Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy wygląd forum - opinie :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
163 odpowiedzi w tym temacie

#161 Jaro88PL

Jaro88PL

    Mam pędzel, to go używam! =)

  • Dekorator
  • 797 postów

Napisano 2012.08.04, 12:11

ss9227 to Ty jeszcze nie wiesz jak tu jest?

zacytuje dwa minusy z recenzji o AQQ :)

Waka: udawany wpływ użytkowników na rozwój programu

djmichal: praktycznie brak wpływu na rozwój komunikatora


I ja wiem że to nie są alfa i omegi w recenzji programu ale sam fakt jak to widzą inne osoby ;)

Żeby nie było OT dalej uważam że dawanie tego stylu na siłę jest dla mnie głupotą. Jak pisałem wcześniej ten może być domyślnym style szczególnie dla nowych osób co się zarejestrują, ale nie... po co iść na rękę i robić miłą atmosferę... poróbmy spory na forum i niech ludzie się kłócą i denerwują.... i to o co... o głupi styl... ale fakt trzeba jakość odciągnąć uwagę od krytycznych błędów komunikatora :)
  • Silverlight i mino lubią to

System: Windows 10 Pro x64 | Przeglądarka: IE 11 | AQQ: najnowsze
Kompozycja: Standard, GG12 | Wtyczki: GG Network, AQQ SMS, Contact


#162 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2012.08.04, 12:34

A widzisz w IPB nasz nowy header? Wyobrażasz sobie stronę domową bez niego? No właśnie ;) Ok kończymy offtopic.

A czy ten header musi być na forum? Po chusteczkę ma tu być skoro będzie na głównej? Forum nie jest od promowania nowości w takiej formie, od tego jest (ma być) główna. Nagłówek jest skierowany bardziej dla nowych użytkowników lub tych, co nie śledzą na bieżąco zmian. Takie osoby korzystają raczej z aqq.eu niż forum. Forum jest bardziej dla tych, co się interesują ciut bardziej, ale oni mają tematy nowych wersji i nowości. Nagłówek bardziej przeszkadza niż pomaga forumowiczom.
  • Silverlight i mino lubią to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#163 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.08.04, 13:35

Ok, myślę że czas zamknąć już ten wątek. Co miało zostać powiedziane zostało powiedziane... Aby uniknąć zbędnych kwasów czy kłótni wątek czas zamknąć :) Wasze opinie i uwagi zgłoszone w tym wątku na pewno będą brane pod uwagę. Cały czas pracujemy nad zmianami - potrzeba nam jednak dużo więcej czasu.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#164 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.08.04, 13:35

Mnie nowy styl forum ani ziębi ani grzeje. Nie używam go z prostej przyczyny; nienawidzę złotego ( czy miodowożółtego koloru) a już na pewno nie w takim połączeniu z czernią. Mnie się w pierwszej chwili skojarzyło z paskami pszczół. Nie wygląda zachęcająco ( nie mówiąc o estetyce) jako oficjalne forum komunikatora. Dobrze, że są bardziej przejrzyste i jaśniejsze style jeszcze.
I szybko się przyzwyczaimy do nowego wyglądu forum? Seriously? A to "szybko" to ile? Miesiąc? Dwa? Rok? Bo po tygodniu dalej mnie męczy.

Są jednak rzeczy, które o wiele bardziej mi przeszkadzają w nowym forum:
1. Wrzucenie na chama Shoutboxa na samą góre. Rozprasza strasznie. Zdecydowanie było lepiej gdy znajdowało się na dole. Wtedy użytkownik po wejściu na forum zamiast tematów i profesjonalnej roboty widzi miejsce gdzie na pierwszym planie stawia się dyskusje, a już zwłaszcza kłotnie pewnego eks-pomocnika. Nie chodzi chyba o to by komuś narzucać swoje zdanie, prawda? Skoro np. 90% użytkownikom podoba się taki wygląd, to ok super. Ale dla tych 10% mogłaby powstać funkcja, która pozwoli zniesć SB spowrotem na dół. Nie powinno się ignorować opinii
mniejszości.
2. Usunięcie opcji po prawej stronie, przy temacie "zobacz ostatni post". Teraz po kliknięciu w link do tematu, nad nickiem osoby, która odpisała jako ostatnia, jestem przenoszona do X postów, których nie przeczytałam. Średnio wygodne, zwłaszcza jak nie ma potrzeby czytać pozostałych postów.
  • Driver lubi to

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych