nie nie działa prawidłowo.

#4 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.07.23, 16:10

Czyli prawdopodobnie mamy do czynienia z tym błędem: http://forum.aqq.eu/...h-nie-dochodza/

Tu byłem.


#5 frixi

frixi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 2010.07.23, 19:33

No dokładnie jest jakiś błąd, co najgorsze nie jest to typowe bo tak jak pisałem na nowej wersji są numery gg z których dochodzą linki i adresy mailowe a są niektóre które są blokowanie i nie wiem od czego to zależy. Na starej wersji do której wróciłem nie blokowane są żadne numery od wszystkich dochodzi wszystko. Coś w nowej wtyczce jest nie tak lub w konstrukcji programu coś zostało pominięte, czekam na poprawkę błędu.

#6 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.07.23, 19:57

Problem rozpoczynający temat został uznany za rozwiązany.
Jeśli chcesz dodać coś do tematu skorzystaj z funkcji "Raportuj" (dostępnej w lewym dolnym rogu posta) w celu poinformowania moderatora, który otworzy temat.

Tu byłem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych