Skocz do zawartości


Zdjęcie

Archiwum problem z historią

archiwum

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzegorz.markowski

grzegorz.markowski

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2012.08.23, 20:44

Panowie mam o to taki problem:
wchodząc w archiwum pokazuje się historia z ostatniego miesiąca, wszystko pięknie gra,mam cały spis rozmów i do każdej moge zajrzeć,nic sie nie dzieje. Problem pojawia się gdy wchodzę w historie jednej osoby - po kliknięciu na nią,pokazuje się czarne pole po prawej stronie tak jakbym nigdy rozmow nie prowadzil z tą osobą [ choć na podglądzie ogólnym z ostatniego miesiaca,mam kilka rozmow z tą osobą i mi sie normalnie pokazują ] . Przy innych osobach wszystkie rozmowy jakie prowadzilem mi sie pokazują.
I teraz mam pytanie - czy moglem sobie ustawic gdzies po pijaku ze jest to zapisywane w innym formacie u tej osoby czy to po prostu błąd programu?

#2 Gość_Dejvus_*

Gość_Dejvus_*
  • Gość

Napisano 2012.08.23, 20:45

Zainstaluj wtyczkę archeolog, następnie wejdź w jej ustawienia --> narzędzia --> rozwiąż problemy.
To błąd programu, bądź tez wina środowiska w którym on pracuje, w wyniku którego czasem archiwum zostaje uszkodzone.

Użytkownik Dejvus edytował ten post 2012.08.23, 20:47


#3 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.08.24, 08:30

Panowie i Panie chyba :P Bo my też tu jesteśmy :P

Wiesz co? Spotkałam się z identycznym problemem. Próbowaliśmy to naprawić archeologiem, ale właśnie błąd programu uniemożliwiał odzyskanie tego archiwum. Niestety trzeba było postawić konto od nowa

Użytkownik Lynn edytował ten post 2012.08.24, 08:31

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#4 grzegorz.markowski

grzegorz.markowski

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2012.08.24, 14:52

No właśnie próbowałem archeologiem i nic nie pomógł dlatego myslalem ze moja ja po pijaku coś po przestawialem i o tym nie pamietam... ale nic sie nie dzieje,nie mialem tam zadnych waznych rozmow na szczęscie.

Natomiast wczoraj wieczorem przyłapałem dziewczyne jak mi siedziała chyba w archiwum - jak mnie zobaczyła to szybko wyłączyła ale wydaje mi się,że to było archiwum,choc 100% nie mam. Jest jakaś możliwość zobaczenia czy to z poziomu windowsa czy z samego programu zobaczyć gdzie klikałem w programie? Lub da sie takie coś włączyć?

#5 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.08.24, 15:52

Grzesiu, jeśli już musisz puszczać dziewczyne do kompa gdy jest włączone Twoje AQQ to chociaż je zabezpieczaj. A jeśli nie chcesz zabezpieczać całego archiwum to chociaż zabezpiecz samą historie rozmów tą wtyczką: HistoryLock :) Śledzenie "kliknięć" w AQQ jest poniekąd możliwe za pomocą włączonego logowania zdarzeń ale trzeba być bardzo zdesperowanym, żeby skorzystać z tej metody bo log rośnie bardzo szybko a jego przeglądanie jest dość trudne. Choć z drugiej strony możesz włączyć logowanie zdarzeń i sprawdzić co sie w logu pojawia w momencie otwarcia archiwum a następnie już podczas przeglądania loga spróbować wyszukać tę freze. Zawsze to jakieś rozwiązanie a innego nie znam.

#6 grzegorz.markowski

grzegorz.markowski

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2012.08.24, 20:22

Zadam może głupie pytanie ale gdzie mogę włączyć logowanie zdarzeń?
Obawiam się,że jesli cos takiego włącze jak historylock to padnie podejrzenie o zdrade,wiec wolę sprawdzać samemu :) i dopiero jak sie upewnie,ze mi to robi to załoze hasło

#7 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.08.25, 17:50

Wejdź do menu "Program" >> "Zaawansowane" >> "Konsola XML", następnie wpisz w niej "set log on". Log tworzy się w folderze profili, jest to plik .txt. Jak już mówiłem - przeglądanie takiego loga jest kłopotliwe bo zapisuje sie tam dosłownie wszystko ale dla chcącego nic trudnego :) "Czytać" log też trzeba umieć dlatego polecam CI sprawdzić co sie w logu pojawia jak otwierasz archiwum (Arch - Start chyba, sprawdź).





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: archiwum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych