Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strefa AQQ poszukuje redaktorów!

Strefa AQQ Poszukiwany Redaktor Facebook FB Fanpage Strefa AQQ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2013.03.20, 23:00

To samo jest na forum.aqq.eu w promowanych dodatkach nie widziałem jeszcze innego dodatku niż Silverlight Sense, Skype Core, Tab Kit. Czemu np. nie ma kompozycji ZuMe?

Użytkownik KAmerOK edytował ten post 2013.03.20, 23:01

• freeridejano lubi to

AQQ: 2.x beta testy, Kompozycja: Standard, Wtyczki: TuneStatus,AQQ Streamer, Pogoda
PC: Athlon 64 X2 4400 2.3 GHz@2.77 GHz, GPU: Radeon HD6570, Ram: 5GB , HDD 1TB,
Notebook: CPU: Intel Core 2 Duo T5900 2.2 GHz, GPU: nVidia G102, Ram: 4GB, HDD: 1TB, OS: Win8 x64

#22 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.03.20, 23:14

Noł problem, da się to zrobić :)

#23 freeridejano

freeridejano

Adept

• Dekorator
  • 338 postów

Napisano 2013.03.20, 23:17

już nie chciałem pisać o promowanych plikach na forum bo to nie ten temat ... ale tak jak pisał KAmerOK tam też powinny być promowane inne dodatki a nie tylko jedne i te same ... (już nie wspomnę o swoich :P

6hvmWKj.pngdojacjh.pngmgashhT.pngDlmXcIj.png

#24 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2013.03.20, 23:19

Na razie podpiąłem inne dodatki, trzeba by było wymyślić jakiś system co ma być promowane i przez jaki czas ;)

#25 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.03.21, 01:10

nie wiem jak inni, ale postaram się poprawić :D

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#26 freeridejano

freeridejano

Adept

• Dekorator
  • 338 postów

Napisano 2013.03.21, 07:38

niewiesz jak inni ?? rozumiem że nie macie z sobą kontaktu ... :/

szkoda bo można się przecież dogadać żeby chaosu nie było ...

np. jeden niech się zajmie tylko Stabilkami AQQ i aktualizacjami/nowościami kompozycji , a drugi niech pisze o wersjach beta AQQ i o wtyczkach ...

nie wiem no można to rozwiązać na różne sposoby ...

najważniejsze żeby to miało ręce i nogi ... i żeby było ciekawe  a przede wszystkim żeby było pisane z sensem i na temat ... 

choć uważam że do prowadzenia takiego PanPagu wystarczy jedna osoba w zupełności :)

#27 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.03.21, 22:14

po pierwsze primo informacje o nowych wersjach AQQ zapewnia easybot.
po drugie secundo jak śledzisz fanpejdż, najwięcej wpisów jest moich (nie, że się chwalę czy coś, ale wszystkie są podpisane). Na innych nie mogę wpłynąć, bo to też ludzie, też mają życie prywatne (jak ja zresztą), poza tym "głównodowodzący" sacrus ma to wszystko gdzieś (moja osobista opinia), bo teraz zajmuje się swoją pracą w Grupie FM.

Dwóch pozostałych redaktorów też ma konta na tym forum, może i niech oni się wypowiedzą?

#28 freeridejano

freeridejano

Adept

• Dekorator
  • 338 postów

Napisano 2013.03.21, 22:43

no spoko ja to wszystko rozumiem .. że ludzie mają pracę itp. ja tylko chciałem zwrócić uwagę na to że przydałoby się promować wszystkie dodatki jakie są do AQQ tworzone przez użytkowników a nie tylko wybranych osób ... i nieważne czy są dobre czy złe czy komuś się bardziej podobają lub mniej ... strefa AQQ powinna być neutralna a opinie pozostawić użytkownikom śledzącym fanPage ... np. przed chwilą fanpage AIMP3 poinformował że są nowe skórki do programu... i w moim odczuciu są niezbyt ciekawe ... ale informacja otym jest i to się liczy ... a komuś napewno przypadną do gustu :) 

a skoro robimy to za free to chociaż download by się zwiększył przez taką promocję i zachęcił do dalszej pracy ;)  

no to jak inni nie mają czasu lub im się niechce to powinni zrezygnować i może ty sam prowadź ten fanpage :P bo zresztą jak sam pisałeś (i ja wiem otym) masz najwięcej postów :) 

• Malusiolka lubi to

#29 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.03.21, 23:14

ok w miarę możliwości postaram się poprawić :)

#30 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.06.26, 00:41

Na początku chciałbym zaznaczyć, że ten post nie ma na celu obrażenia kogokolwiek, zwłaszcza Czajo, którego bardzo lubię jednak muszę napisać co mi a propo tego fanpage'a na sercu leży. Trzeba sobie przede wszystkim zadać pytanie, czy poważnie się podchodzi do tego co się robi. W założeniu to ma być funpage służący promocji AQQ (i tylko temu) czy ładujemy na niego cały inny "shitowaty" content, z którym wciąż w paru miejscach można się spotkać przeglądając początki działania tej strony? 1,6k osób to spory target, mniejszy niż oficjalny FP ale jednak, no i aktywność pod postami jakby trochę większa nawet. Chciałbym się zaangażować w ten projekt jednak nie w jego obecnej formie. Nie chce przez to powiedzieć, że jestem jakiś pro elo super z******** bo nie jestem, ale jakiś poziom trzymam. Wpisu na FP brak od ponad dwóch miesięcy a tyle się wydarzyło. Czytając każdego (dosłownie) posta na forum, a ono jest głównym źródłem wiedzy, wiem dużo o tym co się dzieje i myślę, że bym się nadawał. Jeśli uda mi sie dobrać do tego fanpage'a to mam nadzieje, że choć troche podniesie to jego poziom... Dam wkrótce znać czy coś z tego wyszło  ;)

Użytkownik Malusiolka edytował ten post 2013.06.26, 12:49

#31 Elliot

Elliot

Bywalec

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 2013.06.26, 17:10

Czekam na Spotted Czat AQQ i Hejted Czat AQQ  :E

• haker69 lubi to

#32 mav

mav

Skrypter

• Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2013.06.26, 19:25

I "zdania których nie mówi Oconnel". Mam już parę zdań:

Wyczyszczę buglistę.

Przejrzę tracker i najpopularniejsze poprawki wprowadzę.

Porzucę IE.

:D

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy

#33 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.07.07, 11:21

Pierwszy post napisany. Sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak, że posty piszę tylko ja i Czajo, co mam nadzieje pozwoli zachować pewien poziom. Konkretna informacje w trochę luźniejszym stylu niż na oficjalnym FP, no i to na razie tyle ;) Jak będzie w przyszłości - czas pokaże...

• mino lubi to

#34 mino

mino

Bywalec

• Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2013.07.07, 12:21

Mam taki pomysł, może poprzypominaj o dawniejszych paczkach emotikon albo kompozycji? Nie tylko nowości, ale również coś z tych starszych, tak dla ich odświeżenia :) Oczywiście te, które działają bez jakichś problemów :-)

• Czajo i ss9227 lubią to

:aqq:

System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Strefa, AQQ, Poszukiwany, Redaktor, Facebook, FB, Fanpage, Strefa AQQ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych