Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ 2.4.1 [Mystic Core] Build: 60

• Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2012.07.16, 16:28

Ej ej ej...

Oconnel, wiesz że są problemy i błędy, sam przyznajesz się w postach że wiesz o ich istnieniu a śmiesz się wypuszczać stabilkę... to jest chore.

Wydał stabilke z praktycznie jednym znaczącym błędem i napisał, że jego naprawa jest pracochłonna ale to nie jest błąd, który uniemożliwia lub przeszkadza w użytkowaniu AQQ więc nie wiem o co Ci chodzi :P AQQ działa normalnie, "stabilnie" tylko że bez jednej funkcji. Błędy były, są i będą bo ich uniknąć sie nie da...

Kolejna sprawa, pisałeś ze jeśli nie spodoba nam się Twój pomysł z usuwaniem wysłanej wiaodmości to usuniesz... i tutaj widać jak bardzo liczysz się z zdaniem ludzi. W ogóle prawie bo ta opcja została w stabilce mimo tego, ze ludzie jej nie chcieli.

Gdzie napisał, że usunie jak sie nam nie spodoba bo ja nie widze. Napisał, że jeśli będzie sprawiać problemy to nie wejdzie do stabilki, czytaj dokładnie.

Dlaczego reklamy w oknie głównym (kontaktów) w czasie filmu są ukrywane ? Przecież to ukrywanie przed użytkownikami tego, że sa reklamy a wiadomo że to zniechęca.

Mogły być akurat w tym momencie niewyświetlane - nie zawsze są. Poza tym w oknie rozmowy miałeś więc,,,?

Doceniam to co robisz bo to czasochłonne i mozolne no i nie raz pewnie się wkur...zyłeś, ale sam się na to pisałes.

Trolując i biadoląc nie pokazujesz, że doceniasz :)

EDIT: WiTuŚ mnie wyprzedził...

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2012.07.16, 16:29

• WiTuŚ lubi to

#22 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2012.07.16, 16:37

Nawet nie ma o czym mówić. Rojber po prostu nie rozumie, że każdy program ma jakieś błędy. Na pewno nie chcielibyście czekać na kolejną wersję stabilną szmat czasu, dopóki nie pozbył bym się wszystkich błędów z buglisty. Moglibyście tego nie doczekać :) Więc oczywistym jest, że wypuszcza się wersję stabilne, które zawierają jakiś tam promil błędów, byle nie takich skutkujących naprawdę poważnymi problemami w użytkowaniu AQQ.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#23 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2024 postów

Napisano 2012.07.16, 16:42

Rojbrować i się mądrzyć to każdy umie, ale dać mu kompilator i kazać napisać program to już podejrzewam, że nie dałby rady chłopak :D Kiedyś też myślałem, że to takie chop siup ale odkąd ruszyłem wtyczki no to dopiero wtedy zrozumiałem jak to wszystko działa i jakie należy mieć do tego podejście :)
  • Lynn lubi to

#24 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2012.07.16, 17:43

No nie gadajcie, że błąd z podmianą ikon GG przy zmianie kompozycji nie został poprawiony! Oconnel, dlaczego?!

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#25 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2024 postów

Napisano 2012.07.16, 18:06

No nie został :)

#26 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2012.07.16, 18:36

Który to błąd na bugliście? Dajcie link. Szukać mi się nie chcę :P

#27 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2012.07.16, 18:41

Chyba ten: http://forum.aqq.eu/...e__catfilter__5

#28 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2012.07.16, 19:43

Oconnel a ja mam drobne pytanko do Ciebie: Jestem prawie pewna, że przez wiele, wiele wersji w AQQ było tak, że jak ktoś przysłał obrazek to po jego kliknięciu była opcja " zapisz jako" Ona zniknęła czy u mnie coś nie styka? Bo jak zniknęła to bardzo za nią tęsknie. Zdecydowanie łatwiej i wygodniej było maksymalizować link obrazu i kliknąć zapisz jako, niż teraz go otwierać, kopiować i dopiero wklejać na pulpit.

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#29 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2012.07.16, 20:20

Są dwa sposoby na otrzymanie obrazka, pośredni (dostajesz link do obrazka a AQQ prezentuje ci go w formie załącznika) i bezpośredni kiedy ktoś przesyła ci po prostu obrazek. W pierwszym przypadku nie można póki co zapisać obrazka na dysk (przynajmniej na razie). W drugim przypadku już można. Dlatego myślę, że otrzymałaś link do obrazka - czyli wersja pośrednia, w której zapisu brakuje (i nigdy go nie było).

#30 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2012.07.16, 20:35

Hm...Wypadałoby się obudzić i wrócić do realnego świata :D
Dzięki wielkie, ale powiem wprost: jestem w niemałym szoku, bo byłam pewna, że taka opcja jest.
Ale mam nadzieje, że się pojawi

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#31 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5027 postów

Napisano 2012.07.17, 08:27

Czemu nagłówki oraz strona SDK nie zostały jeszcze zaktualizowane? Mamy przecież już stabilkę...
  • Pol lubi to

#32 qwerty1

qwerty1

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2012.07.17, 15:32

Po aktualizacji wyświetla się błąd:

---------------------------
AQQ.exe - Nie znaleziono porządkowej
Nie znaleziono porządkowej 4656 w bibliotece dołączanej dynamicznie LIBEAY32.dll.
OK

Następnie po uruchomieniu i próbie połączenia z serwerem:

AQQ
ssleay32:182
OK

#33 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2012.07.17, 16:10

@qwerty1: Pobierz od nowa instalator i zainstaluj z niego AQQ ponownie, jak nie pomoże, to załóż temat w dziale Pomoc techniczna.

#34 haker69

haker69

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 2012.07.17, 21:25

Pomijając już fakt przydatności fjuczera z wycofywaniem wiadomości w najnowszej stabilce AQQ, chciałbym się zapytać autora, czy nie da się nic zrobić z pewnymi filmikami (na obrazkach przykładowa piosenka ze stajni VEVO) na YouTube, które nie mogą zostać wyświetlone w oknie rozmowy, czy też używając w tym oknie opcji "oglądaj" ? Trochę to irytujące, że mimo dodanych dobrych opcji w tym względzie w programie, wraz zmuszeni jesteśmy otwierać przeglądarkę z filmem. Problem dotyczy zapewne jakiś zabezpieczeń ze strony YouTube'a, aby nie odtwarzać filmów na - że tak powiem - "nieautoryzowanych" urządzeniach, aniżeli oficjalna strona YT. Ale czy nie da się jakoś napisać kodu, "oszukującego" YouTube i umożliwiającego oglądanie filmów w samym AQQ? Problem dotyczy głównie teledysków.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#35 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2012.07.17, 22:19

Myślę... że raczej nic z tego nie będzie. Spróbować jednak mogę. Ale podaj link do tego video. Odzyskanie odnośnika z grafik okazało się dość trudne :)

#36 moose

moose

Adept

• Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.07.17, 22:22

Na chyba każdym video tak się dzieje więc co za różnica ?

#37 ss9227

ss9227

Weteran

• Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2012.07.17, 22:23

Dla mnie bez problemowe :D

Użytkownik ss9227 edytował ten post 2012.07.17, 22:24

#38 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4621 postów

Napisano 2012.07.17, 22:33

Ah. myślałem że to literka "l" jest na końcu :)

Nie oczekujcie cudów. Te zabezpieczenia są dobre, i raczej ich nie przeskoczymy.

#39 haker69

haker69

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 2012.07.19, 10:49

Ale spróbować można :)

#40 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2087 postów

Napisano 2012.07.19, 19:00

Co do linków z YT które nie działają w AQQ to namierzyłem trzech partnerów: VEVO, SME, WGM (jak ktoś zna innych to niech poda) i próbowałem jakoś ustalić czy w danych filmu nie ma jakiejś informacji, że nie można ich odtworzyć poza YT. Dzięki temu AQQ już w momencie pobrania tytułu "wiedziałoby" że i tak tego nie odtworzy więc mogłoby automatycznie otworzyć dany link w przeglądarce lub coś :) W domu jeszcze raz przyjrze sie temu.

Mam pytanie z innej beczki. Czy tak powinno być, że gdy rozmówca otworzy okno rozmowy z moją wiadomością to ja zobacze stan "Aktywny" dopiero jak coś napisze? Stan ten informuje chyba o tym, że mamy z danym kontaktem otwarte okno rozmowy więc nawet bez wiadomości zwrotnej powinienem zobaczyć stan "Aktywny". Nie kłóce sie tylko pytam bo sie nie znam i prosze osoby bardziej obeznane o wytłumaczenie mi tego, jeśli można :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych