Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ 2.4.2 [Mystic Core] Build: 10

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4619 postów

Napisano 2012.10.08, 20:27

AQQ 2.4.2 [Mystic Core] Build: 10 2.4.2.10

Data wysłania: 08.10.2012
Data aktualizacji: 08.10.2012

Znów szczęśliwie dobrnęliśmy do kolejnej wersji stabilnej! Dziękuje wszystkim osobom które pomagały w tworzeniu tej wersji.

Możecie zaktualizować swoje wersje poprzez aktualizator AQQ (menu Pomoc -> Sprawdź aktualizacje).

Omówienie najważniejszych zmian od ostatniej wersji stabilnej:

Zmiany w AQQ 2.4.2 [Mystic Core] Build: 10 2.4.2.10
  • SDK: Dodano notyfikacje AQQ_SYSTEM_TRAY_CLICK
  • Zmieniono lekko kolor etykiet zawierających ostrzeżenia, na bardziej widoczny.
  • Poprawiono działanie themesave://reload i refresh.
  • Poprawiono brak powiadomienia aqq-profilepath dla archiwum wiadomości.
  • SDK: Dodano notyfikacje AQQ_SYSTEM_LASTURL
  • W pomocy AQQ dodano Kompendium wiedzy o AQQ.

Pobierz plikLista zmian
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5023 postów

Napisano 2012.10.08, 21:16

Nowa wersja stabilna wreszcie jest stabilna ha! ;) Wielkie dzięki za masę poprawek i oczywiście nowe rzeczy w SDK.

#3 assain333

assain333

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2012.10.08, 22:08

Jaka to skórka widoczna na początku wyświetlanego filmu ? bajerancka :)
  • Silverlight lubi to

#4 haker69

haker69

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 2012.10.08, 22:24

OC zagina czasoprzestrzeń i używa (jeśli mnie nazwa nie myli) kompozycji Sense, która będzie miała premierę 10 listopada. Ale fakt, na filmie wygląda ona zjawiskowo i być może w końcu zmienię swoją ukochaną ProStandard na inną.

PS. Fajnie się nagrało w 9:17 :)

Użytkownik Beherit edytował ten post 2012.10.09, 07:58
Nie cytujemy w całości poprzedniego posta!

• Silverlight lubi to

#5 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2012.10.08, 22:29

Myślę, że i tak wszyscy z forum już tą Sense 4 mają :D czekam, aż w którymś pięknym temacie Silver wystawi mi laurkę za męczenie tematu JSONa. :D
  • Silverlight lubi to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#6 overclocker

overclocker

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 2012.10.08, 22:58

Wtyczka faktycznie robi wrażenie, aż sprawdzę i może podobnie jak przedmówca zmienię wysłużoną już proStandard :P
  • Silverlight lubi to

#7 wilk

wilk

Bywalec

• Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 2012.10.08, 23:14

Myślę, że i tak wszyscy z forum już tą Sense 4 mają :D

Ja nie mam :/ A bardzo bym chciał - jest świetna :thumbup:
  • Silverlight lubi to

AQQ: 2.6.0.10
Kompozycja: GG 12
Wtyczki: Reboot, SpellChecker

#8 inzaghi89

inzaghi89

Bywalec

• Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 2012.10.09, 10:03

O to nowy sense? Rewelacyjnie się prezentuje. Wybijam się z tłumu - standardowa wymiata ;). Sense też tam sobie leży, ale jakoś nie przekonuje za bardzo. A chętnie bym zlukał tą z filmiku.
  • Silverlight lubi to

#9 Driver

Driver

Adept

• Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 2012.10.09, 10:37

Nowy sposób zarządzania kontami sieciowymi ... genialny w swojej prostocie obsługi, świetna robota :D Uproszczony kreator zakładania nowego konta zdecydowanie ułatwia pierwsze kroki z AQQ oraz opcje widoczności kontaktów na liście :)
W/g mnie to jedna z najlepszych aktualizacji AQQ.
  • Oconnel lubi to

AQQ Maniak :aqq:

#10 Muriel

Muriel

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2012.10.09, 16:06

Jak dla mnie to ta najnowsza aktualizacja to bubel póki co. Dostaję wiadomość i wyłączę okno - na liście dalej miga koperta. Piszę do kogoś i wyłączę okno - miga mi kopertka przy tej osobie.

W dodatku gdy otwieram okno rozmowy tło pisania, i czytania jest białe. Widzę co pisze gdyż czcionka jeszcze bielsza, ale nie widzę co inni do mnie piszą. Zmiana skórek itp. nic nie pomaga... irytujące jest to... dobrze, że na forum da się pobrać starsze wersje, bo na stronie w newsach byle którą się wybiera to pobiera się najnowsza...

O tak by nie spamować gdzie indziej... wczoraj na starej wersji, tzn mając starą wersję zainstalowałem office 07. I Dziwnie bo zmieniła mi się czcionka tekstu otrzymanego, oraz na liście znajomych. Pole tekstu pisanego jest dalej po staremu... i teraz nie ogarniam czemu to się tak zmieniło?

#11 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2012.10.09, 16:19

Może nie miałeś wcześniej czcionki i widziałeś alternatywną - teraz doinstalowałeś Office'a i czcionka w systemie się pojawiła, suma summarum kompozycja wzięła ją zamiast tej drugiej. Pewnie Segoe Ui, albo coś takiego. Jaki system, kompozycja? I tak powinieneś założyć osobny temat, bo to raczej nie związane z nową wersją AQQ.

#12 Muriel

Muriel

Początkujący

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2012.10.09, 19:31

O czcionce napomniałem tak z ciekawości by nie spamować gdzie indziej ;)

A temat dobry, bo mam błędy związane z tą aktualizacją. System WIndows XP Home Edition 2002 SP2, 32 bity (prehistoria, jak na mojego kompa tym bardziej :P ale mam sentyment do oryginału^^) u mnie gości. Każdy wygląd AQQ miał ten sam problem czyli przypominając białe pole w miejscu otrzymywanych wiadomości oraz edytorze tekstowym. Oraz kursor myszki z klepsydrą przy najechaniu na te okno. Przez tą biel nie widziałem za grosz tego, co do mnie ktoś pisał.

#13 SZOPENRAPU

SZOPENRAPU

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 2012.10.09, 21:27

A Wy macie taki bajer, że jak macie w okienku do pisania tekst dłuższy niż n znaków to wywala AQQ?
Nie wiem czy to AQQ czy jakaś niekompatybilna z tą wersją wtyczka.

Ok, stwierdzam winę TabKita, idę się tam pożalić :P

Użytkownik SZOPENRAPU edytował ten post 2012.10.09, 21:34

System: Windows 7 Home Premium SP1 x64 | IE: 9.0 (domyślnie Firefox)
Wersja AQQ: Zawsze najnowsza beta | Kompozycja: Black Magic
Wtyczki: AQQ Restarter, AQQ Contact State, AutoSender, GG Clone, HotKey, InvShow, Makra, Offline Notify, Offline Pictures, Past and Send, Pogoda, State Notifier, TabKit, WrzutaPlayer, YTPlayerFix

#14 PonadCzasowy

PonadCzasowy

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2012.10.10, 18:48

No a u mnie ta aktualizacja wyszła tylko na gorsze... Wyskoczyła mi tu aktualizacja, więc kliknąłem, poszło wszystko sprawnie i pojawił się komunikat, w którym było napisane, że trzeba zrestartować AQQ, więc klikam na "restartuj". gdy AQQ się zrestartowało, w oknie rozmowy wszystko jest na biało i nie widzę co piszę ani co ktoś do mnie pisze.. Poradźcie coś..
  • Muriel lubi to

#15 ShermaN

ShermaN

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2012.10.10, 20:07

@PonadCzasowy
http://forum.aqq.eu/...nowszej-wersji/

sygna_500x100.jpg

#16 Patt MelodyZ

Patt MelodyZ

Początkujący

• Użytkownik
  • 30 postów
  • MiejscowośćŁowicz

Napisano 2012.10.11, 09:56

Witam :) I ja mam swój problem z tą aktualizacją. Otóż, jeżeli mam otwartą przeglądarkę (Mozilla) i obok otwarte okno rozmowy AQQ, to nie widzę, co ta osoba do mnie napisała. Mam włączony licznik znaków w czasie rozmowy, widzę że ktoś coś pisze, widzę że ten ktoś wysłał już wiadomość a nie pojawia się w okienku nic. Muszę zminimalizować przeglądarkę, dopiero wtedy w oknie rozmowy pojawia się napisany przez rozmówcę tekst. Ktoś jeszcze tak ma ? :)

Mała poprawka, przeglądarka nie ma z tym nic wspólnego, bo nawet kiedy ją zamknąłem, ktoś wysłał do mnie wiadomość, to przy otwartym okienku rozmowy owej wiadomości nie widzę. Dopiero kiedy zminimalizuję/zmaksymalizuję spowrotem to wiadomość się pojawia.....

Użytkownik Patt MelodyZ edytował ten post 2012.10.11, 10:37

"Black Magic" rulez ! :D

#17 OSH

OSH

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2012.10.11, 15:34

Niestety, ale chyba się pożegnam z AQQ (po kilku latach dość aktywnego użytkowania), albo wrócę do starszej wersji. Nie wiem, po co do nowego AQQ wymuszona jest aktualizacja do IE8 (czyli tzw "najnowszej wersji".). Do tej pory AQQ działało bardzo dobrze pod IE6 i nie było problemu. Teraz się komus widocznie coś odwidziało. U mnie IE7/IE8 zwyczajnie nie działa. Owszem AQQ wtedy chodzi, ale sama przeglądarka - już nie. A czasem ona się przydaje (rzadko bo rzadko, ale jednak.) P9o co więc ma byc ta aktualizacja? bo ładniej wygląda okienko statrtowe?

Użytkownik OSH edytował ten post 2012.10.11, 15:35

#18 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4619 postów

Napisano 2012.10.11, 16:13

Wygląda na to, że niektóre osoby z Windows XP mają problem z oknem rozmowy. Na pewno przyjrzę się tej sprawie, aczkolwiek na czystym XP problem nie występuje. Na razie, proponował bym tym osobom próbę całkowitej deinstalacji IE z systemu (nie ważne czy macie nową czy starą wersję). A następnie instalacje najnowszej możliwej wersji IE prosto ze strony producenta (MS). Teoretycznie powinno pomóc. Upewnienie się, że macie też aktualne drivery do swojej karty graficznej również by nie zaszkodziło.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#19 zynio73

zynio73

Weteran

• Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2012.10.11, 17:35

Tak czytam was i się zastanawiam :fiufiu: Posiadam XP i po tej aktualizacji żadnych błędów nie posiadam , okno rozmowy mam normalne , bez żadnych problemów..a w XP posiadam też SevenMizer i też jakoś bezbłędnie mi śmiga:

AQQ 2.4.2 [Mystic Core] Build: 10

Proponuję dla tych co mają XP zrobić aktualizacje IE na IE 8 , błędy wam znikną wtedy, a powiem też że testuję wersje beta i nie mam problemów z oknem rozmowy co wyżej wspomnialiście :E

Spoiler

#20 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2012.10.11, 18:03

Zauważyłem pewne myki.
1) Dostajemy wiadomość, którą AQQ uznał za 'spim' i nie widać jej treści, ale jeśli było otwarte okno z inną zakładką to początek tej wiadomości miga przy kopercie
2) Gdy ktoś rozmawia do nas z windowsowego programu(?) do obsługi FB, to wiadomości przychodzą, ale się nie wysyłają. W momencie wysłania, przychodzi powiadomienie z 'chat.facebook.com' o treści:

XX korzysta z aplikacji do obsługi czatu. Aby wysłać do niego komunikat, musisz zmienić swoje ustawienia i zezwolić znajomym korzystającym z aplikacji na dostęp do informacji, czy jesteś online. Aby zmienić ustawienia, skorzystaj z tego linku: http://www.facebook....n_settings.php? i tu cyferki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych