Skocz do zawartości

Zdjęcie

[przedawniony] Jak wejść na czat?

czat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 jola

jola

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2012.06.02, 20:07

Hej. Czy może mi ktoś powiedzieć, jak mogę uruchomić czat? Moja wersja AQQ to : 2.4.0. 50
Problem w tym, że to jest po angielsku i nic nie rozumiem ;D a jak wchodzę na czat to nie pokazuje mi się żaden pokój tylko jest szare tło...
Dzięki z góry:)

#2 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2027 postów

Napisano 2012.06.02, 20:12

Zaktualizuj AQQ do najnowszej wersji (tj. 2.4.1.50). To , że masz po angielsku oznacza, że pewnie przestawił się język - zmienisz go w ustawieniach. Z kolei samo szare tło listy czatów oznacza, że nie połączyłeś się z siecią Jabber i dlatego brak listy pokoi czatowych.

#3 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2012.06.02, 21:16

Po zaktualizowaniu AQQ do najnowszej wersji wejdź w menu Program > Settings > Program start, notes, default language (w sekcji "Main settings") > Choose language: Polski [PL] (w sekcji "Localization") > OK.
Wejście na czat na przykładzie pokoju "AQQ Pomoc": http://aqq-pomoc.info/wejscie-czat

Użytkownik VPN edytował ten post 2012.06.02, 21:17

Tu byłem.

#4 jola

jola

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2012.06.02, 22:03

Dzięki za pomoc, ale to nie wszystko:)
Możesz mi powiedzieć, dlaczego nie mogę się połączyć właśnie?
Bo jak chcę dać status np na dostępny to wyskakuje mi taka informacja: Sprawdź usawienia konta. Serwer odrzucił twoje hasło lub nazwę użytkownika.
I co teraz??? Ja się na tym nie znam ;[ ;P
HELP !

#5 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.06.02, 22:18

no czego tu nie rozumiesz ? masz złą nazwę albo hasło do swojego konta jabber -.- . zmieniasz je w Program>Ustawienia>Obsługa kont>Konta następnie wybierasz konto i klikasz Edycja .

#6 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2012.06.02, 22:32

Musisz przywrócić pierwotne dane do konta xjolex@aqq.eu jakie podawałaś przy jego zakładaniu. Tak się kończy ręczna edycja hasła w ustawieniach konta, bez zmiany na serwerze.

Tu byłem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych