Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki komunikator na androida


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fazikus

Fazikus

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 2012.06.17, 13:09

Czy polecicie jakiś komunikator na androida który obsługiwał by sieć AQQ?

#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.06.17, 13:36

Od kiedy Palringo nie obsługuje wielu sieci przesiadłem się na aplikację IM+. Obsługuje ona wszystko co potrzeba czyli Jabbera, Facebooka oraz w wersji pro Skype (taką też wersję posiadam). Interfejs jest bardzo przyjemny i przejrzysty, zresztą sam sprawdź :)

#3 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.06.17, 14:16

Jeśli nie zależy Ci na GG to ja z kolei polece Trillian'a. Tylko chyba nie ma Skype'a niestety. Być może zostane teraz zlinczowany za to co napisze, ale ja czekam na WTW na Androida. Alternatywy w postaci AQQ na Andro nie będzie a WTW być może zapewni zapis archiwum, które potem można by przekonwertować do AQQ oraz obsługe GG czego obecnie żaden inny produkt (poza GG oczywiście) nie oferuje w zadowalającym stopniu. Jednak jeśli nie zależy Ci ani na GG ani na Skype to Trillian choćby ze względu na wygląd. Jedyna przykrość to konieczność posiadania konta u nich...

#4 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2012.06.18, 15:02

jeżeli chodzi o samego jaberra to polecę albo jabiru oraz bombusmoda, którego nie ma na markecie, bombus chyba obsługuje więcej rzeczy z protokołu xmpp niż aqq, ale tego nie jestem pewny :)

#5 wkurzony

wkurzony

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2013.04.02, 12:38

ludzie - Android jest open source a więc można napisać własny komunikator. Nie jest to jakiś megantyczny wysiłek. Wystarczy znać JAVA + emulator Sphinx i można działać. 



#6 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2013.04.04, 09:10

Bym się spytał i co z tego że Opensource? +5 do prędkości pisania aplikacji?

Nie każdy ma powołanie do pisania aplikacji oraz nie każdemu się chce pisać aplikację a w szczególności komunikator. To nie jest takie hop siup do przodu.

 

Przy okazji po co odkopywać prawie roczny wątek?

 

Od pewnego czasu korzystam z xabbera, całkiem przyjemna aplikacja jeżeli o samego jabbera/xmpp

 

W każdym razie czekam na jakiś komunikator xmpp od Ciebie 



#7 uatuvedin

uatuvedin

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 2013.04.04, 11:12

Trillian obsługuje sieć Skype, jak już o tym mowa.


Per Ardua Ad Astra


#8 ClashJe

ClashJe

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 2013.04.11, 18:24

Od kiedy Palringo nie obsługuje wielu sieci przesiadłem się na aplikację IM+. Obsługuje ona wszystko co potrzeba czyli Jabbera, Facebooka oraz w wersji pro Skype (taką też wersję posiadam). Interfejs jest bardzo przyjemny i przejrzysty, zresztą sam sprawdź :)

 

A Tlen też tam masz? Jak masz to jak go skonfigurowałeś? Bo mi nie chce zadziałać.


Użytkownik ClashJe edytował ten post 2013.04.11, 18:36

Historia AQQ

Kompendium wiedzy o AQQ

Stolicą POLSKI jest WARSZAWA nie Warsow Ustawa z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim Dz. U. z 1999 r. Nr 90, poz. 999


#9 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.04.11, 18:29

Tlen to sieć Jabber więc powinno działać. Zresztą nie wiem bo nie używam sieci Tlen.

#10 ClashJe

ClashJe

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 2013.04.11, 18:47

Standardowa konfiguracja, serwer:tlen.pl, login, hasło , port:, priorytet. - nie działa


Historia AQQ

Kompendium wiedzy o AQQ

Stolicą POLSKI jest WARSZAWA nie Warsow Ustawa z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim Dz. U. z 1999 r. Nr 90, poz. 999





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych