Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ Phoenix 2.4.4.21


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 extazaLC

extazaLC

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2013.01.26, 01:06

a mi tam wszytsko zajebiście chodzi przeczyście sobie lepiej systemy to połowa problemów zniknie


wiesz nie każdy może se pozwolić na przeczyszczenie sytemu.... ja mam wiele potrzebnych mi plików i nie mam gdzie ich schować by ich nie stracić.

#42 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2013.01.26, 01:37

A nie można po prostu dodać nowy nowy element - prostą linię? A co do samej strzałki - ten grot jest jakiś taki brzydki.


Pewnie.. dodajmy jeszcze obsługę warstw, rozmycie i inne rzeczy i nazwijmy Photoshop CS7 :) Jak pisałem wcześniej linia zamiast strzałki by wystarczyła. Teraz nie można podkreślić treści, bo dodaje się grot. Ale mając samą linię można już strzałkę zrobić w razie potrzeby.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#43 Deadmaster

Deadmaster

    Hellraiser

  • Moderator
  • 2088 postów

Napisano 2013.01.26, 01:49

A co do edytora...czemu da sie cofnąć tylko jedną zmiane wstecz i dlaczego nie da sie cofnąć zmiany rozmiarów obszaru? No i prosze jednak o linie zamiast strzałki (którą można zrobić liniami :P) no i zachowanie proporcji przy wciśniętym klawiszu Shift jak już inni pisali...

#44 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2013.01.26, 11:51

Ja uważam, że w edytorze wycinka aż taka precyzja potrzebna nie jest. Każdy potrafi narysować figury mniej czy bardziej prawidłowe i ten shift bym darował. Linia zamiast strzałki to oczywiście konieczność, natomiast rzeczą nie do pomyślenia jest cofanie tylko jednej zmiany wstecz. Dodatkowo uważam, że powinna być opcja szybkiego wysłania wycinka, z pominięciem edytora - wysyłka natychmiastowa po ukończeniu zaznaczania. Szybciej, prościej (o ile sytuacja nie wymaga korekcji).

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#45 Driver

Driver

    Adept

  • Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 2013.01.26, 12:09

Przyznam że największą frajdę i najbardziej przydatną rzeczą z nowinek jest dla mnie nowy edytor wycinków :D

AQQ Maniak :aqq:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych