Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bateria przenośnia... Znowu szkoła

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Alwaro

Alwaro

Początkujący

• Użytkownik
  • 44 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 2012.08.27, 18:52

Ja jednak prosiłem o poradę, a nie opinie o mnie, dla mnie... Nad drugi raz chyba nigdy nie warto opisywać sytuacji...

Jak widzisz podałem wcześniej linka do akumulatora i pisałem że jest żelowy kolego. Po za tym popatrz na jego wymiary, a potem mów o błyskotliwości, właśnie pomyślałem żeby był mały i...

1. Nie widzę żadnego linka jak to już zauważył muszi
2. Na samym początku podałem Ci linka do strony z DIY (i to nie jest link widmo jak Twój z akumulatorem) no to widocznie pogardziłeś
3. I opowiem się za resztą użytkowników, bo mają rację. Do prawdy, zastanów się czy ta masa zabawek jest Ci potrzebna, a straszenie nas, że będziesz pił alkohol to nie jest wyjście. Wszystko jest dla ludzi, zarówno alkohol jak i urządzenia elektroniczne, ale z umiarem czy też ze zdrowym rozsądkiem. I nie masz co się bulwersować.

Do tego typu zapytań polecam Ci serwis elektroda.pl, nie jestem wstanie zagwarantować, że nie będziesz miał podobnego wykładu prozdrowotnego do tego na naszym forum, ale nie zaszkodzi Ci spróbować.

Tylko zapytanie o taki rodzaj urządzenia staraj się sformułować w zrozumiały sposób.

z tego miejsca pragnę życzyć Ci zdrowia, bo przy takim eksploatowaniu na pewno Ci się przyda ;-)
  • Deadmaster lubi to

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
Piszę poprawnie po polsku

#22 TheDuliMen

TheDuliMen

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2012.08.28, 13:20

Dobrze rozumiemy, jesteś w ochotniczej straży pożarnej, i nawet jak wam przychodzi w nocy sms z powiadomieniem ( wierzyć mi się nie chce, ale niech już ci będzie) to chyba przychodzi sms a nie wiadomość na gg co?
Po drugie: nawet jak w nocy macie wezwanie do pożaru ( po raz drugi: nie chce mi się wierzyć, że w środku nocy ściągają dzieciarnie co się uczy do pożarów) tak rozumiem, że w środku lekcji wybiegasz z klasy, bo pożar i już jesteś odpowiednio przygotowany do walki z ogniem?

Jesteś uzależniony bardziej niż nerdy. I nie zasłaniaj się tu byciem strażakiem. Bo GG a pożar to nie ma ze sobą nic wspólnego. Zwłąszcza, że ty sobie "pykasz" na przerwie.

Wypraszam sobie dzieciarnię... Dzieciarnia to jak w sąsiedniej jednostce zlatują się 14 latki, bo tam płacą za akcje...

Rozwiązanie znalazłem, użyłem zwykłego akumulatora żelowego i ładowarki samochodowej ;)

Aktualnie jakie wtyczki testuje pod względem błędów:

AQQ Streamer, Organizer/Pogoda, TabKit

(Nie jestem Testerem, testuje dla siebie, ale na forum zgłaszam.)

#23 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2012.08.28, 17:38

Po pierwsze: Dalej nie dotarło do ciebie, że się nie cytuje całego postu?
Po drugie: Masz 17 lat, jesteś ciągle uczniem, nie jesteś osobą pełnoletnią. Więc jesteś jeszcze dzieckiem. Fakt, że miałeś wczoraj urodziny i nagle stałeś się 17-o latkiem nie czyni cię jeszcze dorosłym mężczyzną. Troche samokrytyki.
Gratulacje znalezionego rozwiązania dla baterii.
A zobaczymy ten link o który taki podniosłeś raban? Też chyba dotyczył żelowego.

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#24 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2012.08.28, 20:58

@Lynn nie cytuje się całego ostatniego postu... I proszę bez takich prywatnych docinek, idźcie się kłócić na priv ok? ;)

Jeżeli problem został już rozwiązany to temat zamykam bo się offtop robi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych