Skocz do zawartości

Zdjęcie

PHP odświeżanie TTL, czyli automatyczne pobieranie x% pliku celem odświeżenia linku na zippyshare

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kpuc

Kpuc

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2012.11.12, 21:03

Hej,

Ostatnio mając dostęp do dobrego łącza internetowego, postanowiłem wrzucić na dobry hosting mody które posiadam, celem łatwiejszego dostępu plików dla innych.

(Mody do stalkera)

Utworzyłem konto http://www.zippyshar.../MODStalkerKpuc i jest pewien w tym haczyk. Pliki nie pobierane przez 30 dni, są kasowane. Gdyby tych linków było 20, to ok, mógł bym to robić ręcznie, ale ich będzie ja wiem z 200-300, już w tej chwili jest ich koło ~80

Zapytałem się wujka Google,

<?php
$file_net = 'http://www21.zippyshare.com/v/41333755/file.html';
$nazwatab = explode("/", $file_net);
$file_name = $nazwatab[(count($nazwatab) - 1)];
$folder = "folder/";
copy("$file_net", "$folder$file_name");
?>

Dobra, mam wamp serwer na laptopie, stworzyłem sobie php'a z kodem powyżej. wkleiłem link i klapa, pobiera się "plik.html" a nie plik z linku, dobra zmieniłem to na bezpośredni link "http://www21.zippysh...55&time=277010" Klęska, wywala błędem:
"Warning: copy(folder/download?key=41333755&time=277010) [function.copy]: failed to open stream:"

Rozumiem że jest zła składnia, jak to dobrze napisać ?

Proszę o pomoc.
  • Lilianmrc lubi to

#2 binprogrammer

binprogrammer

Bywalec

• Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 2012.11.13, 23:22

Obawiam się, że to nie takie łatwe, serwisy tego typu działają tak, abyś nie mógł tak zrobić, a linki są chyba generowane na bieżąco i nie ma na to wzoru (tak uważam).

Możesz za to zrobić sobie konto na drive.google.com, albo na innym serwisie, np. chomikuj.pl (?) skydrive (?) megaupload? :)
  • Kpuc lubi to

#3 Kpuc

Kpuc

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2012.11.14, 16:51

No właśnie mam problem, zippyshare, dało ciała, wywaliło mi po 1-3pliki z moda i kiszka. Chomikuj odpada, ponieważ ktoś kto pobiera musi kopić transfer. Skydrive posiadam, ale te 16GB przeznaczam na swoje projekty ;)

Próbowaliśmy to zrobić metoda p2p, ale nie wyszło, problemy z kodowaniem. http://mods.stalkerteam.pl/l
testowe
test

#4 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2012.11.14, 19:04

megacloud.com wydaje się mieć fajną ofertę, nigdzie nie piszą o tym jak długo przechowują pliki, ale mają system wersjonowania i stare wersje trzymają przez 90 dni na koncie free, czyli nie jest źle :)
uploading.com ma również dobrą ofertę, 10GB i chyba nie kasują plików, ale ciężko coś o tym znaleźć.
4shared.com nie skasuje plików, jeśli na konto będziesz się logował raz na 180 dni. Jest limit 2GB na plik, 15GB na konto, nie ma limitu transferu. Jest to chyba najlepsza opcja :)

Nie ma sensu bawić się w skrypt PHP, bo przeważnie zabezpieczenia są zrobione tak, że musisz pobrać cały plik by system to zaliczył jako pobranie - nie wystarczy np. pobrać tylko kilka bajtów czy sam nagłówek ;) Zresztą systemy często zmieniają formułę linków bezpośrednich, które wygasają np. w ciągu kilkunastu minut, dlatego składanie takiego skryptu nie było by łatwe.

Użytkownik karololszak edytował ten post 2012.11.14, 19:11

• Kpuc lubi to
Projekt w jakim biorę udział:
RemoteCamp.com - track your remote employees work

#5 Kpuc

Kpuc

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2012.11.14, 19:28

4shared.com

No faktycznie, muszę zobaczyć jak to lata na 4shared. Mam tam konto, bo kiedyś to była niezła baza z plikami do telefonów :)

<>
Nie jest różowo, dla konta darmowego są spore ograniczenia. Np. brak wspierania akceleratorów czy multipobierania. Tak czy inaczej dzięki za przypomnienie, wrzucę coś na forum i zobaczę co będzie.

#6 liptonace

liptonace

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 2012.12.24, 11:50

curl...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych