Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana w moderacji forum


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 moose

moose

  Adept

 • Użytkownik
 • 333 postów

Napisano 2012.08.11, 23:09

Ehh , trochę to smutne, że osoba z taką wiedzą i osoba która pomogła dziesiątkom ludzi kłóci się o to, że osoba kompetentna i według mnie nadająca się na stanowisko moderatora została po cichu moderatorem oraz usunęła jego post który tak na prawdę nie pomógł rozwiązać problemu . Po co się kłócisz VPN ? Co chcesz wygrać ? Dążenie do skłócenia się z innymi użytkownikami w skutku poniesie autodestrukcję Ciebie .
 • Deadmaster lubi to

#42 ss9227

ss9227

  Weteran

 • Użytkownik
 • 532 postów

Napisano 2012.08.11, 23:59

W gruncie rzeczy to forum bez AQQ nie miałoby racji bytu, a ta dyskusja komunikatorowi raczej nie pomoże. Czy Beherit usunął tego posta z premedytacją czy nie - nie musi urastać do rangi tak wielkiego problemu. Przy okazji po raz wtóry wałkowana jest legalność wtyczki, a to powinno być w gestii CT.

#43 Deadmaster

Deadmaster

  Hellraiser

 • Moderator
 • 2087 postów

Napisano 2012.08.12, 00:30

@ss9227: Ależ CT (ustami Oconnel'a) już dawno sie wypowiedziało na temat Słodkości, trzeci akapit: http://forum.aqq.eu/..._40#entry105628 :) Potem mamy post VPN'a a następnie mój (nowy skin forum go troche popsuł), który Oconnel poparł co dobitnie potwierdziło stosunek jego jak i CT do tej kwestii i na tym wszelkie dyskusje na temat legalności Cukierków powinny sie zakończyć, jednak ktoś dalej nie daje za wygraną.
Swoją droga jestem Ciekaw co by sie stało gdyby Oconnel (w porozumieniu z CT oczywiście) zmienił postanowienia licencji tak aby sporna wtyczka nie budziła już żadnych kontrowersji :D W sumie zapis o modyfikacji programu powinien zniknąć bo nie tylko Cukierki to robią (Czasowstrzymywacz) a i tak nie ma jak tego ścigać. Usunięcie tego zapisuj rozwiązałoby wszyyyyystkie nasze problemy (parafraza cytatu, jak nie wiecie z czego to mieliście złe dzieciństwo) :)

#44 Oconnel

Oconnel

  AQQ Developer

 • Właściciel
 • 4622 postów

Napisano 2012.08.12, 02:00

Cóż... VPN był wielokrotnie upominany. Nic sobie z tego najwyraźniej nie robi. Więc powiem to raz, publicznie. Dzisiaj dostałeś ostatnie ostrzeżenie ode mnie. Tym samym daję Ci ostatnią szansę na opamiętanie. Wiem, że często jesteś bardzo pomocny jeżeli chodzi o rozwiązywanie problemów technicznych, ale nie myśl sobie, że to daję Ci jakikolwiek immunitet na łamanie regulaminu. Kolejne złamanie regulaminu oznacza dla Ciebie po prostu bana na tym forum. Mam już dość tych ciągłych przepychanek z Twoim udziałem. Jeżeli chodzi o karę, to daję ci tylko 24h blokadę na pisanie postów. Zatem krócej niż ostatnio. Dlaczego? Bo chcę szybko zamknąć ten temat jeżeli wiesz o czym mówię. A odnośnie tematu - jest absurdalny. Że też wykopujesz się z forum z tak błachego powodu. Twoja sprawa.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych