Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaciekla konkurencja na dobreprogramy

hejterzy od gg

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2013.02.02, 09:07

walczą o komunikator jak o niepodległość. :)


I to mnie osobiście przeraża. Ja pamiętam jak na rynku było znane tylko GG i jaka to była radocha mieć komunikator, bo stałe łącze :D Ale wtedy to było GG 4 czy 5. Ale kiedy to było? Reklam w internecie wyjątkowo niewiele, onet z ciekawymi informacjami i ważnymi wydarzeniami. Przy tym masowym podłączaniu do internetu nagle na światło dzienne wyszło ilu jest idiotów i półgłówków, ktorzy na dodatek się mnożą w jeszcze głupsze pokolenia.
Straszne i smutne jest to, że dla takich ludzi ważniejsze jest to by mieli rację w tak idiotycznym sporze. Ale nie wytłumaczy się im, że jeden woli to a drugi to. Niech sobie bronią tego GG. I tak już upada. Ostatnie na zmiane błągające i grożące skamlenia skazańca, który lada moment umrze. Żenujące. Ale z drugiej strony też im zazdroszczę: chciałabym mieć tylko takie problemy jak kłotnia o komunikator.

Użytkownik Lynn edytował ten post 2013.02.02, 09:08

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#22 Eleks

Eleks

    Adept

  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 2013.02.02, 09:40

DP u mnie zarobiło gigantycznego minusa, jak pojawił się 'asystent pobierania'. Wcześniej było dobrze; klikam i pobieram.

Ale przecież Asystent pobierania na dobrą sprawę jest dobrowolny:
1) Na stronie każdego programu po prawej stronie przycisku pobierz ZAWSZE są linki bezpośrednie, z których pobieramy wyłącznie to, co nas interesuje.
2) Jeśli mamy założone tam konto, wystarczy wejść w zarządzenie kontem -> ustawienia -> Asysten pobierania i zaznaczyć 'Nie chcę korzystać z Asystenta pobierania'.

Niestety. Napływ totalnych nowicjuszy, a przy tym, jak wynika z powyższych wypowiedzi, ludzi o skrajnych zachowaniach nerwicowych, takie rozwiązanie niejako wymusił. Ale doświadczeni z niego nie muszą korzystać.

Użytkownik Eleks edytował ten post 2013.02.02, 09:41

  • Deadmaster lubi to

#23 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2013.02.02, 10:52

Ale ja nie chcę się tam logować za każdym razem jak chce pobrać program, ani tym bardziej nie chcę dodatkowo być odsyłana na strony zazwyczaj producenta by stamtąd pobrać. Jakbym chciała to od razu bym tam weszła, nie sądzisz? Skrajne zachowania nerwicowe? To znaczy jakie? I co ma do tego pobieranie programów bez asystenta i reklam?

Użytkownik Lynn edytował ten post 2013.02.02, 10:52

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#24 Nurdurion

Nurdurion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 2013.02.02, 11:04

Ale jakie odsyłanie do strony producenta? Po prawej stronie masz przecież linki bezpośrednie:

Dołączona grafika

Wybierasz wersję i pobierasz bezpośrednio z DP.
  • Deadmaster lubi to

System ~ Przeglądarka ~ AQQ x86 ~ Wtyczki

 

"To, co nazywamy normalnością, to tylko krąg światła wokół ogniska." T. Pratchett


#25 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2013.02.02, 11:08

Normalne. Po co mi pokazujesz screen z linkiem do bezpośredniego pobierania? Przeciez tez je widze.
Które odsyłają mnie do strony albo produncenta albo na serwer gdzie musze czekac ileś sekund by pobrać program. Nie każdy program pobiera się bezpośrednio z DP.

Użytkownik Lynn edytował ten post 2013.02.02, 11:16

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#26 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2013.02.02, 11:41

DP nie trzymają wszystkich programów na swoich serwerach. W zdecydowanej większości kierują do pliku na serwerach producenta. Ale to rozmowa na inny temat, ten jest o czymś innym. :)
  • Lynn i Deadmaster lubią to

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#27 Eleks

Eleks

    Adept

  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 2013.02.02, 13:38

Dokładnie to co killer napisał. Nie wiem czy w zwyczaju masz krytykować wszystko z góry, ale gdyby nie było Asystenta, to i tak część programów nie pobierałabyś z serwerów DP, tylko od producentów. Hejt dla hejtu? Bez sensu.

Ale ja nie chcę się tam logować za każdym razem jak chce pobrać program, ani tym bardziej nie chcę dodatkowo być odsyłana na strony zazwyczaj producenta by stamtąd pobrać.

Albo ściągamy skrajnie różne pliki, albo mówimy o innym portalu. Większość plików pobiera się bez dodatkowego otwierania stron trzecich...

Skrajne zachowania nerwicowe? To znaczy jakie?

Tutaj odniosłem się do wojenek komentarzowych, nie do sposobu pobierania. Może dlatego, że takich zachowań nie potrafię zaliczyć do normalności i szukam przyczyn...

W temacie - wspaniała reklama dla komuniaktora. Niech trwa jak najdłużej.
  • Nurdurion i Deadmaster lubią to

#28 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2013.02.02, 13:38

jak mamy w Polsce pokemoniaste pokolenie to nie ma sie co dziwić...
Ostatnio to mnie dziewczyna rozwaliła. Ona nie będzie używać Samsunga Wave 2 bo tam nie ma GG... trzymajcie mnie ludzie...

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#29 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2013.02.02, 15:33

Strator
AQQ rozsyła wirusy na wszystkie strony i w ogóle to beznadziejny program na wymarciu, jedynym porządnym i prostym komunikatorem jest GG - najlepszy komunikator w polsce, natworzyło się jakiś badziewi typu AQQ i niektórzy spamerzy próbują go tu wciskać ale i tak wszyscy wiedzą że GG nic nigdy nie pobije bo jest najlepsze i dlatego używa go ponad 15 mln ludzi w Polsce!.

hahahah :rotfl:

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#30 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2013.02.02, 15:50

Albo ściągamy skrajnie różne pliki, albo mówimy o innym portalu.



Nie mówimy o innym, nawet dzisiaj ściągałam program z DP, który mnie odesłal do innej strony. Widocznie używamy skrajnie różnych programów.

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#31 gnomiuszka

gnomiuszka

    Adept

  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 2013.02.13, 13:18

Jak dla mnie takie komentarze są po prostu żałosne. wogóle ich nie czytam. liczy się jedynie recenzja programu na stronie i zżuty ekranowe. szkoda czasu i nerwów na słuchanie i czytanie marnych wypocin. Podobno o góstach się nie dyskutuje, tak, jak ktoś napisał wcześniej, pojedynek między zamkniętym komunikatorem obsługującym jedną sieć z multikomunikatorem aqq jest po prostu bezsensowne. Konkurencja między komunikatorami a portalami społecznościowymi jest dość spora, a to niekiedy zmusza do posiadania kilku komunikatorów, bo jeden woli jedynie fb, drugi tylko gg, a jeszcze ktoś inny korzysta wyłącznie ze skypa. A my mamy multikomunikator :D
 


  • ss9227 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych