Skocz do zawartości

Zdjęcie

Archiwum linków.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Archiwum linków. (44 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za taką wtyczką ?

1. Tak (42 głosów [95.45%] - Zobacz)

Procent z głosów: 95.45%

2. Nie (2 głosów [4.55%] - Zobacz)

Procent z głosów: 4.55%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2012.09.07, 15:09

@Oconnel było by świetnie ;)

#22 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2012.09.07, 18:50

Tak sobie pomyślałem, czy przy okazji nie może by stworzyć czegoś ala galeria YouTube oraz galerii przesłanych obrazków. Wyglądałoby to mniej więcej tak, że gdzieś w oknie archiwum (w menu "Widok"?) byłyby opcje włączające poszczególne galerie. Po wejściu do galerii środkowa i prawa kolumna by znikały na rzecz jednej dużej gdzie byłyby prezentowane miniaturki filmów/obrazków (YouTube dostarcza miniatury filmów). Kolejne dni oddzielone belkami. Do tego przycisk do zmiany rozmiaru miniatur w miejscu przycisku "Trybu kopiowania". Bardzo "na sztywno" sobie te wizje ułożyłem i zrobiłem do niej nawet projek jednak to tylko pomysł i nie wszystko musi być tak jak na screenie - to tylko obrazek poglądowy :)

Dołączona grafika

#23 ejSka

ejSka

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2012.09.10, 18:39

Byłoby super jakby było w rdzeniu :) jednak zapewne będzie trzeba na to sporo poczekać :) Co do pomysłu z posta wyżej : pomysł jest całkiem niezły, jednak wydaje mi się, że nie aż tak jak archiwum linków. Co do obrazków, to mam skrót na pulpicie do plików z AQQ gdzie znajdują się obrazki więc nie jest to aż tak potrzebne, jednak w przyszłości czemu by nie :)

#24 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2012.09.10, 21:28

Ja osobiście widziałbym tą funkcję bardziej w formie listy linków / multimediów (znaczy się jeden przycisk do listy linków i drugi do obrazków i filmików wszelakich), gdzie poszczególne pozycje z listy prezentowane byłyby razem z datą i czasem ich nadejścia / wysłania (np. jakaś belka z całym dniem i czas widoczny obok każdego elementu listy, albo i data i czas przy elementach ... ), do tego dla filmików Youtube przydałoby się wyświetlać tytuły razem z miniaturkami.

279.gif

#25 haker69

haker69

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 2012.09.22, 12:03

Obawiam się, że pomysł Deadmastera zamuliłby jeszcze bardziej archiwum :)

#26 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2012.09.22, 13:38

@haker69: Nic by nie zamulało bo gromadzenie informacji o filmach odbywałoby sie tylko na żądanie czyli przez wywołanie galerii YouTube. Zgadzam sie, że pierwsze takie działanie mogłoby troche potrwać bo trzeba by było przeszukać całe archiwum z danym użytkownikiem pod kątem linków ale jak by je już wszystkie znaleźć to reszta jest podana na tacy - nawet miniaturki filmów dostarcza YouTube. Kolejne pozycji do galerii byłyby dodawane na bieżąco.

Innym pomysł sie podoba i myśle, że jest wart realizacji bo znacznie uprzyjemniłby szukanie filmów w AQQ.

#27 ejSka

ejSka

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2012.11.10, 16:48

Czyżby temat upadł?

#28 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.11.10, 18:22

Nie upadł. W kolejnych beta testach wracamy do tematu. Niestety kilka pilniejszych rzeczy odsunęło w czasie powyższy temat. Ale nie na długo :)
  • Deadmaster lubi to
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#29 ejSka

ejSka

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2012.11.11, 02:43

No to się bardzo cieszę :)
A kiedy można się tego spodziewać tak na oko? :)

#30 ejSka

ejSka

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2013.04.11, 15:12

Witam :) Minęło 5 miesięcy od ostatniej odpowiedzi AQQ Developera, chciałem się zapytać na czym stoi sprawa ?:)

#31 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2013.09.08, 00:31

Nie upadł.

Czy aby na pewno nie? Pomysł był taki fajny  ;(

#32 gnomiuszka

gnomiuszka

Adept

• Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2013.09.24, 17:12

No to może odświeżę temat. Bardzo mi się podoba taki pomysł. Proponuję archiwum rozbudować tak, jak jest to z listą pokoi czatowych, czyli do okna archiwum dodać przycisk filtruj, gdzie można by było zaznaczyć opcje: linki, obrazki, filmy z YouTube. Co do problemów gromadzeniem danych, myślę, że archiwum nie ma aż tak dużego rozmiaru, by filtrowanie sprawiało jakiś większy problem. Funkcja po prostu co jakiś czas indeksowałaby elementy archiwum, dzieląc je na linki, obrazki oraz filmy z YouTube. Użytkownicy, którzy chcieliby mieć zindeksowane wszystkie rozmowy z archiwum, mogą wywołać funkcję indeksowania całego archiwum, co odbywałoby się tylko raz, gdyż nowe wiadomości i multimedialna zawartość byłyby indeksowane na bieżąco.

Użytkownik gnomiuszka edytował ten post 2013.09.24, 17:22
Ortografia się kłania :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych