Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośby o kompozycje/modyfikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
428 odpowiedzi w tym temacie

#1 FAN KUBICY

FAN KUBICY

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2008.11.02, 23:06

Witam jestem uzytkownikiem AQQ od kilku lat....i mam do Was pytanie czy ktoś podjął by sie zrobienie dla mnie jako wielkiego fana F1 i teamu BMW sauber o raz Roberta Kubicy skórkę w tym stylu?? Bardzo był bym wdzieczny :) Prosze o odpowiedz :) Ja sie kompletnie nie znam na robienie skórek do AQQ wiec stad ta moje prosba.
  • Silverlight, Kasza i ulqixy lubią to

#2 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.11.02, 23:51

Ten dział nie jest przeznaczony do zgłaszania próśb o propozycje! Jest o tym napisane na samej górze...

Dobra. Chcecie, to macie. Zmieniam nazwę tematu, przypinam go i ustalam poniższe zasady:

1. W tym temacie zgłaszamy prośby o kompozycje.
2. Prawo wypowiadania się tutaj mają tylko osoby zgłaszające prośby i użytkownicy, którzy takową kompozycję stworzyli lub są gotowi zrobić.
3. Poplecznikom dziękujemy - posty typu "popieram", "przyłączam się" lub o podobnym sensie jak również inne nie wnoszące treści wartościowych będą bezwarunkowo usuwane.
4. Wszelkie przejawy natręctwa, tj. posty typu "Kiedy ktoś się tym zajmie?", "Zajmie się tym ktoś czy nie?", będą bezwarunkowo tępione.


Więc proście, a być może będzie Wam dane... :D
  • Silverlight lubi to

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#3 X-Qlusive

X-Qlusive

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2008.11.03, 19:10

A ja poprosił bym o kompozycje Blue Lady, Widzialem że ktoś takowej używa i bardzo mi się spodobała. Pasowała by mi do tapety :)

Serwery Counter Strike - ManhattaN

Dołączona grafika


#4 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2008.11.03, 20:46

Kubicowskiej mogę się podjąć :) Tak patrząc w kalendarz kompozycja by była na 10 z poślizgiem 2 dni max ;) Do końca tygodnia skończę akurat WMP11 i poprawki w Blac Style więc mi się luka zrobi ;)
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#5 FAN KUBICY

FAN KUBICY

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2008.11.03, 21:47

no to bylbym bardzo wdzieczny, bo mialem male nadzieje na to ze ktos sie tego podejmie....juz sie nie moge doczekac :) pozdrawiam

#6 pudens

pudens

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2008.11.20, 00:45

Witam!

A ma ktoś ochotę zrobić jakaś kompozycję natchnioną Mac OS X?

Pozdrawiam,
Pudens

#7 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.11.20, 17:09

A ma ktoś ochotę zrobić jakaś kompozycję natchnioną Mac OS X?


hmm...kiedyś miałem fajny motyw na telefon, a wtedy odrazu pomyślałem o takiej skórce do AQQ. Narazie masz zcze do dyspozycji kompozycje wu-dki "iPhone" (zawsze coś :D), a moze ktoś kiedyś się tym zajmie. Ja nie sądze, bo jak wykle popsuje pomysł na kompozycje swoim wykonaniem, a po drugie mam w planach inne ;)
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#8 MAURYCY

MAURYCY

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 2008.11.21, 00:01

Skoro pojawiają się propozycje to chętnie bym używał takiej w kolorach odtwarzacza Aimp v2.5 przybranego w standardową skórkę Euphoria Lux. Dla podglądu jak to wygląda załączam screena.
Dołączona grafika

Użytkownik MAURYCY edytował ten post 2008.11.21, 00:04


#9 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.11.21, 17:35

MAURYCY, dobry materiał na kompozycję. Na dole umieściłoby się pasek statusu, którego ikonki byłyby podobne do tych (identyczne tło, opróćz znaku który byłby zależny od sieci - tło oczywiscie zależne od statusu). Obok, tam gdzie jest szybkie szukanie, dałoby się wapstery i głośniczek. Na górze oczywiście toolbar z ikonkami na czerwonym tle( z czarnym tłem toolbara), a najwyższy pasek ("Program" itp.) zrobiłoby się na biało z czerwonym tłem. Grupy byłyby w kolorze i kształcie "Domyślna"; "Video", a lista kontaktów jak widać - biały nick i szarawy opis. No i wszystko popsułoby skinowanie scrollbara...:D
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#10 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.11.21, 20:45

@ Kendzioor
Masz zamiar zrobić coś takiego czy tylko tak sobie piszesz, żeby coś napisać?

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#11 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.11.22, 12:42

@lsr - I tak, i nie. To była tylko taka mała pomoc dla tego, kto chciałby taką kompozycję zrobić. Jest tutorial - wystarczy niewielka znajmość css/html i skin zrobiony, a pomysł podsunąłem sam. Mimo wszystko mam się ochotę wziąć za to niedługo, chciałem zobaczyć czy autorowi, który prosił o ta kompozycję układ danych by się spodobał :D

Użytkownik Kendziooor edytował ten post 2008.11.22, 12:43

Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#12 Magus

Magus

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 2008.11.22, 20:41

Bardzo bym prosił o zrobienie skórek GG 8.0 np. skórki "Piasek pustyni" , "Sport i " Ósma mila"

Edit Oto screeny niektórych skórek , które chciałbym , aby były w AQQ 2.0:
http://media1.mojage...fe4d6820478.jpg
http://img385.images...4354/gg1pi5.png
mam nadzieję , że takie kompozycje będą w przyszłości dostępne.

Użytkownik Magus edytował ten post 2008.11.23, 15:41

  • GeloXD lubi to
Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne Wersja AQQ zawsze aktualna wtyczki Fixupdater , Skypecore, GG Network , AQQ Streamer , AQQ last Seen, AQQ SMS zawsze aktualne

#13 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2008.11.22, 22:11

To może załącz jakieś screen'y bo nie każdy musi instalować GG8 aby zobaczyć o co Ci chodzi (lub podaj linki do takowych kompozycji).

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#14 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.11.23, 19:02

Bardzo bym prosił o zrobienie skórek GG 8.0 np. skórki "Piasek pustyni" , "Sport i " Ósma mila"


Kiedyś próbowałem się za to zabrać. Teraz jednak sądze, ze nie warto. Z kilku powodów:
-Cięzko będzie w pełni odwzorować chociaż kawałek kompozycji
-Bez urazy, ale prawie każdy potwierdzi ze te kompozycje z GG8 są do niczego :) (jest kilku którzy je lubią, ale moim zdaniem lepiej zajać się bardziej pożądanymi)

Nikomu nie będę bronić, ale chyba są jednak ciekawsze projekty.

Użytkownik Kendziooor edytował ten post 2008.11.23, 19:03

Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#15 GoRo

GoRo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 2008.11.23, 19:20

Ja prosiłbym o kompozycję która komponowała się z systemem Windows Vista, bo ta co jest w instalce i nazywa się "Vista" Chyba obok Win Vista nie leżała.
Sam próbowałem się za to wziąć, ale nie znając HTML i CSS nic za bardzo nie wskórałem, nawet tutorial nie pomógł :( W tej kompozycji odpada robienie skórki (obramowania okna), bo wystarczy w AQQ wyłączyć obsługę skórek i będzie wyglądało tak jak ma być :)

#16 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2008.11.23, 20:24

Magus, pierwsza kompozycja ze screena jest dostępna w wersji do AQQ;) Stworzył ją Jaro88PL i nosi ona nazwę Gadu-Gadu.
Do pobrania tutaj:
http://forum.aqq.eu/...hp?showtopic=36

Poszukaj nim napiszesz ;)
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#17 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2008.11.23, 20:50

jacoSZEF, skórka którą zaprezentował Magus to jedna z podstawowych skórek GG8, mająca imitować GG7. Kompozycja w twoim linku to nic innego, jak odwzorowanie komunikatora GG7. Owszem, można sobie pomyśleć że to to samo, ale w rzeczywistosci nie. Po pierwsze, bo układ danych w obu komunikatorach jest inny, a po drugie bo w wielu miejscach kolorystyki nie mają ze sobą nic wspólnego.

GoRo, poszukaj na stronie aqq.komunikatory.pl - tam masz największy zbiór skórek do AQQ 2.x (ani razu nie był formatowany, wiec są tam wszystkie skiny pod aqq 2.x - na forum było formatowanie). znajdziesz tam kilka skórek Vistowych (Aero, Black Aero, Pluk, Vista niebieska, Vista Glass i nie wiem co jeszcze...)
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#18 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2008.11.23, 21:06

Kendziooor, wiem że to podstawowa skórka GG8 imitująca GG7. Ale skoro skórka Jara imituje skórkę GG7 to imituje również skórkę GG8 imitującą GG7 ;)
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#19 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2008.11.26, 21:22

Witam! Mam kilka programów emulujących blura z windows 7 :D Czy było by możliwe wykonanie skórki do aqq na tym blurze? Dodam, ze nie znam się kompletnie na tworzeniu skórek... Jeśli znalazłaby się chętna osoba do zrobienia skinu, chętnie zarzucę próbką interfejsu :D tak tak to wygląda tutaj ;)
preview.PNG

mogę też dać próbki z taskabara ze skinu windows 7 na window Blinds 6
Czekam na odpowiedź

muszi: Tematy połączone.

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#20 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2008.11.26, 23:47

hmm… ale na tym obrazku nie ma żadnego "blura", jest tylko półprzeźroczystość i cieniowanie.
Jeśli chodzi ci o taki efekt to nie ma problemu ze zrobieniem tego w skórce, ale o efekcie "blur" znanym z Visty (zniekształcanie tła w formie rozmycia w czasie rzeczywistym) to zapomnij (przynajmniej na razie). Można co prawda się posiłkować odpowiednim filtrem dla IE i zabawą z retuszowaniem tapety, ale to raczej w celach testowych aniżeli funkcjonalnych (komunikator zamula, a oczekiwany efekt widać tylko na "czystym pulpicie")




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych