Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odzyskanie dwóch kont AQQ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 imsnnbdd

imsnnbdd

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2012.11.26, 15:23

Witam, chciałbym odzyskać o to dwa konta:
blizzardavid@aqq.eu
imsnnbdd@aqq.eu

Niestety odzyskiwanie hasła nie przynosi rezultatu, nie pamiętam których emaili używałem do ich zakładania, a obecnie operuję na takich samych jak nazwy powyższych kont w usłudze Gmail:
blizzardavid@gmail.com
imsnnbdd@gmail.com

AQQ wskazuje że oba powyższe emaile nie figurują w Waszej bazie danych, w takim razie wychodzę z zapytaniem w jaki inny sposób mam je odzyskać (tudzież przypomnieć mi emaile z których rejestrowałem oba konta)?

Wiadomo, że ujawnianie danych a tym bardziej haseł nie może się odbyć na forum publicznym, dlatego proszę o kontakt z administracją:
email: blizzardavid@gmail.com
GG: 3255313

Pozdrawiam.

Użytkownik imsnnbdd edytował ten post 2012.11.26, 15:27

#2 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4068 postów

Napisano 2012.11.26, 16:18

Uderz do mnie na AQQ. Pogadamy, zobaczymy co da radę zrobić.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#3 inness85

inness85

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2012.12.01, 10:34

Ja też mam podobny problem że nie mogę odzyskać swojego konta aqq : inness85@aqq.eu
Owszem program się uruchamia ale zaraz wyskakuje komunikat że nie można połączyć z serwerem bo hasło jest nieprawidłowe a z maila nie da rady bo niby takowy nie figuruje w bazie danych. Podobnie dzieje się w przypadku odpalania programu z urządzenia przenośnego.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że "wyrobiłam" sobie status elity i wychodzi na to że wszystko trzeba będzie zaczynać od nowa :(
Jeśli ktoś wie jak pomóc to kontakt na inne gg: 10178011

#4 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4068 postów

Napisano 2012.12.01, 11:27

W weekendy nie mam możliwości udzielić Ci takiej pomocy. Natomiast w poniedziałek możesz do mnie napisać w tej sprawie pomiędzy 10-16. Jeżeli nie masz drugiego konta jabberowego, możesz do mnie napisać na mój numer gg: 1205170.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych