Skocz do zawartości


Zdjęcie

BlackDream 4.2.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Teri

Teri

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2012.08.31, 11:29

Fajowska kompozycja chłopaki :-)

#22 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.02.09, 00:33

Czy ktoś jest chętny współtworzyć kompozycję poprzez stworzenie skórki AlphaControls z uwzględnieniem przeniesienia starego obramowania? :)

#23 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2013.02.09, 00:51

Jakbym się na tym znała jak należy, to ja bym chciała. A póki co wspieram Cię mentalnie :P I czekam na aktualizację.


Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#24 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.08.17, 19:08

Znajdzie się ktoś kto poprawki skórkę w AlphaContols? Mam już taką gotową ale posiada małe bugi.

#25 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.12.23, 21:01

Macie ode mnie mały prezent pod choinkę - całkowicie odświeżoną kompozycję BlackDream! :) Powstawała ona baaaardzo długo, gdyż nie jestem grafikiem i takie rzeczy przychodzą mi z dużą trudnością :D Nie udałoby mi się tego dokonać bez pomocy trzech osób, którym należą się wielkie podziękowania:

* wu112 za stworzenie początkowej wersji skórki AlphaControls, bez czego w ogóle nie zacząłby pracy nad nową wersją kompozycji.

* Silverlight za pomoc w zawiłościach HTMLa i CSSa - w szczególności za wytłumaczenie działania bloków "flexbox" oraz poprawienie i zrobienie wszystkich skryptów JS! Masz u mnie zgrzewkę piwa!

* Deadmaster za marudzenie (które jest oczywiście pomocne :D), testowanie oraz stworzenie brakujących grafik (niestety nie wszystkie trafiły do finalnej wersji). Tobie to powinienem w sumie robić co miesiąc regularny przelew na piwo, bo mi pomagasz nawet we wtyczkach ;)

Lista zmian dostępna jest w pierwszym poście, w tym miejscu jedynie dodam jeszcze, że nowa wersja wymaga IE w wersji co najmniej 10! Jest to wymóg konieczny, bez tego kompozycja źle się wyświetla i nie zamierzam tego poprawiać (takie były założenia :D).

P.S. Mile widziane datki na piwo dla mnie oraz za w.w. pomocników :D

#26 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.12.23, 22:04

Tobie to powinienem w sumie robić co miesiąc regularny przelew na piwo, bo mi pomagasz nawet we wtyczkach ;)

 
Ty mi a ja Tobie :D No cóż...pomagam jak mogę. Co do grafik, to może wszystkie nie weszły ale przynajmniej dzięki nim było wiadomo czego szukać.
 
Jako że lubię pomarudzić, to sobie kilka rzeczy zmieniłem. Przede wszystkim ikonki (dla chętnych: Pobierz plik), ponadto chmurki zrobiłem nieprzezroczyste no i wywaliłem gradient dla kontaktów VIP (nie są nijak wyróżnione bo mi to niepotrzebne). Gratuluję jeszcze raz, nigdy nie myślałem, że zmienię Micro Dark na cokolwiek :)



#27 Eleks

Eleks

    Adept

  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 2013.12.23, 22:12

Gradient wyróżniający kontakty VIP to naprawdę ciekawa sprawa! Generalnie ta kompozycja może zawojować podforum kompozycji. Co prawda z Sense się nie przesiąde, ale może na netbooku będzie mi współgrać z pulpitem? Dzięki wielkie, mega sprawa!

P.S. Będzie jakaś aktualizacja screena z 1 strony?

 

Edit: Z tego co zauważyłem, po chwili testów: Zeżarło mi wszystkie avatary dla gg. Trzeba pobrać ręcznie - wtedy się wyświetlają. Ale jak znam życie, to błąd AQQ, bądź wtyczki GG (dla jabbera pobrało samo).

 

P.S. Ciekawe ikonki Dead, ale kolorystyka na mój gust siada. Ledwo mogę rozróżnićstany...


Użytkownik Eleks edytował ten post 2013.12.23, 22:19


#28 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.12.23, 22:24

P.S. Ciekawe ikonki Dead, ale kolorystyka na mój gust siada. Ledwo mogę rozróżnićstany...

 

No nie da się inaczej :/ "Jednokolorowe" nie mogą mieć niestety różnych kolorów więc można operować jedynie odcieniami i symbolami. Ustawienia kontrastu/jasności w monitorze zapewne również mają duży wpływ na czytelność tych ikon. U mnie jest ok...



#29 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.12.23, 22:36

Gradient wyróżniający kontakty VIP to naprawdę ciekawa sprawa! Generalnie ta kompozycja może zawojować podforum kompozycji. Co prawda z Sense się nie przesiąde, ale może na netbooku będzie mi współgrać z pulpitem? Dzięki wielkie, mega sprawa!

Wielkie dzięki :D Oczywiście bez pomocy Silvera nie udałoby się w ogóle tego zrobić :D Fakt, z Sense nie ma co porównywać mojej kompozycji ale macie taki mały przedsmak, bo dużo rzeczy zostało właśnie zaporzyczonych z nowego Sense ;)

P.S. Będzie jakaś aktualizacja screena z 1 strony?

Nie chce mi się na razie, potem to zrobię :P
 

Edit: Z tego co zauważyłem, po chwili testów: Zeżarło mi wszystkie avatary dla gg. Trzeba pobrać ręcznie - wtedy się wyświetlają. Ale jak znam życie, to błąd AQQ, bądź wtyczki GG (dla jabbera pobrało samo).

Bład AQQ, kompozycja nie ma z tym nic wspólnego ;)

P.S. Ciekawe ikonki Dead, ale kolorystyka na mój gust siada. Ledwo mogę rozróżnićstany...

Właśnie dlatego nietrafiły one do finalnej wersji bo zbytnio zlewały się z resztą elementów.

#30 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2014.01.31, 15:30

Wrzuciłem mały updejt, który może spowodować niepojawianie się zawsze menu po kliknięciu PPM na kontakcie - bez obaw, sytuacja wróci to do normy po ukazaniu się nowej bety AQQ.
  • Deadmaster lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych