Skocz do zawartości


Zdjęcie

[rozwiązany] Powiadomienie o zmianie statusu z niedostępnego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.08.21, 13:49

Czy jest wtyczka która informuje o zmianie statusu wyłącznie z niedostępnego na jakikolwiek inny?
Mam jeden uporczywy kontakt, który się bawi co chwilę zmianą statusów i tak po np 2 godzinach rozmów z innymi kontaktami, do szału doprowadza taka setna zmiana z "zaraz wracam" na "połączony" i tak w kółko. Kontaktu usunąć nie moge, bo to moja siostra :)
A powiadomienie o dostępności jej osoby jest mi dość potrzebne, dlatego wolałabym aby wiedzieć tylko, że z niepołączonego przeszła na połączony. A reszta statusów po prostu się nie pokazuje

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#2 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2012.08.21, 14:33

Nie ma takiej wtyczki, ale chyba jest złożona propozycja. Może jednak Pol zechce rozszerzyć funkcjonalność wtyczki OfflineNotify :)

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#3 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.08.21, 18:35

Może. To temat do zamknięcia a ja idę zapytać :)

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#4 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2012.08.21, 18:42

Problem rozpoczynający temat został uznany za rozwiązany.
Jeśli chcesz dodać coś do tematu skorzystaj z funkcji "Zgłoś" (dostępnej w prawym dolnym rogu posta) w celu poinformowania moderatora, który otworzy temat.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych