Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ Phoenix 2.4.3.79


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ss9227

ss9227

    Weteran

  • Użytkownik
  • 532 postów

Napisano 2012.12.29, 15:23

A ten błąd też jest związany i wywaleniem obsługi GIFów i tak już zostanie?
http://forum.aqq.eu/...o-okna-rozmowy/

#42 Tomek

Tomek

    Weteran

  • Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2012.12.29, 15:47

Z tego co wiem powyższy błąd jest już poprawiony. Może ktoś sprawdzić występowanie tego?

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.


#43 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2012.12.29, 17:33

Wy też nie możecie wysłać smsa z bramki orange? Wyskakuje komunikat, że serwer nie odpowiada. Na stronie bramki orange wysyła normalnie

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#44 Tomek

Tomek

    Weteran

  • Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2012.12.29, 17:43

To tylko błędny komunikat o błędzie. Też to miałem, ale wiadomość doszła.

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.


#45 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2012.12.29, 18:39

@Lord ByRad - Ale skrót CTRL+SHIFT+F1 służy do wywoływania okna głównego. Skoro pojawia się na ekranie to znaczy, że funkcja działa poprawnie xD
@freeridejano - Zacznij się przyzwyczajać. To standardowy pasek scroll-a w Windows 8 ;)

No niby się zgadza, tyle tylko, że dotychczas ten skrót działał tak, że otwierał okno rozmowy jeżeli była jakaś nieodebrana wiadomość przychodząca, a W PRZECIWNYM RAZIE dopiero otwierał okno główne AQQ. Aktualnie działa tak, że otwiera okno rozmowy jeżeli jest jakaś nieodebrana wiadomość przychodząca ORAZ otwiera okno główne AQQ.

279.gif


#46 Qmell

Qmell

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2012.12.29, 21:18

Nigdy nie było animacji emotek w podglądzie? E... dałbym się okaleczyć, że kiedyś były...


EDIT: No i zawiesza się licznik znaków (przychodzących) pokazuje cały czas liczbę ostatniej wiadomości nawet jeśli rozmówca nie pisze

Użytkownik Qmell edytował ten post 2012.12.29, 21:57

  • Silverlight lubi to

#47 Narv

Narv

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 2012.12.29, 23:30

@Qmell: Też to zauważyłem, dodatkowo od kilku ostatnich wersji wskaźnik (licznik) pisania w sieci GG działa u mnie jakoś dziwnie. Nie wskazuje faktycznej ilości znaków, a jedynie wartość '1' gdy ktoś pisze, a gdy rozmówca na GG nie pisze licznik nie jest widoczny.

#48 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2012.12.30, 02:37

A ja z innej beczki: nie ma już czegoś takiego jak "Pogadaj ze mną", teraz w GG jest "Pogadam" - wypadałoby to zmienić. No i tak w ogóle to już nie ma "Gadu-Gadu" - jest "GG". Nawet gdzieś chyba była propozycja uaktualnienia nazewnictwa więc może warto pomyśleć również o tym? ;)
  • Silverlight lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych