Skocz do zawartości

Zdjęcie

[zrealizowano] Archiwum - szybsze przechodzenie do wszystkich wiadomości danej osoby

archiwum przechodzenie wiadomości

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (20 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji z tematu?

1. Tak (16 głosów [80.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 80.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Obojętna mi jest (4 głosów [20.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 20.00%

Głosuj

#1 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2012.12.26, 00:22

Co sądzicie o tym aby w archiwum do menu spod Prawego Przycisku Myszy na wiadomości z danego kontaktu:

Spoiler

dodać możliwość przejścia do wszystkich rozmów z daną osobą (tudzież opcję "Wczytaj wszystkie rozmowy"). Tak, tak, wiem, że zaraz obok na liście jest ta osoba ale co jeśli ktoś ma ich więcej? Wtedy ta sama lista jest wydłużona przez co odnalezienie kogoś będzie nieco trudniejsze. Albo inny przykład, mamy sporo wiadomości od nieznanych osób (np nr GG). A skoro takich osób nie mamy na liście znajomych to w archiwum w części "spoza listy" pojawią się same nr GG. Wtedy musimy po nich dojść do miejsca w liście gdzie dokładnie jest identyfikator danej osoby. A gdyby wprowadzić moją propozycję, to wystarczyłyby dosłownie 2 kliknięcia.

Użytkownik wu112 edytował ten post 2014.02.05, 10:03

#2 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.12.26, 09:53

Całkiem ciekawe. Jakby do tego doszła opcja w menu PPM " wyświetl wszystkie rozmowy z kontaktem X w jednym oknie" to byłabym w ogóle zachwycona :P

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.

#3 jojo87

jojo87

Niedoszły wtyczkopisarz

• Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2012.12.26, 11:36

Lynn, to może jeszcze zagłosujesz? :> Wszystkie rozmowy z danym kontaktem w jednym oknie? Miałoby to być drugie okno archiwum czy pod-okno dla niego? Tak czy siak, moja propozycja tego nie uwzględnia, jak chcesz to załóż własną :)

#4 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2012.12.26, 11:47

Tak, wiem, że nie uwzględnia. I tak na zasadzie otwierania się albo nowego okna albo tak jak obecnie pod oknem archiwum jest jeszcze jedno gdzie wyświetla się cała rozmowa :) Nie ważne, to nie temat na tą rozmowę.
JUż głosuję

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.

#5 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2013.01.31, 23:35

Propozycja przeniesiona na Tracker: LINK

Propozycja zrealizowana

Użytkownik wu112 edytował ten post 2014.02.05, 10:04

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: archiwum, przechodzenie, wiadomości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych