Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strefa AQQ poszukuje redaktorów!

Strefa AQQ Poszukiwany Redaktor Facebook FB Fanpage Strefa AQQ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Strefa AQQ

Strefa AQQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2012.11.04, 19:20

W ramach zgodności z regulaminem forum informujemy że temat ten powstał po wcześniejszym wyrażeniu zgody właściciela forum - Oconnela.

Witamy,
Jesteś osoba aktywną, która nie boi się wyrażać własnych ocen? Jesteś na bieżąco z nowościami w AQQ? Lubisz pisać artykuły, testy lub po prostu prowadzić luźne rozmowy na temat AQQ? Więc szukamy właśnie Ciebie!

O zgłoszenia na to stanowisko prosimy przede wszystkim osoby:
  • Zainteresowane rozwojem komunikatora,
  • Które nie boją się wypowiadać swoich opinii,
  • Które zechcą w ramach swojego wolnego czasu poświecić chwile na pisanie artykułów odnośnie AQQ,
  • Aktywnie biorące udział w życiu forum.
Wszystkie osoby chętne proszone są o zgłaszanie się w tym temacie i/lub na naszym fanpagu: Strefa AQQ

Użytkownik Strefa AQQ edytował ten post 2012.11.04, 19:32

#2 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2012.11.04, 21:19

W ramach zgodności z regulaminem forum informujemy że temat ten powstał po wcześniejszym wyrażeniu zgody właściciela forum - Oconnela.

Ale już posiadanie dwóch kont na forum nie jest zgodne z jego regulaminem ;P
  • Silverlight, karololszak i c0d3r lubią to

#3 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.04, 21:50

Bezsensu, ta cała "Strefa AQQ" to najgorszy fanpage jaki mógł powstać. Już nie wspomnę o tym, że administrator fanpage wystawia sam aukcje na Allegro i potem pisze farmazony, że to zrobił jakiś wielki fan :P Boki zbijać normalnie :D

Użytkownik Beherit edytował ten post 2012.11.04, 22:00

#4 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.11.04, 21:53

Ja chcę, ja chcę :D

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.

#5 c0d3r

c0d3r

Początkujący

• Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 2012.11.04, 22:46

Ja chce;)

Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2

#6 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.11.04, 22:50

Oj tam, przesadzacie. Dobrze, że w ogóle mamy jakiś fanpage i ja oczywiście będę wspomagać takie inicjatywy. Nie wiem czy to nie jedyny fanpage AQQ jaki istnieje, i do tego z dość sporą liczbą uczestników. Więc już choć by dlatego warto traktować go poważnie :)
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#7 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.04, 22:54

Traktować poważnie fanpage, który nie trzyma poziomu i wysyła rzeczy dobre dla rozwydrzonych nastolatków?

#8 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.11.04, 22:58

Nie chcę bronić bo przyznam, że dawno tam nie zaglądałem. Ale z tego co pamiętam sporo osób jest tam zapisanych :)

#9 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2012.11.05, 08:04

Poczytałem niektóre posty i nie podoba mi się język w nich używany. "Jak myślisz dlaczego inni używają szitowatego komunikatora gg?". "Szitowatego", dziwny neologizm. Podobnie w najnowszym poście "tą nowość" zamiast "tę nowość" (tę powinno używać się w formie pisanej), Osób lubiących fanpage ponad 1600. Jeśli mierzyć sukces liczbą użytkowników, to bez wątpienia taki sukces fanpage odniósł. Co do poziomu... chyba nie jestem "grupą docelową".

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#10 svistu

svistu

Adept

• Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2012.11.05, 10:07

Ja pomimo wielkiej sympatii jaką darzę AQQ do tego fanpage'a nigdy nie dołączyłem bo jakoś tak podejrzanie dla mnie wyglądał :D Co do samej treści to widzę tam kilka ciekawych newsów ale skoro twierdzicie, że twórca nie trzyma poziomu swoich wpisów to albo trzeba zrobić "czystki" w liście osób odpowiedzialnych za ten fanpage albo go po prostu "olać".

Z tego co widzę OC stworzył oficjalny profil AQQ na Fb i może lepiej by było, żeby tam ktoś jeszcze pomógł mu tym zarządzać i wtedy mielibyśmy jeden, oficjalny fanpage który pisze o nowościach i planach na przyszłość i o wszystkim co się kręci wokół naszego drogiego AQQ :)
  • Beherit i Deadmaster lubią to
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#11 Strefa AQQ

Strefa AQQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 2012.11.05, 14:17

Na to także posiadamy zgodę administratora/właściciela forum Oconnela. Prosimy w związku z tym wszelkie obiekcje w tej kwestii kierować właśnie do niego.

Poczytałem niektóre posty i nie podoba mi się język w nich używany. "Jak myślisz dlaczego inni używają szitowatego komunikatora gg?". "Szitowatego", dziwny neologizm. Podobnie w najnowszym poście "tą nowość" zamiast "tę nowość" (tę powinno używać się w formie pisanej),

Osoba odpowiedzialna za wpis "Jak myślisz dlaczego inni używają szitowatego komunikatora gg?" została już z roli redaktora zwolniona właśnie ze względu na dużą ilość skarg. Jeżeli chodzi o literówkę wyżej wspominaną została już poprawiona. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

Ja pomimo wielkiej sympatii jaką darzę AQQ do tego fanpage'a nigdy nie dołączyłem bo jakoś tak podejrzanie dla mnie wyglądał :D

Nigdy nie twierdziliśmy że jesteśmy oficjalnym fanpage. Przeciwnie. O tym że ten fanpage jest nieoficjalny informujemy zawsze gdy jest taka potrzeba. Mało tego informacja o tym że fanpage jest nieoficjalny widnieje na osi czasu (na górze strony pod nazwą) włącznie z linkiem do oficjalnego fanpaga.

Co do samej treści to widzę tam kilka ciekawych newsów ale skoro twierdzicie, że twórca nie trzyma poziomu swoich wpisów to albo trzeba zrobić "czystki" w liście osób odpowiedzialnych za ten fanpage albo go po prostu "olać".

"Czystki" zostały już zrobione. Nie długo pojawią się także merytoryczne artykuły, testy, recenzje. Jesteśmy w trakcie kompletowania nowego zespołu redakcyjnego.

Dziękujemy za Wasze uwagi. Obiecujemy że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa opinia o fanpagu poprawiła się.

Użytkownik Strefa AQQ edytował ten post 2012.11.05, 14:18

#12 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.05, 14:23

Na to także posiadamy zgodę administratora/właściciela forum Oconnela. Prosimy w związku z tym wszelkie obiekcje w tej kwestii kierować właśnie do niego.

Regulamin forum dotyczy wszystkich bez żadnych wyjątków.

#13 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.11.05, 14:27

Beherit, jest ode mnie zgoda na to. Oczywiście wyjątkowo. Chodzi o to, aby wpisy mogły pochodzić z oficjalnego źródła (fanpage-u), a prywatne rozmowy móc prowadzić już ze zwykłego konta. Naginamy tutaj regulamin ale w dobrej sprawie.

#14 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2012.11.05, 15:22

Moim zdaniem istnienie dwóch fanpage'ów jest głupie. Oczywiście każdy może sobie zakładać fikcyjne konta i mam świadomość, że jest ich pełno (fanpage'i gwiazd itepe). Natomiast nie powinno się ich "oficjalnie" promować na forum, skoro jest to profil nieoficjalny. Czym się różni "oficjalny" od "nieoficjalnego" w takim przypadku? To, że ktoś sobie napisze, że GG jest shitowe bo mu na "nieoficjalnym" wolno, albo będzie się przymykać oko na krytykę, która na "miłym, oficjalnym" kanale byłaby usuwana? Okej, ale w takim wypadku promowanie tego przez Twórcę nie jest w porządku. Zwłaszcza "wyjątkowo".
Z jednej strony rozumiem OCa, bo chce promować AQQ jak tylko się da. Ale jakiś poziom i konsekwencja powinna być.
  • Beherit, karololszak i Deadmaster lubią to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#15 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2012.11.05, 17:00

Oconnel, musisz zmienić regulamin. ;P

#16 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.11.05, 17:02

Zmienimy.

#17 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2012.11.05, 18:35

powiedzmy, że się głosiłem na redaktora :P może dzięki mnie poziom merytoryczny się podniesie? :P
https://www.facebook.com/czajo#!/notes/aqq-im/nowy-mened%C5%BCer-dodatk%C3%B3w-i-aktualizator/557540757595928
pierwsze wypociny ;)
zresztą to samo i tu:
http://www.dobreprog...-AQQ,37126.html

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#18 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2012.11.05, 18:55

Dla autora chwalić się powinno, że mu się chciało i w ogóle zmiany są na plus i to ogromny.

Srogie zdanie.

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#19 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2012.11.05, 18:58

no tak mogą się zdarzyć błędy, bo chory jestem, grypa mnie dorwała, postaram się wszystkie błędy poprawiać

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#20 freeridejano

freeridejano

Adept

• Dekorator
  • 338 postów

Napisano 2013.03.20, 19:35

a ja mam pytanie do redaktorów Strefy AQQ ... 

Dlaczego tak słabo działacie ?? o ile jestem jak najbardziej za tym żeby ten fanpage istniał , to niestety wg. mnie jest źle redagowany... dlaczego np. nie informujecie ludzi o wszystkich dodatkach jakie są dla AQQ robione przez użytkowników forum ... ostatnio np. Music In Me wstawiła bardzo ładne paczki emotikon , aktualizuje swoją kompozycję ZuMe 2 , Jaro88PL wstawił aktualizację swoich kompozycji GG , aktualizacja TILES od Wu112 i wiele innych rzeczy o których można byłoby napisać i poinformować użytkowników którzy w większości nie śledzą forum ani nie zaglądają do okna dodatków w AQQ , już nie wspomnę o tym że to wszystko jest promocja samego komunikatora AQQ 

ale jak silvernight wstawi aktualizację lub coś nowego to od razu wpis ... ja rozumiem że kompozycje silvera czy wtyczki beherita są naprawdę super i wcale nie zaprzeczam że tak nie jest , ale są też inni którzy coś robią dla AQQ ... a nie tylko oni ... i nie rozumiem dlaczego na FanPagu użytkownicy nie są o tym informowani  ?? jaka jest tego przyczyna ??

Powstało kompendium wiedzy o AQQ , powstała strona z Poradnikiem tworzenia kompozycji ... a na strefie AQQ cisza ... (przynajmniej ja nie zauważyłem)  , można by otym napisać i zachęcić ludzi aby spróbowali stworzyć jakąś np. kompozycję itp. 

czasami jest okres ciszy na forum i nic nowego nie powstaje ... to dlaczego chociaż raz w tygodniu nie napisać np. o jakiejś starszej wtyczce czy kompozycji która jest i działa z aktualną wersją AQQ ... lub napisać o jakiejś ciekawej funkcjonalności w samym AQQ których nie brakuje...

wszyscy robią to za friko i z własnej nieprzymuszonej woli to może chociaż promujcie nasze wypociny i docencie nasze godziny spędzone przed kompem ...

jeżeli kogoś uraziłem tym postem to z góry przepraszam ale wg. mnie taki FanPage powinien być neutralny , i podawać więcej informacji otym co się dzieje na forum i w samym Komunikatorze ... 

zresztą to samo się dotyczy oficjalnej strony AQQ na FB ;P

w dzisiejszych czasach gdzie Facebook jest wszech obecny to chyba najlepsze worma promocji Komunikatora i ich dodatków ... więc chyba warto się nad tym zastanowić i poprawić jakość Strefy AQQ ... i promować wszystkich którzy coś robią dla AQQ a nie tylko wybrane osoby ... 

to tyle z mojej strony :)

6hvmWKj.pngdojacjh.pngmgashhT.pngDlmXcIj.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Strefa, AQQ, Poszukiwany, Redaktor, Facebook, FB, Fanpage, Strefa AQQ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych