Skocz do zawartości


Zdjęcie

Archiwum dodatków w dziale "Pliki"

Archiwum Dodatki Kompozycje Emotikony Wtyczki Pliki Propozycja Forum

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Archiwum dodatków (10 użytkowników oddało głos)

Co myślisz o tym pomyśle?

  1. Jestem na TAK (4 głosów [40.00%])

    Procent z głosów: 40.00%

  2. Jestem na NIE (4 głosów [40.00%])

    Procent z głosów: 40.00%

  3. OBOJĘTNE mi to (2 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 sacrus

sacrus

    Strefa AQQ

  • Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2012.11.04, 17:44

W związku z powstawaniem "Czarnej listy dodatków" powstała także ta propozycja.

Propozycja to powstanie w dziale "Pliki" archiwum dodatków podzielonego na kategorie:
  • Wtyczki,
  • Kompozycje,
  • Emotikony.
Do tych kategorii przenoszone były by dodatki które nie są w pełni kompatybilne z aktualną wersją AQQ lub których cześć funkcji została włączona w rdzeń AQQ.
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#2 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.04, 21:52

Eeee żartujesz sobie? Po co Ci dodatki archiwalne? Poza tym dodatkiem archiwalnym można nazwać tylko ten, którego funkcjonalność została przeniesiona w 100% do rdzenia AQQ lub zwyczajnie nie działa. Jeżli część funkcji została włączona w rdzeń AQQ to super ale nie jest to powód, aby wtyczka nagle miała by być przeniesiona do kosza skoro reszta funkcji działa i jest potrzebna. I jeszcze jedno: taki dział brzydko by wyglądał, nie przejdzie to.

#3 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2012.11.04, 22:16

Dodatek niesprawny lub niepotrzebny będzie usuwany z systemu. Tyle w tym temacie.
  • Beherit i Deadmaster lubią to

#4 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.08.12, 18:38

A co robimy z wtyczkami, których z jakiś powodów (np. brak wersji x64) powstały odpowiedniki? Przykładem tutaj może być Past and Send i (prawdopodobnie) QuickSend. WiTuŚ napisał wtyczkę o dokładnie tej samej funkcjonalności właśnie ze względu na wersje x64. Będą zatem dwie wtyczki robiące to samo czy uznamy (z całym szacunkiem dla Kendzieooor'a) starszą wtyczkę za niepotrzebną?



#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.08.12, 18:52

A dlaczego brak wersji 64-bitowej wersji ma skreślać od razu dodatek? :) Ja dla przykładu chcę mieć wybór, może wolę straszą wtyczkę bez x64 niż nowszą? :D Ważne, że działa.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Archiwum, Dodatki, Kompozycje, Emotikony, Wtyczki, Pliki, Propozycja, Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych