Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki telefon ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.06.14, 21:10

Witam wszystkich . Zamierzam kupić nowy telefon do około 700 zł i niestety nie wiem jaki . Dlatego moje pytanie , co radzilibyście ? Może być każda marka z tych bardziej znanych ( Samsung , HTC itp ) . Oczywiście chciałbym by był dobrym telefon z dobrym sprzętem itp itd . Czekam na propozycje .

#2 mijeno

mijeno

Początkujący

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 2012.06.14, 21:55

Hej. Ja polecam Ci Samsung Galaxy S, bardzo dobry telefon, ale musiałbyś dołożyć trochę albo znaleźć dobrą używkę w takiej cenie. Możesz z tej niższej półki brać również Galaxy Ace oraz Wildfire S.

Użytkownik mijeno edytował ten post 2012.06.14, 21:55

• saitana lubi to

#3 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.06.14, 22:02

http://allegro.pl/sa...2414141390.html znalazłem taki używany . Galaxy ace już mi się trochę przejadł bo wszyscy dookoła go mają . z HTC wychodzi nowy Desire C który jest o wiele lepszy od Wildfire a w podobnej cenie :) .

#4 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2012.06.18, 11:33

A do czego (oprócz dzwonienia i sms'owania) chcesz używać tego telefonu. Zdjęcia, muzyka, internet, GPS i mapy?

@Edit:
Spojrzyj sobie do sklepów z aplikacjami. Może bardziej pod tym kątem kupuj telefon.
Google Play - android
Samsung apps - bada, android
Brak klepu dla windows mobile
Windows phone

Użytkownik Senega edytował ten post 2012.06.18, 11:42

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#5 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.06.18, 19:25

No jak wyżej wymieniłeś .. zdjęcia , muzyka , internet , gps i mapy raczej nie, ale mogą się przydać .. Zastanawiam się poważnie nad Samsungiem a konkretnie nad Galaxy S .

#6 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2012.06.20, 10:55

Mam Galaxy S+ i jeśli bym mógł to z chęcią bym go wymienił. Zbyt często przepełnia się pamięć, strasznie muli (aplikacji / gier dużo nie instalowałem). Brakuje mi bardzo czerwonej słuchawki. Ale to są tylko moje odczucia :D
Najlepiej idź do kilku sklepów i spróbuj pobawić się włączonym telefonem. Niektórzy operatorzy umożliwiają taką "zabawę".

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#7 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.06.20, 16:08

niestety , nie mam takiej możliwości . w promieniu 20 km nie mam żadnego takiego sklepu a dalej nie mam jak się dostać . Myślisz że dużo się różni galaxy S od S+ ? I czy znasz jakieś telefony godne polecenia ?

#8 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2012.06.20, 22:28

Z telefonów z Androidem, z tych 'najtańszych najbardziej nadających się do używania' polecam ZTE Blade, którego sam mam. Jak masz ciut więcej pieniędzy, to Sony Xperia Neo V (ma go mój kuzyn). Obecnie za Samsungi i HTC IMO się przepłaca...
Projekt w jakim biorę udział:
RemoteCamp.com - track your remote employees work

#9 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.06.21, 13:17

z HTC się zgodzę ale samsungiem raczej nie .. obecnie moje twarde postanowienie to Galaxy S ze względu na wygląd androida i SWYPE . niestety nie przypadły mi do gustu wyglądy powyższych telefonów ..

#10 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2012.06.22, 15:27

od dłuższego czasu swype można mieć praktycznie legalnie na każdym telefonie z androidem: http://beta.swype.com/, jest na markecie tyle motywów, wyglądów i nie wiadomo czego że androida, można praktycznie dowolnie że tak powiem upiększyć.

jeżeli chodzi o ZTE blade, to polecam jego, ale pod warunkiem że korzysta się z custom romów, przynajmniej to opragromowanie od orange, było straszne

z tego co pamiętam galaxy S+ ma mocniejszą grafikę niż zwykły S, ale za to słabszy procesor i inny ekran

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#11 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.06.22, 17:12

Z tego co czytałem w porównaniach S+ ma lepszy procesor i lepszą baterie . O grafice słyszałem że ma gorszą ale nie umiem tego potwierdzić .

#12 saitana

saitana

Początkujący

• Użytkownik
  • 28 postów
  • MiejscowośćJarosław

Napisano 2012.08.19, 17:03

Ojej... znam sporo dobrych telefonów z Androidem :)
Sama miałam dwa modele - jeden mialam drugi mam heh .

Mam Samsung'a Galaxy Gio - Dobrze odtwarza muzyke, spokojnie podejda Ci te wieksze sluchawki do niego..
Ma adapter na karty pamieci , i co tam chcesz da sie zrobić ..
Drugi ktory mialam - Xperia Neo V - ma mega aparat, ten telefon robi zdjęcia jak lustrzanka! (bo i lustrzanke mam wiec juz sie wypowiem/porównam)
Internet szybko chodzi z wi-fi i tak z pakietu tez.. ogolem dobre telefony ..
Jeszcze Galaxy S / Ace tez moga byc - sama chcialam S.. potem pomyślałam o iPhonie, ale nówka kosztuje ponad 20 stówek, ale warto skladać pieniądze i kupić porządny telefon. A kto się zna na iphonach i ich systemie to bedzie mial telefon- komputer :) Sa ludzie ktorzy odrzucaja iphona bo nie umieją go obsłużyć = czyta glupota.

Użytkownik saitana edytował ten post 2012.08.19, 17:04

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych