Skocz do zawartości


Zdjęcie

[przedawniony] Przypomnienie hasła nie działa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.07.17, 18:59

A ja nie mam maila z przypomnieniem hasła a próbowałem wysłać trzy razy :P
  • Lynn lubi to

#22 san23

san23

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2012.07.17, 22:12

A mi przyszedł po naciśnięciu ok... Wielkie dzięki, nigdy bym nie przypomniał sobie hasła ^^ I u mnie przyszło normalnie (nie w spamie)

#23 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.07.17, 22:17

Ym... no powinno już działać dla wszystkich. Jeżeli osoby którym mail nie przyszedł są tego 100% pewne, to niech podadzą tutaj lub wyślą mi na AQQ swoje adresy e-mail. Sprawdzimy...
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#24 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.07.19, 10:12

A mi nie działa. To chyba musi być coś większego, bo przypomnienia przychodzą tylko na konta z gmaila. Ani na konta z onetu, wp, tlenu powiadomienie nie przyszło. Sprawdziłam na rożnych kontach. Przejrzałam kazdą wiadomosc, każdy spam i każdy junk. Folder za folderem. Nie ma.
Po stronie serwera też.

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#25 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.07.19, 10:14

Sprawdzamy to ponownie, dam znać jak coś ustalę.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#26 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2012.07.19, 11:36

Jak wspomniał kr2ysiek dobrze byłoby, gdyby dla domeny, z której wysyłane są te widomości (aqq.eu?) był skonfigurowany rekord SPF. Serwery pocztowe na WP, Onecie czy O2 najczęściej sprawdzają istnienie tego wpisu i jeśli go nie wykryją, to odrzucają wiadomość bez przenoszenia do SPAMu czy jakiejkolwiek informacji zwrotnej do serwera nadającego.

#27 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.07.19, 14:31

No dobrze by było :) Ale narazie poczekamy i zobaczymy do czego dojdzie Oconnel.

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#28 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.07.19, 15:00

Czy możecie przetestować teraz jak sytuacja wygląda? Na pewno dla np. domeny o2 jest już ok. Wiem bo sprawdzałem :)
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#29 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.07.19, 15:28

@Oconnel: Onet dalej sobie w kulki leci i maila nie dostałem :/

#30 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.07.19, 15:35

To sprawdź jeszcze raz za kilka godzin. Może wpisy w DNS jeszcze się nie rozpropagowały.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#31 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.07.19, 18:44

Wp i hotmail działa jak należy. Onet i tlen wciąż nie.

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#32 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.07.19, 18:52

Tlen działa bo sam sprawdzałem :) Problem jest niestety ze skrzynkami Onetu. Jeżeli do jutra sytuacja się nie poprawi, to oznacza to mniej więcej tyle, że Onet blokuje nasz serwer pocztowy :( Zdarzało się to już wcześniej, więc jeżeli sytuacja się nie zmieni nasz admin będzie się z nimi kontaktował w tej sprawie.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#33 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.07.19, 19:11

O, mój błąd, przeprszam. Tlen dziala :) Zostały dranie z onetu. Zdarzało się już wcześniej? Oni to robią specjalnie czy przez jakieś modyfikacje serwera?

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#34 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.07.19, 21:18

Zdarzało się to już wcześniej, zgadza się. Poczekamy do jutra, i wtedy zobaczymy co dalej.

Ok. Po kilku godzinach dwa maile które wysłałem testowo na konto na Onecie w końcu spłynęły. Przedziwna sprawa, nie mniej wszystko już działa. I to jest najważniejsze.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#35 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.07.19, 21:29

Faktycznie już jest wszystko w porządku, maile przychodzą natychmiastowo :) Także problem myśle można uznać za rozwiązany.

#36 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.07.19, 22:03

Pragnę zawiadomić, że onet oddał wysłane do niewoli e-maile z hasłami

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych