Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mogę w ogóle włączyć AQQ!

restart błąd aqq się wyłącza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ♥Jane-O♥

♥Jane-O♥

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2012.07.23, 12:20

ajaja proszę wybaczyć, zrobiłam to bo mialam włączone aqq i myślałam że to wystarczy. http://wklej.to/dUduW tutaj log po podłączeniu do sieci


spojrzy ktoś na loga ? :<

Użytkownik ♥Jane-O♥ edytował ten post 2012.07.24, 00:15


#62 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2012.07.24, 19:06

Musiałem jeszcze raz przeczytać cały wątek, bo jest strasznie chaotyczny i się pogubiłem. Przyszło mi jeszcze jedno do głowy: sprawdź czy AQQ nie uruchamia się w piaskownicy (sandbox) avasta. Jeśli tak - wyklucz go.

Tu byłem.


#63 ♥Jane-O♥

♥Jane-O♥

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2012.07.25, 13:28

EJ nie możliwe, zainstalowałam jeszcze raz, wyłączyłam, włączyłam aqq i jest! !!! !! Hurra!

To nie avast, bo tam byl jeden tylko wpis skypecore, który i tak nie działał...
prawdopodobnie to coś wcześniejszego.. powinna byłam po kazdej operacji zainstalować aqq na nowo..

Można zamknąć, jak problem wróci to zgłoszę wątek i poproszę o otwarcie. Dziękuje wam wszystkim! :*

EDIT : po wyłączeniu komputera i włączeniu go na dzień następny problem wrócł ;/ i jeszce aqq sypie błędami a to aplication frozen, a to włączam okienko z paska zadan (rozmowy z kims) i pokazuje tylko obwódke okienka i nic wiecej.. tnie się i crashuje... co z tym aqq?

Użytkownik ♥Jane-O♥ edytował ten post 2012.07.25, 00:56


#64 moose

moose

    Adept

  • Użytkownik
  • 333 postów

Napisano 2012.07.25, 14:21

Spróbuj zainstalować którąś z poprzednich wersji AQQ , nie tą najnowszą .

#65 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2012.07.25, 17:37

moose coraz bardziej podpadasz. Nie należy instalować starych wersji AQQ. Proszę kolejny raz, żebyś nie wprowadzał niepotrzebnego zamieszania.

Jane-O spakuj oba foldery (profilu i instalacji AQQ) do osobnych archiwów np. ZIP, wrzuć je na jakiś serwer i wyślij mi linki na PW. Zobaczymy co tam siedzi.
  • Silverlight lubi to

Tu byłem.


#66 ♥Jane-O♥

♥Jane-O♥

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2012.07.25, 19:26

na początku tematu pisałam wyraźnie, że instalowałam stare wersje i nic z tego.+ do paczki z moim profilem kasuje prywatne dane tzn archiwa, numery, avatary, cache itp

Użytkownik ♥Jane-O♥ edytował ten post 2012.07.25, 19:28


#67 Gość_galean_*

Gość_galean_*
  • Gość

Napisano 2012.07.28, 11:25

A przypadkiem nie masz w katalogach plików z rozszerzeniem .vir bo coś takiego ostatnio mi zrobil avast i zrobil to pomimo wszelkich wykluczen


Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

#68 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2012.08.04, 13:27

Spróbuj jeszcze założyć nowy, testowy profil w AQQ, dodaj do niego swoje już istniejące konto Jabber/XMPP (pewnie masz na serwerze aqq.eu) i skonfiguruj wtyczkę GG, ale nie instaluj żadnych dodatków. Sprawdź czy też problem wystąpi. I naprawdę upewnij się, że avast nie pakuje AQQ do piaskownicy (możesz tymczasowo wyłączyć moduł sandboxa).

Tu byłem.


#69 ♥Jane-O♥

♥Jane-O♥

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2012.08.04, 13:36

to zrobię to na innym użytkowniku bo tutaj raczej nic nie da





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: restart, błąd, aqq się wyłącza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych