Skocz do zawartości


Zdjęcie

Silverlight Sense 4 36


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
612 odpowiedzi w tym temacie

#1 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2012.11.24, 00:53

*
Popularny

Silverlight Sense 4 36


Dołączona grafika


Data wysłania: 2012.11.23, 23:53

Data aktualizacji: 2014.11.27, 14:48

Ta zjawiskowa kompozycja na zawsze odmieni Twoje wrażenia z używania AQQ. Tak innowacyjne rozwiązania, jak autoukrywanie pasków, płynne przejścia, animowane tło, powiększanie awatarów, czy pełna personalizacja, zapewnią Ci mnóstwo niepowtarzalnych doznań. Dostępnych jest aż 22 fantastycznych wariantów kolorystycznych!

Nowa wersja dodatku Animowane tło wymaga teraz zaledwie 304 MB* wolnej pamięci RAM! Mimo to, zalecamy wyłączać tę opcję (lub całe AQQ) na czas pracy w pełnoekranowych aplikacjach (np. grach), gdzie zasoby te mogą być Ci potrzebne.
*Przy najniższym ustawieniu jakości. Przy średnim ustawieniu (domyślnym) jest to 683 MB, natomiast przy najwyższym - 1,5 GB.

Aby móc zobaczyć wszystkie rozszerzone efekty wizualne (animowane tło; animacje interfejsu; autoukrywanie pasków), musisz mieć zainstalowany Internet Explorer 9 lub nowszy!


Zmiany w Silverlight Sense 4 36
  • - reklama Silverlight Sense 5 nie jest już tak nachalna - nie uruchamia automatycznie Instalatora dodatków AQQ, a także można ją po prostu zamknąć poprzez kliknięcie na nią prawym przyciskiem myszy,
  • - zaktualizowano skórkę AlphaControls do wersji z Silverlight Sense 5 (teraz jest dostosowana do nowego menu zasobów z AQQ 2.5.0.55),
  • - dodano brakujące ikony,
  • - delikatnie zmieniono odcień zielonego akcentu na kolorach: Tęczowy i Szary, na taki sam jak w Silverlight Sense 5,
  • - dodano kolorowe akcenty dla podświetleń w dolnej części okna rozmowy, jak w Silverlight Sense 5,
  • - dodano możliwość zaznaczania wielu kontaktów jednocześnie z użyciem klawisza ctrl (nie działa bez AQQ 2.5.0.51),
  • - teraz powiększenie tła jest takie samo w każdej kontrolce IE (korelacja z Silverlight Sense 5),
  • - przyciski grup wymieniono na półprzezroczyste, z Silverlight Sense 5.

zainstaluj dodatekPobierz pliklista zmian

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#2 ss9227

ss9227

    Weteran

  • Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2012.11.24, 01:22

24 listopada - forumowa "pierwsza gwiazdka" w postaci boskiej kompozycji ;)
  • Silverlight lubi to

#3 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.11.24, 09:17

Gwiazdka przyszła wcześniej ;)

Mam nadzieję Silver, że będziesz miał teraz nie co więcej czasu na kompozycje standardowe :P
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#4 zynio73

zynio73

    Weteran

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2012.11.24, 10:49

u mnie działa OK kompozycja , tylko jest mały błąd , ma ktoś to samo ?
mianowicie " awatary z lewej strony " zapisuje się a po chwili avki są wypchnięte mocno na prawą stronę..Testowałem wcześniej w wersji beta i nie miałem az tak :(

Spoiler

#5 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.24, 10:54

Wszystko fajnie ale popraw proszę wersję pliku (podaje się wersję w postaci X.Y.Z.V, może być X.Y nawet, nie podajemy samego numeru) oraz jego skrócony opis (pokazuje się on w przeglądarce dodatków AQQ, obecnie po prostu nie zachęca do sprawdzenia kompozycji).

#6 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2012.11.24, 10:55

No tak, ten numer wersji zdecydowanie do poprawki.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#7 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.24, 11:03

Szkoda, że wersja stabilna nadal nie ma zoptymalizowanego zużycia zasobów :( Kompozycja zużywa ~512mb w pamięci swap przy włączonej animacji.

#8 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2012.11.24, 11:07

mianowicie " awatary z lewej strony " zapisuje się a po chwili avki są wypchnięte mocno na prawą stronę..Testowałem wcześniej w wersji beta i nie miałem az tak :(

Potwierdzam.

W wersji beta po dokonaniu jakichkolwiek zmian w ustawieniach kompozycji przycisk otwierania panelu kompoyzcji zamieniał się w ticka, teraz jest cały czas ten sam. Celowy zamiar czy jednak niedopatrzenie?

PS. No i miało to być chyba Sense 3 :blink:

Użytkownik stivo edytował ten post 2012.11.24, 11:10


#9 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2012.11.24, 12:01

mianowicie " awatary z lewej strony " zapisuje się a po chwili avki są wypchnięte mocno na prawą stronę..Testowałem wcześniej w wersji beta i nie miałem az tak :(

Brak jednej literki, a tyle problemów... Przepraszam, że już na starcie :D Choć to i tak lepiej, że już, niż dopiero po stabilce (wtedy większe grono będzie mogło sobie zainstalować Sense) :) Generalnie problem nie dotyczy tylko tej opcji - problem dotyczy wszystkich opcji, które wymagają zastosowania aqq_fastreplace: zmiana rodziny teł, zmiana położenia awatarów, wyłączenie awatarów w rozmowie. Zaraz wrzucę wersję v2, która wyeliminuje problem. A Wam na forum dorzucę specjalnego patcha, żebyście nie musieli znowu ściągać całości.

W wersji beta po dokonaniu jakichkolwiek zmian w ustawieniach kompozycji przycisk otwierania panelu kompoyzcji zamieniał się w ticka, teraz jest cały czas ten sam. Celowy zamiar czy jednak niedopatrzenie? PS. No i miało to być chyba Sense 3 :blink:

Z tym jest mały problem... AQQ na pasku tytułu nie obsługuje podmianki ikony, dlatego w obecności menu kompaktowego nie mam jak tego zrobić. Może w następnych betatestach Oconnel da się namówić (i przy okazji zrobi nam przełącznik dźwięków, którego również teraz tam nie ma... w sumie to coś mi wspominał, że mam się przypomnieć kiedyś tam xD). Wiem, że to lekko nieintuicyjne, ale mam nadzieję, że filmik Oconnela What's Up pokaże, jak się obchodzić z tą kompozycją, jak to wszystko tutaj działa :) A Sense 3 jednak nie jest xD Bo jednak nawiązuje zdecydowanie bardziej do prawdziwego Sense 4, niż starego 3 - nie pomyślałem o tym wtedy :P

No tak, ten numer wersji zdecydowanie do poprawki.

A w tej kwestii już się dogadaliśmy, że jednak nie muszę :P Numeracja wersji po prostu będzie zawsze jednoliczbowa (bez kropek).
  • Lynn lubi to

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#10 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.24, 12:12

Silver, zmień proszę tę wersję bo sami to zrobimy :) Na forum musi to być bardziej czytelne np. 1.0, 2.0 itp.

#11 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2012.11.24, 12:20

W theme.ini też zmienicie? :> Nie, rozmawiałem z Oconnelem i powiedział, że mogę tak zostawić. I tak będzie nieczytelnie - Silverlight Sense 4 1.0 nie wygląda ani trochę lepiej. Lepiej wstawcie 'v' przed numerem wersji na forum, wówczas dopiero będzie czytelniej.

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#12 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.11.24, 12:26

Nie, zmień wersję na forum i w pliku bo tak się nie podaje wersji.

#13 Matrix

Matrix

    Adept

  • Pomocnik
  • 367 postów

Napisano 2012.11.24, 12:46

Bardzo udana, i dobrze zrobiona kompozycja, brawo, no je trochę ramu, ale coś za coś w końcu. Jestem na niej długo i jestem zadowolony z tej kompozycji.
  • Silverlight lubi to

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg


#14 svistu

svistu

    Adept

  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2012.11.24, 13:39

Jak dla mnie kompozycja może nazywać się "kupa Michała z nadbrzeża kości słoniowej" i mieć numerek 69.666.123.15000 - najważniejsze że jest fajna i że u mnie zagości na dłużej :)
Oczywiście błędy wymienione powyżej do poprawki ;)

Użytkownik svistu edytował ten post 2012.11.24, 13:40

  • Silverlight lubi to
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#15 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2012.11.24, 15:49

Myślę, że na długo u mnie zawita ;) Jedna z najlepszych kompozycji jakie dotąd powstały dla AQQ :)
  • Silverlight lubi to
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#16 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2012.11.24, 20:00

Wersja 2 Sense pojawi się dopiero po stabilnym AQQ. Wydając wersję 1 Sense pozbawiłem ją skryptu, zarządzającego procesem konfigurowania aktualizacji kompozycji Sense. Aby on działał prawidłowo, musiały zajść pewne zmiany w AQQ - jakbyście teraz zainstalowali aktualizację, to nie została by ona prawidłowo przyjęta i przygotowana do użycia przez "silnik" Sense. Mam nadzieję, że nikomu się nie spieszy aż tak na korzystanie z tych awatarów po lewej stronie czy wyłączania awatarów w oknie rozmowy :D Pewnie kwestia kilku dni...

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#17 binprogrammer

binprogrammer

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 2012.11.24, 20:46

Gdyby nie waga to głosowałbym za oddaniem tej kompozycji jako standardowej, albo standardowej, ale z koniecznością pobrania, żeby się wyświetlała jako kompozycja, ale zamiast "ustaw" powinno być "pobierz".
  • Silverlight i DienoX lubią to

#18 Fikuzi

Fikuzi

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 2012.11.24, 23:36

To, że skórka jest fantastyczna jest rzeczą oczywistą. Natomiast myśle, że Sense 4 to pewnego rodzaju przełom/rewolucja, nowa jakość :)
Gratuluję fantastycznej skórki. Z całą pewnością wymagała ona ogromnej pracy. :)
  • Silverlight lubi to
None ov thy empty gods, shall ever stand above me, None ov thy weak brothers, shalt ever share my blood
my awareness, catalyst, ov godhate I have spawned, in sinister ecstasy eternally I'm decomposed!!

Conquer all...

#19 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2012.11.26, 09:24

Przed chwilą pobrałem kompozycję i wygląda to trochę kiepsko (wcześniejsza wersja działała dobrze i została usunięta z dysku przed instalacją nowej wersji). Avatary są strasznie wielkie i nie ma możliwości ich zmiany. W ustawieniach jest "Rozmiar: - undefined +" i nie można nic zmienić. Przyciski + / - nie działają.
Dołączona grafika

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#20 opos23

opos23

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • MiejscowośćWieliczka

Napisano 2012.11.26, 10:18

Senega miałem to samo trzeba zrobić to co jest napisane w 1 poście wyłaczyć aqq wywalić ten theme settings właczyć i jeszcze raz pobrać gwarant że wtedy już będzie ok ( przynajmniej w moim przypadku tak było)
  • Senega lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych