Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zrealizowano] Sieć Skype


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
206 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wprowadzić? (255 użytkowników oddało głos)

Twoja zdanie?

  1. Głosowano Tak (225 głosów [87.89%])

    Procent z głosów: 87.89%

  2. Głosowano Nie (22 głosów [8.59%])

    Procent z głosów: 8.59%

  3. Nie wiem (9 głosów [3.52%])

    Procent z głosów: 3.52%

Głosuj

#81 mpq1671

mpq1671

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 2010.07.19, 14:40

Mam nadzieję że ten SkypeKit umożliwi pełną implementację - wtedy AQQ z hasłem reklamowym "GG i Skype w jednym /rozmowy tekstowe, głosowe i wideokonferencje" przejmuje Polskę x]

#82 MaCDrG

MaCDrG

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2010.08.10, 20:06

Panowie, nie wiem czy temat nadal aktualny ale np jest plugin do ,,chrome,, nazywa sie ,,imo,, (jest to rowniez portal internetowy, skad mozna obslugiwac kompletnie ,,skype,, z poziomu zarowno przegladarki jak i samego profilu

strona pluginu

#83 Potworek

Potworek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 2010.09.13, 14:32

Temat swietny , własnie chciałem załozyć taki sam , a tego nie zauwazyłem , naprawde by sie przydało AQQ kontakt ze skype :)

#84 kkrzysiek85

kkrzysiek85

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 2010.12.06, 23:16

Wtyczka jak najbardziej potrzebna zwłaszcza po tym jak Skype musiał przestać być wspierany przez Nimbuzz
  • muuz lubi to

#85 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.12.07, 08:28

Przestał być wspierany przez Nimbuzza, a wiesz dlaczego? Bo Skype nie życzy sobie, żeby jego protokół* był dostępny w innym komunikatorze bez jego wiedzy i zgody. Pilnują tego zdecydowanie bardziej niż GG.

* w formie bezpośredniej, tzn. bez udziału komunikatora Skype.

Tu byłem.


#86 GuardianCoyote

GuardianCoyote

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 2010.12.07, 09:32

Pozostaje pomarzyć... :) I czekać...
Zgodzę się z poprzednikami, że AQQ ze Skype podbiłoby Polskę :)

" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

-W.Suworow


#87 muuz

muuz

    Weteran

  • Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 2010.12.07, 11:25

Tak? Przecież AQQ miało przez jakiś czas obsługę Skype. Co prawda nieoficjalną - ale miało. NimbuzzHelper pozwalał na rozmowę z użytkownikami Skype. Tylko nikt o niej nie wiedział, kto dokładnie nie przejrzał WSZYSTKICH dodatków. Gdyby była wbudowana w AQQ, to wtedy by może ludzi przyciągnęło.
AQQSystemPrzeglądarkaAntywirus

Dołączona grafika

#88 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.12.07, 13:33

To nie AQQ miało obsługę Skype'a, tylko Nimbuzz.

Tu byłem.


#89 kkrzysiek85

kkrzysiek85

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 2010.12.07, 18:00

Przestał być wspierany przez Nimbuzza, a wiesz dlaczego? Bo Skype nie życzy sobie, żeby jego protokół* był dostępny w innym komunikatorze bez jego wiedzy i zgody. Pilnują tego zdecydowanie bardziej niż GG.


GG tez kiedys było dostępne w Nimbuzz ale podobnie jak Skype, GG również zażądało usunięcia ich protokołu z Nimbuzza.

#90 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.12.07, 20:06

Tak, ale Skype był też obecny np. we Fringu, którego Skype również zdetronizował... Swoją drogą, pojawił się SkypeKit (beta), czyli (wydaje mi się) coś w rodzaju SDK, dzięki czemu przy pomocy jego API będzie można się połączyć z siecią Skype, bez posiadania desktopowego klienta. Wydaje mi się, że to po prostu Skype okrojony z GUI, xD

#91 nawasaqi

nawasaqi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2011.01.09, 12:40

Widzę że temat ciągnie się parę lat ale o wtyczce ni widu ni słychu... a szkoda... :mad:
  • sacrus i wilk lubią to

#92 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2011.01.09, 19:57

Bo Skype robi wszystko żeby jej stworzenie było niemożliwe. A szkoda, gdyby tak się nieco bardziej otwarty zrobił, to by było wspaniale :D Ale niestety raczej nie ma co na to liczyć.

#93 alek.n

alek.n

    Początkujący

  • Oczekujący
  • 10 postów

Napisano 2011.01.22, 12:38

Chyba jest sposób na Skype, tylko nie wiem, czy dobry. Szukałem trochę w necie i natrafiłem na stronę PortableApps. Ściągnąłem sobie stamtąd przeglądarkę, odtwarzacz i oczywiście Skype. Ta wersja działa na pendrive i nie zostawia śladów. Nawet, gdy na tym kompie jest już zainstalowany Skype. Ma oddzielny proces i można wybierać miejsce instalacji. Wtyczkopisarze mogliby "zaopiekować się" instalką lub rozpakowanymi plikami, zmienić interfejs(przerobić na AQQ) bez pozbywania się takich funkcji jak wideo i audio rozmowy. Jedynym problemem jest spore użycie pamięci, ale to typowa przypadłość nawet "oryginalnej" aplikacji.
Oto link:http://http://portab.../skype_portable. Wystarczy na wyświetlonej stronie kliknąć czerwony guzik.

#94 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2011.06.03, 22:17

a może to pomoże?
http://www.dobreprog...nosc,25351.html

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#95 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2011.06.04, 07:43

Raczej nie pomoże. Nie chcę nikomu obniżać zasług, czy wjeżdżać na ambicję, ale opracowanie protokołu Skype'a bądź jego wykorzystanie, to zadanie naprawdę z górnej półki o czym świadczy news na DP.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#96 Boberros

Boberros

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 2011.06.04, 11:05

Ponadto Skype może zmienić system i znowu ktoś będzie go odkodowywać?

#97 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2011.11.10, 18:54

http://developer.sky...public/skypekit

teraz można się podpinać pod protokół skype :P
  • muuz lubi to

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#98 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2011.11.10, 19:02

Ano właśnie. Na dobrych programach pisali, że Trillian obsługuje już protokół Skype (m.in rozmowy głosowe z poziomu Trilliana). Czytając to od razu pomyślałem, czy i do aqq ktoś mógłby zatem taką wtyczkę skrobnąć. Chociaż jak wiemy z sieciowymi wtyczkami u nas krucho.

Użytkownik eSKej edytował ten post 2011.11.10, 19:03

  • muuz i jarko lubią to

#99 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2011.11.10, 19:06

właśnie tylko nie wiem, czy przez wtyczkę to się da zrobić, więc może wydzielić te ostatnie posty do działu propozycje w corze AQQ i tam sprawę od nowa przegłosować?

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#100 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2011.11.11, 15:29

Na dobrych programach pisali, że Trillian obsługuje już protokół Skype (m.in rozmowy głosowe z poziomu Trilliana). Czytając to od razu pomyślałem, czy i do aqq ktoś mógłby zatem taką wtyczkę skrobnąć. Chociaż jak wiemy z sieciowymi wtyczkami u nas krucho.

Dokładnie. Trillian zaczyna być coraz bardziej zachęcający. Po wprowadzeniu natywnej obsługi protokołu GG oraz pełnym spolszczeniu będzie bardzo atrakcyjną platformą komunikacyjną. Zauważcie, że ma wersje na wiele systemów, w tym mobilne oraz nawet wersję webową! Wyraźnie widać, że ktoś świetnie zarządza tym projektem, a nie tak jak w AQQ działa od przypadku do przypadku.

Tu byłem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych