Skocz do zawartości


Zdjęcie

Micro Dark 1.4.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.05.15, 01:42

Micro Dark 1.4.2


Dołączona grafika


Data wysłania: 2012.05.06, 20:46

Data aktualizacji: 2014.05.12, 16:16

Minimalistyczna kompozycja dostosowana pod własny gust, dostępna w wersji jasnej oraz ciemnej. Posiada ikony wtyczki TabKit, skórki do Pogody i Streamera oraz współpracuje z Blipem i UserMood (ktoś tego jeszcze używa?).

Do poprawnego działania wymaga AQQ w wersji 2.4.3.12 lub nowszej.

Krótkie info:
- dwuklik na belkę konta pokazuje/chowa informacje
- kliknięcie (i) pokazuje Moją wizytówkę
- awatary powiększają się po wskazaniu
- JID-y na czacie można podejrzeć najeżdżając na nick
- aby usunąć skórkowanie AlphaSkins należy usunąć z katalogu Skin pliki Skin.asz oraz SkinButtons.ini
Grafiki skórki AS oraz skorek wtyczek są autorstwa Jaro88PL, ja je tylko przerobiłem. Thx!


Zmiany w Micro Dark 1.4.2
  • Drobne poprawki z wyświetlaniem okna głównego

zainstaluj dodatekPobierz pliklista zmian
  • liptonace, moose i donoghue lubią to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#2 moose

moose

    Adept

  • Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.05.16, 22:21

nie lepiej było dać drugi wariant (czyli Light) tutaj ? a tak 2 tematy są .. Kompozycja ładna, bez badziewi , prosta , ale niestety ikonki i zbytnia minimalistyka mi się nie podobają xD .

#3 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.05.17, 19:01

Dla każdego pliku tworzy się oddzielny temat, więc nie. Minimalizm to kwestia gustu, więc nie dyskutuję. Zresztą napisane jest, że tworzyłem ją głównie pod siebie :P

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#4 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.05.18, 00:54

A czemu nie dodasz pozostałych ikonek sieci: a0x set5 1.0.0.2? :) Jak już dodawać ikonki to w jednym stylu. Napisałem już do ich autora czy by nie zechciał 'dorobić' ikonek FB i NK. Jeśli sie zgodzi i zrobi to mamy komplet! :D

BTW, dalej nie przewija okna ale nauczyłem sie już z tym żyć. A co do minimalizmu to idealnie trafiłeś w mój gust dlatego nie rozstane sie z nią nawet jeśli musze znieść błąd z przewijaniem.

#5 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.05.18, 06:41

Wszystko w swoim czasie ;) Ikonki dodam wraz z obsługa Skypa. Może dodam też 'fjuczer' zmiany opisu w oknie.
Co do nieprzewijania, to chyba się wkurzę o przepisze okno rozmowy choć u siebie nie mogę tego wywołać :/
  • Deadmaster lubi to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#6 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.08.14, 19:30

Update 1.3.1
Wprowadziłem poprawki związane z ostatnimi nowościami AQQ. Przy okazji zaktualizowałem AlphaSkin i kilka innych pierdół.

EDIT
Zapomniałem, że dodałem obsługę Skypa :P

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#7 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.08.14, 20:43

Skype cieszy ale okno rozmowy mi alej nie przewija :/ Jak wrócisz z urlopu to mógłbyś je przebudować i napisać od nowa? Strasznie upierdliwy ten błąd jest...

#8 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2012.08.14, 20:58

Niech się muszi to mnie zgłosi, chyba wiem, jak to naprawić ;)

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#9 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.12.09, 21:52

Micro Dark 1.4.0


Aktualizacja dodaje przede wszystkim funkcjonalności z nowego AQQ - menu kompaktowe, przypinanie kontaktów, okno dodatków. Naprawiono też kilka drobnych ale irytujących błędów, które występowały u niektórych osób. Reszta zmian poniżej.















  • svistu i Deadmaster lubią to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#10 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.12.09, 22:04

Wszystko super ale nie byłbym, sobą, gdybym sie do czegoś nie przyczepiłbym. Tym czymś będzie przycisk menu kompaktowego - czemu taki jasny? Kiedy przycisk ten jest nienajechany (normal) to powinien wyglądać jak przycisk zamykania. Kiedy przycisk jest najechany (hover) powinno być tak samo jak z przyciskiem zamykania okna. Razi w oczy po prostu :P Druga sprawa to taka, że belka SkypeCore nie jest przystosowana do 'bycia' na górze okna. Gdzieś, w którejś kompozycji chyba widziałem, że można zrobić oddzielną skórkę dla belki na dole i dla belki na górze ale nie jest tego pewny.

Również grafike informującą, że kontakt posiada opis musze zrobić przezroczystą bo uważam to za idiotyzm :P Tak samo zresztą w Sense...

#11 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.12.09, 22:17

Jest jaśniejsze, aby się wyróżniało :P Szczerze, to długo nie używałem wersji Dark, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Ze Skypem to nawet nie sprawdzałem na górze ;) Wydawało mi się, że kiedyś działało (a może to była Pogoda?) i zostawiłem. Pomyślimy przy kolejnej wersji :P

Co do ikon opisów, nie każdy je lubi :P

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#12 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.12.09, 22:24

Wyróżnia sie IMO aż za bardzo :P I tak każdy wie, że to tam jest. Zmiana tego na własną ręke nie jest tak prosta jak zmiana ikonki opisu, którą już sobie usunąłem. Co do SkypeCore to chyba jestem jedynym osobnikiem, który ustawił te belke na górze więc sie możesz (przynajmniej na razie) nie przejmować :)

#13 Tomek

Tomek

    Weteran

  • Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2012.12.09, 22:30

Aktualizacja cieszy, ale kiedy aktualizacja Satin Theme? Czekam na to chyba już z pół roku :P

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.


#14 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2012.12.18, 21:23

Ostatnio trochę używałem tej kompozycji i przytrafiła mi się kilka razy taka sytuacja, że po przejściu z CP do listy kontaktów (strzałką Cofnij) lista kontaktów była niewidoczna, tzn. widziałem tylko obramowanie z przyciskiem menu kompaktowego, a w środku było puste czarne pole. Zdarzało mi się tak raz na kilka wejść do CP i powrotów do listy, więc nie jestem w stanie tego wywołać na zawołanie. Nie wiem do końca czy to wina samej kompozycji, ale używam chwilo ProStandard i tam jednak taka sytuacja mi się nie pojawiał.

#15 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.12.18, 21:40

Nie używam CP poza minimum, aby sprawdzić jak ono wygląda, więc trudno mi to zweryfikować. Podczas tych testów nic takiego mi się przytrafiło. Zatem wszelkie informacje będą mile widziane ;)

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#16 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2012.12.18, 22:02

Mi to w sumie aż nie przeszkadza, bo przy takiej sytuacji wystarczy odświeżyć i lista kontaktów się pojawia, więc tylko profilaktycznie zgłaszam. Ale tak jak wspomniałem, nie jestem w stanie wywołać tego na zawołanie.

#17 Józek Kezój

Józek Kezój

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2013.03.10, 20:56

Czy dałoby się rozdzielić ikonki statusów kont od reszty, tzn tak żeby te pierwsze były wyrównane do lewej a reszta do prawej? Mógłbyś przynajmniej napisać w którym pliku trzeba rzeźbić? Nigdzie nie mogę znaleźć ustawień tych dolnych ikon.

wBYPe9j.png


Użytkownik Józek Kezój edytował ten post 2013.03.10, 20:58


#18 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2013.03.11, 00:44

Można najwyżej w prawo przenieść ikonę wyciszania, a w lewo wszystkie pozostałe.


Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#19 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2014.05.11, 14:47

Czemu ciemna wersja nie doczekała się tej samej poprawki co wersja jasna w 1.4.2? :( Na ciemnej wersji dalej się nie da otworzyć okna rozmowy poprzez dwuklik na kontakcie...



#20 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2014.05.12, 17:16

Mały błąd się wkradł :P Już powinno być ok.


  • Deadmaster lubi to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych