Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odnośnik do Tematu na Trackerze i Bugliście

odnośnik do tematu tracker trackerze bug bugliście

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dAv

dAv

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 2012.12.26, 22:13

Cześć nie wiem czy na forum było ale, wy dłużej tutaj jesteście.. Chodzi mi o to że jak MODERATOR (i osoba o podobnej funkcji) - twierdzi że "temat zamknięty" i Temat znajduje się na Trackerze lub BugLiście to powinien podać Odnośnik do tego tematu lub propozycję zapoznania się z Tematami podobnymi. Sami wiecie że przeszukiwanie sprawia mały problem i pochłania Czas.

Dołączona grafika

@Deadmaster, posłużę się tym przykładem..

#2 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.12.27, 15:00

Uh przeważnie daje linki do Trackera, głównie w propozycjach ale...

Sami wiecie że przeszukiwanie sprawia mały problem i pochłania Czas.


...no właśnie :P Jest tego tak dużo, że czasem sami nie możemy znaleźć konkretnego tematu choć mamy 100% pewności, że takowy już był. Nie sposób tego wszystkiego czasem ogarnąć. Druga sprawa (tak jak w 'podscreenowanym' przypadku) to fakt, że znalezienie akurat tego (zresztą mojego) zgłoszenia to minuta roboty po wpisaniu w wyszukiwarke frazy "facebook". Troche własnych chęci zwłaszcza, że to pomoc techniczna i jak ktoś chce dokładniejszych informacji to może sam znaleźć :) Podsumowując: linkujemy gdzie sie da aczkolwiek nie zawsze.

PS.: Link do zgłoszenia: Problemy z facebookiem. Na przyszłość postaram sie linkować wszędzie, o ile uda mi sie dane zgłoszenie znaleźć...





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odnośnik, do, tematu, tracker, trackerze, bug, bugliście

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych