Skocz do zawartości

Zdjęcie

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem do 150 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cloud

Cloud

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 2012.08.15, 13:36

Witam,

Jakie słuchawki polecacie do LG Swift L3 dokanałowe z mikrofonem, kwota jaką mogę max przeznaczyć to tak do 150 zł Dołączona grafika

Fajnie by było jak by to były jakieś z firm typu sennheiser, creative, panasonic, sony etc.

Słuchawki głównie będą służyć do rozmów, słuchania muzyki. Co jeszcze może być istotne przy wyborze, mianowicie: stawiałbym na jakość dźwięku lecz wytrzymałość tych słuchawek też jest bardzo ważna, dodatkowo może być jakiś dżojstik przy mikrofonie do przewijania piosenek odbierania rozmowy (lecz nie jest to priorytetem) Dołączona grafika.

Proszę tylko nie pisać postów typu: "polecam Ci takie bo są super" <--- trochę własnej inwencji...

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2012.08.17, 21:47

Jeżeli chcesz za parę lat nadal mieć dobry słuch to nie kupuj słuchawek dokanałowych ani pchełek ;)

#3 TheDuliMen

TheDuliMen

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2012.08.18, 23:39

Beherit ma rację, po za tym takie komputerowe sobie kup i na szyji fajnie też wyglądają.

Ja posiadam te http://www.komputron...a/AKG_K511.html w drodze do szkoły i ze szkoły słucham muzyki a jadę podań 2 godziny także trzeba dbać o siebie ;)

Jeśli ci chodzi o energię są strasznie żarliwe na nią. Po za tym ja mam GG zawsze odpalone i w szkole często korzystam z telefonu. Więc dlatego mam kupione 2 akumulatory do telefonu, tak na marginesie.

Użytkownik TheDuliMen edytował ten post 2012.08.18, 23:42

Aktualnie jakie wtyczki testuje pod względem błędów:

AQQ Streamer, Organizer/Pogoda, TabKit

(Nie jestem Testerem, testuje dla siebie, ale na forum zgłaszam.)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych