Skocz do zawartości


Zdjęcie

[przedawniony] anulowanie subskrypcji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 swordyslaw

swordyslaw

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2012.03.07, 23:57

Witam
mam problem, otóż parę razy skorzystałem z usługi AQQ tapety za kod i od jakiegoś czasu zaczęły mi przychodzić smsy z "tapetami za darmo" i grami lecz sama przesyłka smsa kosztuje. ledwo załaduje konto a za pare dni zostaje zaspamowany smsami i po kilku dniach trace całe pieniądze. jak mam anulować taką subskrypcje bo to jest przesada że mimowolnie zabierane są mi pieniądze a na nic się przecież nie zgadzałem. pozdrawiam

#2 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2012.03.08, 00:08

Witaj. Korzystanie z "tajnych kodów" nie aktywuje żadnej płatnej usługi, ani nawet otrzymywania reklam. Musiałeś skorzystać z jakiejś płatnej usługi WapStera. W sumie nawet nie ma pewności, że właśnie o WapStera chodzi, bo nie napisałeś z jakiego numeru przychodzą te SMS Premium. Spróbuj tego: http://aqq-pomoc.inf...acz-sms-wapster

Tu byłem.


#3 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.03.08, 00:10

Skoro zgodziłeś się na subskrypcje, to zgodziłeś się też na regulamin danego "konkursu". Nie jest zatem tak, że mimowolnie ktoś zabiera ci pieniądze. Po prostu zapewne nie chciało ci się zajrzeć do nudnych paragrafów promocji. Spróbuj tak: wyślij SMS-a na 8888 o treści LISTA - otrzymasz wówczas listę aktywnych subskrypcji. Sprawdź jaką nazwę ma ten konkurs, i potem wyślij SMS-a o treści STOP [nazwa promocji] na numer z którego przychodzą tapety.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych