Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dział Pliki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2012.05.08, 18:21

Ważne!
Jeśli Twój dodatek ma już własny temat na forum, możemy podpiąć go pod dany plik. Jedyne co trzeba zrobić to napisać do mnie prywatną wiadomość na forum, a tematy zostaną podmienione (stary przypięty do pliku, a nowy usunięty).

Jest sporo nowych plików dodanych, a tematy nei są nadal podpięte. Trzeba jakieś specjalne zaproszenie wysłać czy jak?

Nie wiem po co każesz do siebie pisać w tej sprawie jak i tak gówno się dzieje. Trochę chyba bezsensu to, tak?

Użytkownik WiTuŚ edytował ten post 2012.05.08, 18:56


#22 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2012.05.08, 20:39

Czemu się tak niepokoisz...? Napisałeś do mnie dziś rano. Ja nie jestem dostępny 24h na dobę.

#23 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2012.05.08, 20:43

Ale jesteś na forum co jakiś czas i tak trudno to dodać? nie chodzi mi tylko o mnie, ale też o inne projekty. Mniejsza o to. Wedle mnie możesz dodać to kiedy chcesz, a nawet w ogóle. Ale myślę, ze powinno to iść sprawniej.

#24 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2012.05.08, 20:49

Chodzi o modyfikacje wpisów bezpośrednio w bazie danych, nie wyklikanie na forum.

#25 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2012.05.08, 20:54

Ok. Jeżeli to jakaś większa sprawa, to zwracam honor oczywiście. Nie mam zamiaru wywoływać kłótni przecież.
  • Wareczek lubi to

#26 Qrix

Qrix

    Adept

  • Wtyczkopisarz
  • 361 postów

Napisano 2012.05.09, 20:09

Proponuję zmienić frazę "Projekt Buglisty: przejdź" na "Zgłoś błąd". Przeciętny user pierwszy raz widzi słowo "Buglista"
Proszę o zgłaszanie błędów w moich wtyczkach na bugliście - po zgłoszeniu proszę o link do zgłoszenia wysłać na moje jabberowe konto qrix@aqq.eu - o błędach nie zgłaszanych na bugliście z reguły szybko zapominam ;)
Moje posty czyta Dołączona grafika

#27 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.05.10, 08:00

Prosiłem Wareczka o zmianę szablonu plików ale na razie cisza... :( Nie wiem, może jakieś krótkie info czy coś jest w tym aspekcie robione?

#28 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2012.05.10, 21:45

Qrix to musi też czytelnie nazywać się po stronie formularza.
Beherit, to nie ma nic wspólnego z szablonem ;)

#29 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.05.13, 10:14

Wareczek nadal czekamy na zmianę stylu plików! Nie mam czasu ciągle Ci przypominać o tym na priv... :/

#30 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2012.08.05, 19:23

Mam dwa ważne ogłoszenia w sprawie naszej bazy plików:
  • Wszyscy, którzy jeszcze nie dodali swoich plików proszeni są o zrobienie tego.
  • Do systemu zostało dodane nowe pole "Krótki opis". Autorzy aktualnie dodanych plików proszeni są o dodanie tych opisów.

Sprawa jest dość istotna ponieważ jak już wcześniej mówiliśmy baza ta ma zastąpić bazę główną dodatków i już niebawem aktualizator AQQ będzie pracował na niej. Tak samo okno "Dodatki dla AQQ", przez co potrzebne jest wypełnienie przez Was krótkich opisów.
  • Beherit lubi to

#31 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.08.05, 19:44

Również w swoim imieniu uczulam wszystkich autorów jeżeli chodzi o punkt nr2 :) Bardzo Was proszę o uzupełnienie tych opisów. Opisy powinny być jak najkrótsze, i opisujące działanie np. wtyczki w prosty, ogólny sposób. Maksymalna dł. opisu to 255 znaków (co nie znaczy, że musicie wykorzystać wsztkie znaki, im krócej tym lepiej).
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#32 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2012.08.06, 18:00

Te pole jest dostępne z poziomu funkcji "Edytuj plik" w dziale plików?

Użytkownik WiTuŚ edytował ten post 2012.08.06, 18:02


#33 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2012.08.06, 18:09

Jest dostępne.. wystarczyło kliknąć, żeby się przekonać.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#34 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2012.08.06, 18:54

A m isię chce tam klikać specjalnie. Przestań :)

#35 TheDuliMen

TheDuliMen

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2012.08.10, 22:01

Witam, mam pewne pytanie co do działu Pliki. Czy do takiego działu mogę wysłać moją wtyczkę(nie zaakceptowana prze AQQ) na serwer?

A jeśli nie, to mogę ją udostępniać, przykładowo z mojej własnej strony?

Aktualnie jakie wtyczki testuje pod względem błędów:

AQQ Streamer, Organizer/Pogoda, TabKit

(Nie jestem Testerem, testuje dla siebie, ale na forum zgłaszam.)


#36 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2012.08.10, 22:08

Wysłać możesz. Nowe pliki i tak muszą zostać zaakceptowane przez moderatora, więc przechodzą proces weryfikacji.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#37 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.10.28, 20:39

Właśnie zakończyłem przenoszenie wszystkich wtyczek do działu Plików. Wszystkim nadal aktywnym na forum osobom, które olały swoje tematy wtyczek, dziękuję za poświęcenie paru minut za nie zrobienie tego we własnym zakresie przez 5 miesięcy. A teraz sprawdźcie sobie swoje pliki, za ewentualne błędy nie odpowiadam :)

#38 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.11.04, 23:43

Ja natomiast zajmowałem sie dodatkami graficznymi i podobnie jak Beherit w poście wyżej prosze wciąż aktywne na forum osoby, które nie mają gdzieś swoich starych kompozycji i paczek emotikon o aktualizacje tych dodatków, które tego wymagają. Dziękuje :)

#39 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.08, 12:59

Ja nie wiem... czy autorzy dodatków nadal czekają na oklaski? Jest jeszcze dosłownie garstka rzeczy do przeniesienia a autorzy siedzą wygodnie i mają to gdzieś :/ Mamy usunąć dodatki nieprzeniesione czy jak?

#40 Qrix

Qrix

    Adept

  • Wtyczkopisarz
  • 361 postów

Napisano 2012.11.10, 12:33

Wczoraj wrzuciłem aktualizację wtyczki i jakoś niespecjalnie widzę opcję ustawienia pliku jako głównego, stąd klikając w Pobierz na forum user musi dodatkowo wybrać, który plik chce pobrać, nie działa aktualizacja w samym AQQ oraz tak wygląda okno dodatków:

Dołączona grafika
Proszę o zgłaszanie błędów w moich wtyczkach na bugliście - po zgłoszeniu proszę o link do zgłoszenia wysłać na moje jabberowe konto qrix@aqq.eu - o błędach nie zgłaszanych na bugliście z reguły szybko zapominam ;)
Moje posty czyta Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych