Skocz do zawartości

Zdjęcie

AQQ Phoenix 2.4.4.10

• Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2013.02.26, 13:53

@czajo: Obawiam się, że laik, który nie wie nawet czym różni się beta od stabilki będzie musiał zgadywać, co oznacza: "!=" ... :P

Ale faktycznie muszę przyznać, że to pytanie to mnie dosłownie rozwaliło (dobrze, że już wcześniej ktoś to wyjaśnił, bo chyba dosyć długo drapałbym się tylko w głowę :D ) .

279.gif

#82 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2013.02.26, 15:31

Nikt nikogo nie zmusza do testowania, każdy ma wybór. Myślę, że dla Ciebie dobra będzie stabilna wersja skoro dopiero zaczynasz z AQQ.

PS: A co do błędów w komunikatorze, to normalne jest. Nikt nie jest w stanie napisać komunikatora idealnie. Zawsze coś się znajdzie i nie tylko u nas. A poza tym są gorsze komunikatory od naszego.

Użytkownik Malusiolka edytował ten post 2013.02.26, 15:33

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#83 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.02.26, 22:13

tak btw. chcesz wersję finalną, kiedy będziesz miał pewność, że nowszej nie będzie? Proszę...

http://forum.webhost...66-file129.html

sorry, nie mogłem się powstrzymać :D

• Lord ByRad i kr2ysiek lubią to

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#84 Sofcik

Sofcik

Bywalec

• Użytkownik
  • 240 postów
  • MiejscowośćZamość

Napisano 2013.03.07, 19:31

Witam a co to się dzieje że FB na aqq nie działa,wszystkie konta tak ale nie FB,a na stronce pięknie śmiga

Już n iby działa sorki ale OC zrób żeby można było korzystać tak jak z innych kont poprzez AQQ i zmieniać opisy

Użytkownik Sofcik edytował ten post 2013.03.07, 19:40

Jestem albo i nie ...........
Dołączona grafika

#85 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2013.03.07, 19:55

OC zrób żeby można było korzystać tak jak z innych kont poprzez AQQ i zmieniać opisy

Z tego, co się orientuję, to Jabber w wydaniu facebooka jest dosyć mocno okrojony i nie pozwala na zmianę opisu (można ewentualnie wysyłać status na tablicę, co zostało w AQQ dodane już dawno :P ). 

279.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych