Skocz do zawartości

Zdjęcie

Musze napisać pracę maturalną a kompletnie nie wiem jak zaczać ;/

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ruuda120

Ruuda120

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.01.14, 10:54

A tematem jest poetycki obraz kobiety który muszę omówić na podstawie twórczości Kazimiery Iłakowiczównej

#2 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2013.01.14, 11:15

Temat nie jest taki trudny. Siadasz, wybierasz ksiazki, gdzie bedzie to najlepiej ukazane, opisujesz przyklady w jaki sposob autor ukazal obraz kobiety (moze byc takze symbolizm) i piszesz.

Poza tym, czy to jest forum o komunikatorze czy z poradami? Jak tys znalazla to forum, by napisac o problemie pracy maturalnej?

Użytkownik Lynn edytował ten post 2013.01.14, 11:16

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#3 Ruuda120

Ruuda120

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2013.01.14, 11:22

tak wiem , tylko bardziej chodzi mi o wstęp bo mam dylemat czy od razu przejść do opisów czy np wtrącić coś a autorce :)

Przez przypadek w sumie tutaj się znalazłam :)

#4 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2013.01.14, 12:42

Zaczecie tej pracy to juz jest banalne. Ladnie sie przywitaj, podaj temat, a potem przejdz do opowiedzenia na podstawie czego sie kierowalas, oraz co zaobserwowalas i swoja teze podeprzyj argumentami.

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#5 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.01.14, 12:45

@Lynn
to pewnie przeze mnie trafiła tutaj :P
http://forum.aqq.eu/...acje-maturalna/
google ładnie indeksuje i jeśli wpiszesz "jak zacząć prezentację maturalną" - to będzie jeden z pierwszych wyników w Googlach
btw. to nie pierwszy taki przypadek, kiedy o tym słyszę :D

i żeby nie było offtopa, to we wstępie polecam zawrzeć, skad i dlaczego akurat taki temat; o czym bedziesz mówić itd.

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych